Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 26.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Грешна парола за това потребителско име ли?нови  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано08.12.05 00:04



Дира отказа да ми приеме паролата.Истинската ми парола,която ми е истинска парола от доста време вече.Какво става в същност?
Пак се наложи да си генерирам нова на пощата,както беше преди година-две.Само да не стане пак такава лайнявица,каквато стана тогава.Имаше проблем със смяната на паролата от профила,за това трябваше да се ходи в пей.дир.бг - пак ли ще се налага да омагьосвам нет-пространството с всякакви фокуси,за да се добера до що-годе стабилна парола?
И може ли да си задам другия въпрос на всеослушание - Защо правата ми на модератор на клуб 'Heroes' бяха отнети без предупреждение и БЕЗ ОСНОВАНИЕ преди доста време?И защо администрацията НЕ ЗНАЕ нищо по въпроса?Кой да знае,бе другари,аз ли?И кардиналното - Защо администрацията НЕ ПРАВИ НИЩО по проблема?
Скоро в клуба се наложи намесата на модер.Без модер клуба загива.
Ако имате някакви възражения спрямо моето модериране назначете друг.Но нека клуба има модератор - за това се борихме толкова много време!
Искрено Ваша - възмутената,с ник,който трудно се разчита.



Тема 10хнови [re: Scheewa]  
Автор Remmivs (Hellion)
Публикувано08.12.05 01:12



Това не го бях догледал, макар, че е стандартна процедура, но също стандартно е при подобни случаи да ти бъде предложено припомняне/генериране на паролата. А тук не е. Впрочем, и моята парола беше променена/затрита защото я помня прекрасно. Още веднъж - благодаря.

8


Geek by Nature, Linux by Choice!

Тема Re: 10хнови [re: Remmivs]  
Автор po_dqvolite (реакция)
Публикувано08.12.05 01:22



Ти добре благодариш, но имаше един, на който мейл-а му не е актуален. Така че и това може да не е решение за всеки. Иначе след една-две нови регистрации и аз дотам стигнах. Абсолютни фокуси и изобретателност.
А при теб да не би да има и друг един проблем с "вече съществуващо мнение"?



Тема Re: Грешна парола за това потребителско име ли?нови [re: Scheewa]  
Автор Бapби (pearl)
Публикувано08.12.05 02:35



И аз имам такъв проблем. Не можах да вляза в регистрацията си - не ми прие e-maila за да получа там паролата . наложи се да си правя друга регистрация . и на нея ествествено нямам модераторкси права. ще пиша бележка на администатор да ми ги дадат на тази регистрация.



Тема Re: Грешна парола за това потребителско име ли?нови [re: Scheewa]  
Авторkoroviev (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 02:35



mda, i na men mi kazva syshtoto :(



Тема Re: Грешна парола за това потребителско име ли?нови [re: Scheewa]  
АвторДжeйн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 07:30



И на мен не ми приема паролата. Генерирах нова чрез "забравена парола", обаче отказва и нея да приема. Пише ми, че ако не я променя в рамките на час, няма да е активна. Обаче не ме пуска с нея, така че никът ми ще отиде по дяволите май.

Админите, моля направете нещо!



Тема Нов проблемнови [re: Джeйн]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 07:40



Имам общо три регистрации, от тях използвам активно две. Единствено при тази, която не ползвам, проработи системата за генериране на нова парола. Получих новата парола, но... системата не я прие. Моля, обяснете, има ли начин да запазя поне една от регистрациите си?



Тема Re: Грешна парола за това потребителско име ли?нови [re: koroviev]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 08:00



и аз и аз и аз
със сичките ми никове не ме пуска
а дали ми е вярно усещането че само модове са така? гледам хората си пишат



Тема Не съмнови [re: an]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 08:02



модератор. Но ако трябва, защо да не стана!



Тема Re: Грешна парола за това потребителско име ли?нови [re: Scheewa]  
Авторsahib (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 09:02



Мислех, че съм единствения глупак на тази планета, който не може да работи с Дира... ама май си има някакъв проблем... Дали ще се оправи всичко от самосебе си? Админите моля направете нещо... Незнам на кой мейл съм се регистрирал... а то беше отдавна... не ми се иска да си загубя това потребителско име...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.