Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 02.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема vupros  
Автор///////// (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 14:19



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=love&Number=1945154388&page=1&view=collapsed&sb=5&part=
Ако ти се гледа сеир - пусни си "Риалити!"<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Sarfa на 07.02.06 11:22.</EM></FONT></P>ето,пращам ви темата в клуба"любов",която модератора заключи и после ми сложи бан.писах до вас и ме посъветваха да пиша в този клуб.
ако обърнете внимание,на повечето теми в този клуб,са доста по вулгарни от моята..
БЛАГОДАРЯ,АКО ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ И МИ ОТГОВОРИТЕ



Тема Re: vuprosнови [re: /////////]  
Автор/////// (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 02:08



NIAKOI SHTE MI OTGOVORI LI?



Тема Re: vuprosнови [re: ///////]  
Автор Пocлeдният Члeн (Буга?)
Публикувано10.02.06 09:18



може ли аз ?

Члена по флуда ще го познаете


Тема Re: vuprosнови [re: Пocлeдният Члeн]  
Автор/////// (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 11:55



може и ти,но по добре администратора да ми обясни....



Тема Е?нови [re: /////////]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.02.06 13:51



какво имаше в темата?
Налага се да я прежалиш тая, и да пуснеш друга с подобно съдържания, за да видим за какво става дума.
И какво ще направи модераторът.
Все пак, имам тънко подозрение, че е имало защо да ти я изтрие, без да съм убеден в това, докато не видя точното съдържание, разбира се.



Тема Re: Е?нови [re: Kиpo]  
Автор//////// (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 15:53



но аз не мога да пиша в този клуб,защото ми е сложил БАН,опитах,но не мога да пиша в клуб ЛЮБОВ



Тема ETO TEMATAнови [re: ////////]  
Автор/////// (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 16:07



ПАЗЕТЕ СИ МЪЖЕТЕ!!! Темата е видяна: 859
Автор VANlA (Нерегистриран)
Публикувано 06.02.06 22:13



Защо бе,омъжени жени,не си къткъте мъжете.....защо мъжете ви трябва да търсят ласки другаде.....аз съм ЛЮБОВНИЦА и съм много по добре от ВАС/законните половинки/!!!Вие какво,перете мръсните чорапи,събота и неделя готвите и чистите до припадък....а през седмицата,когато съпруга е на работа/дали е на работа /....ТЕ СА ПРИ НАС,зажаднели за ласки....та нима вие не им ги давате!!!!


Ако ти се гледа сеир - пусни си "Риалити!"<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Sarfa на 07.02.06 11:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от Sarfa на 07.02.06 11:22.



Тема Re: ETO TEMATAнови [re: ///////]  
Авторaбe... (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 18:26



Това не е тема,а плюнка



Тема не, не е.нови [re: aбe...]  
Автор Kupo ()
Публикувано10.02.06 21:46



Това е направо углавно клише- дъвкано за тия седем години, откак съм в клубовете, хиляди пъти в различни разновидности- напълно безинтересно, поради тая причина.
И все пак, едва ли е за триене, АКО Е БИЛО ТОЧНО ТАКА НАПИСАНО.

Then Skarphedinn said, "Now one can see what will come;"


Тема Re: не, не е.нови [re: Kupo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 02:25



.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.