Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 01.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не мога да вляза в профилите синови [re: Cинeвa]  
Авторreader (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:10



Бах, и аз не мога!
И какво става??



Тема Re: Не мога да вляза в профилите синови [re: Cинeвa]  
Авторdafna (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:15



Да и аз не мога!

Преди около месец ми затри никнейма, броя на мненията и бележките.

Сега пък не ми приема паролата

Дано не трябва да се регистрирам наново



Тема Май, че ти мрънкаш, всъщностнови [re: cпoko]  
АвторRemmius (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:18



Безплатно ли ти се струва това заливане с реклами на което е подложе обикновения потребител? Добре, че е лисицата. А иначе за едно си прав. Когато - тогава. Пух дао.



Тема Re: Май, че ти мрънкаш, всъщностнови [re: Remmius]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:32



и от какво да се финасират

от ценни идеи, от мрънкане, от псувни или от врягане на недовослтвото
никой не те кара да влизаш и да ползваш портала
не е жизненоважно за теб да всисиш и да дрънкаш

на повечето места се финанситат с реклами

има сума ти програми, включително и IE на които може да забраниш пказването на каквото и да е било

когато почнеш да си плащашда четеп и пишеш - тогава може да има шретенции, какви и дал ида иам реклами



Тема Нещо не ме разбранови [re: cпoko]  
АвторRemmius (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:38



Аз говорех за мрънкането. А не за това как да се финансират. Както искат, разбира се. И нямам претенции. Просто споделих, че огромната част от рекламите е загуба на време, което е пари. Както и, че има начини за тяхното елиминиране. А IE просто не ми го хвали. Нито бозата. Лично мнение. Поне на това имам право нали?



Тема Re: Нещо не ме разбранови [re: Remmius]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:50



имаш право на всичко (стига да не пречиш други му)
да псуваш, да мръкаш, да недоволстваш, да ругаеш, може да се правиш на какъвто искаш ... тарикат, баровец

'що просто не споделиш, че и ти не може да се логнеш и да изчакаш да си свършат работа хората

неприятно ми е, че има хора които мрънкат, псуват и т.н. без дори за нещо, което не финансират

форуми колкото искаш - който е недоволен, може да се премести

(нямам нищо общо с dir.bg, просто изразявам мнение, в което смятам за несправедливо плюченето и мрънкането, дали е от претоварване или някое/и тарикатчета се упражняват в хакване - ще се разбере по-късно)

Нищо лично Remmius



Тема Re: Не мога да вляза в профилите синови [re: cпoko]  
Авторбopянa (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:52



изобщо не ми дреме за "брой на мненията" - даже като се затрият бройките им в профила - по-добре. а то иначе като некакви маниаци тука
обаче ме нерви тва петминутно трийсетсекундие, тези алибали с паролите и усерите, Lost connection to MySQL server during query, това, че някои мнения се уж публикуват през 1970 година, вероятно в спомените на първичната bios супа... и ей такива.
хората пишат нещо, цъкат на бутона за публикуване и после - дзвънци и таратанци, или радостна изненадка - автобан, да не им е скучно.
как да не се нервят, кво, като е безплатно.
все пак това нали са клубове, в които човек би трябвало да се забавлява, без да е необходимо някакви факирски номера, копиране на всяко мнение преди да бъде публикувано, за да не го пишеш пак и какво ли не.
а пък

направо ме фърли в грозен кикот
този, дето я е пуснал, е безсънен шегаджия, много се смях
ако са толкова и по този начин грамотни тези, които би трябвало да се грижат за поддръжката на clubs.dir.bg........................ незнамнезнам
да не говорим пък колко е нелепо, че сега, в това положение в момента, е раят за флъдерите. не че съм подстрекател, ма се чудя как още не са почнали да мажат на воля...
бе изобщо е смахната някакси ситуацията.



Тема Re: Май, че ти мрънкаш, всъщностнови [re: cпoko]  
Авторeraти (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:53



е докато има такива като теб не само Дир-а ще бъде такъв ами всичко за което се сетиш - мърляво и некачествено
и зарзаватчийката - частна търговка ми слага скапани домати, удря ме в кантара и ако посмея да възроптая веднага няколко като теб скачат отгоре ми и започват да тупат с опашчица пред селяндурката..., ама там е ясно защо...на теб ще ти избере доматите, и един за бонус отгоре ще ти сложи(естествено за сметка на останалите), и мазно ще ти се усмихне и ще ти намигне
ама сега защо бе пич ги оправдаваш?!?
кой е казал някъде, че Дир-ника ни е живзнено важен, ама е нормално щом го има и има претенции да бъде един от големите портали, а не портала на Полски Трамбеш да работи нормално
и когато някой реши да влезе съответно да може да го направи
честно да ти кажа аз се чудя защо си дават рекламите хората тук
аз не бих



Тема прочети ме пакнови [re: cпoko]  
АвторRemmivs (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 22:58



както и себе си и ще видиш, надявам се нещата отново и в друга светлина. Ако не - здраве. Колкото до дир-а имам особено мнение за администрирането му напоследък. Прав си, че има много места. Но имам доста познати тук. Всъщност, мога и собствен форум да си пусна ако наистина ми писне достатъчно тук. Спирам да пиша, за да не правя темата излишно претрупана с несъществените ни мисловни и вербални гимнастики. Остани си със здраве, споко.



Тема Продължавам да не мога да влязанови [re: Cинeвa]  
АвторCинeвa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 01:59



в профила си и получавам същото съобщение за грешна парола към потребителското си име. В опцията за генериране на нова парола вкарах всички имейли, които съм имал някога, защото не помня точно с кой съм регистриран тук, но получих отговор, че тези имейл-адреси не отговаряли на потребителското ми име. Имам и втори активно използван профил, не мога да вляза и в него. Какво може да се направи? Би ли ми обяснил някой? Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.