Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 25.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови  
Автор Eдин Kиxoт (де Ла Мерудия)
Публикувано06.12.05 10:43



Значи напоследък дира че работи нестабилно, нестабилно работи, но някак се оправяме. Но горе-долу през същия период започна да се появява един много неприятен симптом:

Пиша аз едно съобщение, пускам го. После пиша друго -- поне 50-60 думи, пускам и хоп: "Забранено е да пускате повече от едно съобщение за 1 мин 30 сек." Като се получи няколко пъти, става авто-бан, както всички знаем, та пипам внимателно. Чакам 5-6 минути. Натискам -- пак същото. Изход, вход, изчакване -- опааа, най-накрая влезе.

Та с две думи не знам какво е променено в засичането, но цитираното ограничение от 1 мин и 30 сек е фалшиво. Аз ако искам да правя флъд, винаги мога да си настроя скрипта да пипа по-бавно. Ама като гледам надолу в този клуб що автобанове са настанали... работата почва да смърди яко.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца


Тема Явно това е терор да ни намалят [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано06.12.05 10:56



писаниците.

А ако си неръгнат па ли е така



Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Coнaтa (so_sad)
Публикувано06.12.05 11:05



И аз имам абсолютно същия проблем с постването, явно е масово.

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано06.12.05 18:48



На мен пък ми пише да почакам 30 секунди и никаква 1 минута не ми е спомената.Иначе и аз го имам тоя проблем.Е,до сега авто-бан не съм захапвала заради това времево ограничение,ама явно и това ще стане.Глупава работа,за какво са го сложили?Нещо има наплив от постове и дира не издържа,а?



Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Scheewa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.12.05 19:34



не е лошо да има такова ограничение, лошото е, че е нескопосано.

Satan`s Defloration Incorporated


Тема Така е!нови [re: Eдин Kиxoт]  
Автор [unknown] (незнаен)
Публикувано06.12.05 22:55



На мен вчера ми се случи три пъти. А имаше няколко минути м/у постингите.
Само в клуб "30- 40" темата е повдигана два пъти за последните два дена.

и .
Явно проблемът е на много хора.
Дано да се разреши.



Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Scheewa (Бранникъ)
Публикувано07.12.05 21:03



хах,да.
Да не говорим,че на мен ми пише само 30 сек. пък ме кара да го чакам - ехеееей.Ебало си е майката.



Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Scheewa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано15.12.05 11:18



Това е проблем от връзката. ДИР има поне 3 сървъра, комуникацията между тях е бавна, и като добавиш числото на потребителите и заявките, е явно, че има проблем с времето.

Според мен дир има вече много потребители, виж, че админите орязаха броя на личните бележки и какво ли не още. Вероятно това може да се брои за успех и популярност, че са така посещавани, но това пък е проблем за потребителите. Е, да се надяваме, че някой работи по въпроса.



Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Roxana]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано15.12.05 11:45



>>виж, че админите орязаха броя на личните бележки и какво ли не още.

Я малко пояснение? Щото аз не съм забелязала някой да ми е орязъл броя на бележките. Старите винаги са се трили - в продължение на около 3 години имаше някакъв бъг и не се триеха де ама като цяло...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: 1 мин. 30 сек.?!? По кое летоброене?нови [re: Beнaбили]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано21.12.05 15:15



И преди се режеха, но сега е много по-често, не съм обръщала внимание колко често, но не е като преди.

Извинявам се, наистина И това не съм броила и статистика не водя, не е и необходимо. Но наистина е по-често от преди, и някак засилиха мерките.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.