Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 23.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Е, пролича си,нови  
Автор Kpъr (член)
Публикувано03.03.06 02:40



че който е с firefox - печели...

при постване, ако се попадне до липса на mysql, може да дадеш back и съобщението ти стои, броиш до 20 и правиш нов опит за изпращане...



Тема Re: Е, пролича си,нови [re: Kpъr]  
Автор OneFreeMan ()
Публикувано03.03.06 08:54



а тия дето ползват ноутпад ?



Тема Re: Е, пролича си,нови [re: OneFreeMan]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано03.03.06 11:43



тия дето ползват ноутпад си паднаха на нотите.

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Re: Е, пролича си,нови [re: Kpъr]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано03.03.06 13:44



аз ползвам IE, натискам Ф5 и после натиска ОК на въпроса дето ме пита и пак си поствам



Тема Re: Е, пролича си,нови [re: Kpъr]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано03.03.06 18:34



Не знам някой ползва ли и 3те броузера- затова малко пояснение - всички имат бутон Back, но с различно действие:

Искача съобщението*.

1) Ако си с Опера, натискаш back, и се връщаш при твоето мнение, което не е изпратено, но не е и изтрито, може да го копираш , да дадеш още един back, после нов отговор и го връщаш от Нотепад. Също става.

2) Ако си с IE , натискаш back и те връща при твоето мнение, само че него го няма - може да се наложи да го пишеш пак, освен ако не се е автоматизирал човек и никога не забравя да копира до notepad.

П.С. 2а) Явно това което и "Viper X" подсказа за F5 може да свърши работа- не съм го опитал, защото не бих се надявал IE сам да решава дали да ми пази съобщението, ама сигурно и това е начин.

3) С FF e най-лесно - даваш back, виждаш си мнението, даваш бутон "Продължи" и мнението се публикува.


* По този повод - самата грешка явно е крачка в правилна посока - сега системата за разлика от преди когато не може да изпълни заявка, съвсем правилно я отказва, докато при предишния вариант уж може да изпълни всякакви заявки, но това или става, или не, или директно те банва. А сега е добре.

Редактирано от Kpъr на 03.03.06 18:36.



Тема е как ще е добре?!нови [re: Kpъr]  
Автор ridiculus .mus~ (пристрастен)
Публикувано03.03.06 19:02



какво му е "доброто"?!
clubs.dir.bg НИКОГА, от самото си създаване, не са били ПО-ЗЛЕ!
това си е жива срамота, само дето няма КОЙ да се засрами!
никога досега не се е случвало месеци... какво ти месеци?! година и повече стана! клубовете да се влачат като охлюви през ноември, да няма търсачка, да дават непрекъснато грешки, да не може човек да си смени паролата с две прости движения, както това е във всички БЕЗПЛАТНИ СЪЩО КАТО ТОЗИ форуми и в България, и по света!

• клубовете се влачат, все едно сървърът е натоварен с павета
• системата за регистриране и смяна на данни, пароли и пр. е под всякаква критика
• клубовете забиват с това идиотско съобщение за "премного потребители на клона" и подобни глупости
• няма кой да подреди ПОНЕ плаващото меню, където цари каша - клубове, почващи с латиница са смесени с клубове, чиито имена са на кирилица
• първа страница е в безобразен вид
• няма търсачка - това чат ЛИ е, или ФОРУМ?!??
• рекламните работници, които правят ужасяващите като визия и като качество изобщо реклами освен всичко са ТОТАЛНО, безобразно неграмотни! "лаптоп НА една стотинка" - това е израз на проста селянка-спикърка на селска гара , фъфлеща - "флака на фарна мпристика на фтори колофос..." ... да не говорим за скритите им качества на тези реклами, когато като например му падне слушалката на оня телефон - РС-то ти дава заето по три минути, с изпити всички ресурси за работа... и какво ли още не
• нищо не е наред и във възможностите за редактиране - като има повече от едно изображение - настъпва пълна каша при редактиране
• всякаквите такива "подробности" - показване на последните мнения за някакъв отрязък от време, показване на всички мнения на потребител, така нататък... - всичко е орязано и направено на нищо
• дали да започвам ПАК да говоря за бъкащите прости правописни грешки НАВСЯКЪДЕ из портала изобщо?!
• ОЩЕ какво ли не!

и ти си седнал да говориш, че така било добре?!
много добре, няма що!



Тема Re: е как ще е добре?!нови [re: ridiculus .mus~]  
Автор Kpъr (ентусиаст)
Публикувано03.03.06 22:56



всичко това е така, обаче досега се прикриваше успешно - последните няколко години - колкото върви. То и сега е колкото върви, но му личи че си е така.

Малка смяна на принципите - при единия принцип уж всичко е наред, а на практика купища разочаровани, сега нещата си личи че не са наред, но когато има пролука която може да приеме твоята поща - взима я. Като няма - след малко, поне си е ясно че грешката си е в тях и не са правят на по-велики от колкото са. С малки неудобства - се ползва по-добре, затова смятам че макар и малка, крачката е накъдето трябва.



Тема Re: е как ще е добре?!нови [re: ridiculus .mus~]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано05.03.06 11:08



> "няма търсачка - това чат ЛИ е, или ФОРУМ?!??"
повечето постове са съвсем целенасочен чат. а хората, които биха се засрамили от каквото и да е, ги няма в дир.бг - знаеш от кога.

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Re: е как ще е добре?!нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ridiculus .mus~ (пристрастен)
Публикувано05.03.06 13:51



"хората, които биха се засрамили от каквото и да е, ги няма в дир.бг - знаеш от кога."

аз че знам - знам.
но не е зле да бъдат казани и ВИДИМО написани тези неща, които написах по-горе.
да не би все пак някой да си помисли, че са незабележими и нямат значение.

казваш - "повечето постове са целенасочен чат"
да, това е така и винаги е било така.
но сега няма възможност да бъдат потърсени онези, които не са целенасочен чат. няма как да си потърсиш някакво инфо, което знаеш, че е там... някъде...
да бе - "хОди у гугъл" - знам. ма не ща; не за друго, ми щото не е довод това
а чат-мнения винаги е имало и ще си има - това са (все още и все още се надявам) живи клубове, в които пишат живи хора - ще има и такова, и онакова, и всякакво - да не е гробище с мъдри епитафи по полираните камъни...
ама пък така, както е - битпазар.
нашият голям български портал - битпазар и пълен резил.

---------
кръгче, да не си помисли, че ти дърпам ушите на тебе



Тема Що бе,нови [re: Kpъr]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано05.03.06 17:05



и с IE си стои съобщението при back.
Не че е удобно въобще да се налага "back". И, като не ми е удобно, гудбай

ПП: То и с Модзилата е същата работа: като съм му свикнал на кусурите на MS, що да сменям тепърва IE и да се уча наново.

Редактирано от Гeвpek на 05.03.06 17:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.