Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 11.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо клуб "медицинска" няма модератор???нови  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано15.10.05 20:06



Многои често там се появяват постинги уронващи медицинската професия!!!
Потребители наричащи се:
"Spartan" , "накълвана от лешояди" ," съвсем сериозно" ," недоволен" , "една от многото потърпевши" , "Иванчо" и т.н. (ВИНАГИ НЕРЕГИСТРИРАНИ) , използват квалификации към лекарското съсловие от рода на:
"най- долната сган" ," изроди" , "лешояди" , "всички са за затвора" , "всички са за убиване" и т.н.
Като , лекар( винаги опитващ се да помага на пациентите си ) , съм възмутен и огорчен от такива постинги!
Моля , да вземете сериозно отношение към въпросът ми!
Само ще припомня , че модератора на клуб "медицина" , е въвел следното клубно правило:
Мнения и теми , уронващи престижа на Медицинската наука , се трият или заключват
Благодаря предварително!

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Защо клуб "медицинска" няма модератор???нови [re: [unknown]]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано16.10.05 17:40



Предлагал съм на админите, ако желаят да ме направят служебен мод в Медицинска.
Разликата е че в такъв случай бих се придържал към минимално модериране например на: обиди, псувни, спам, реклама. Но не например и на модериране на опасни според мен мнения.
В същност не държа да съм мод и там. Просто бих искал да има мод. Последните година - 2 избягвам да го посещавам именно защото има твърде много мнения от сорта на тези които изреждаш.

Подбери няколко линка - прати ги на Киро, може да реши да въведе модератор и там.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Защо клуб "медицинска" няма модератор???нови [re: bira_more]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано16.10.05 21:59



Благодаря за отговора!
Според мен , ти успяваш по някакъв невероятен начин да " тушираш напрежението"
Ще се радвам , ако си модератор и в този клуб!

Опасни мнения няма нужда да се модерират! Хората си знаят , че такъв е клуба! Пишат всякакви , мнения и съвети - всякакви. Дали ще им се довериш си е твой проблем! Повечето , които дават съвети тук нямат медицинско образование! Това се знае от всички!

Но трябва да се модерират явни обиди към лекарското съсловие!
Лекарите и стоматолозите сме шепа хора даващи съвети тук.
С такива постинги ще ни изгонят!
Не знам , какво ще стане с клуба след това!

Искам да те питам защо трябва да пускам линкове на Киро?
Той не чете ли в този клуб?
Ако не чете тук , защо ти не му пишеш?
Това е общ интерес , а твоето мнение ще "тежи " повече пред него!
Ако има модератор такива простотии ще се трият веднага!

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Защо клуб "медицинска" няма модератор???нови [re: [unknown]]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано17.10.05 22:31



Здравей, [unknown]!
Подкрепям ентусиазма, който имаш да се избере модератор на клуб "Медицинска взаимопомощ". Аз също понякога съзнателно избягвам да влизам или да отговарям в този клуб именно по тази причина - обидите, които чета по повод на медицинското съсловие. След като цял ден съм помагала на болни хора, влизайки в клуба с желание и там да бъда полезна, сякаш получавам шамар за работата и старанието си през деня. Въпреки това отговарям и там на въпроси, макар и по-рядко, защото има хора, които се нуждаят от професионален съвет и те не са виновни за нечии груби изказвания.
Мисля, че добрият тон трябва да цари навсякъде. Единствено за това да има модератор. Тъй като клуба се казва "Взаимопомощ", трябва всички да изказват мнението си, такова каквото е, макар и грешно да е и да не бъдат модерирани за това. Все пак не всеки е компетентен, но почти всеки има желание да помогне с каквото знае и може.
Като знак на протест от моя страна към обидите, които получаваме заради нечии постъпки, решавам да не влизам в този клуб, докато не се избере модератор. Който има нужда от моите съвети, да пише в "Медицина", на е-mail или на бележка.
Поздарви!

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Радвам се , че пак сме на едно мнение! [re: femina]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано17.10.05 23:29



Още от първите ти постинги , които прочетох разбрах , че ти си от лекарите стремящи се винаги да са от полза на пациентите си!
За това се радвам на твоята подкрепа!
Като всеки лекар помагащ добросъвестно на пациентите си и ти не можеш да разбереш и приемеш такова обидно отношение към труда си!
Дано тази проста истина разберат администраторите , а надявам се и някой от "неучтивите" посетители на клуб "медицинска взаимопомощ".
Поздрави!


"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Е вече има мод :)нови [re: [unknown]]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.10.05 14:25



За сега смятам да не модерирам стари теми, освен ако нямате други идеи.

Вижте окачените правила - ако имате други идеи - казвате.

А понеже едва ли мога да гарантирам че ще изчитам всички мнения винаги - подсещайте ме ако има нещо за модериране.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Е вече има мод :)нови [re: bira_more]  
Автор [unknown] (непонятен)
Публикувано18.10.05 14:43



Браво! Радвам се!
И честито!

"Животът е извор на наслада, ала където пие и сбирщината, там всички кладенци са отровени."


Тема Re: Е вече има мод :)нови [re: bira_more]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано19.10.05 21:39



Честита "нова служба"!
За бира вече ми е студено, но ще пийна едно червено винце в твоя чест.

Държавата България - невъзможни неща няма!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.