Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 26.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблем с профил/постингинови  
Автор Guardian_Hearts (непознат )
Публикувано11.10.05 10:18



Така... По същество.

Снощи дир-а не се отваряше. Случва се. Тази сутрин обаче, когато реших да вляза в клубовете бях посрещнат от съобщение, че видите ли това е първото ми влизане след регистрацията, да съм си изберял никнейм. Избрах си същия. Бележките ми си стоят. Но мненията ми за нулирани, и цялата информация от профила ми - изтрита безследно.

На какво се дължи това? При какви обстоятелства се случва тази случка? Има ли някаква вероятност нещата да бъдат възстановени/поправени?

И като съм тръгнал да питам: От известно време понякога като поствам отговори ми казва, че мението ми вече съществува или, че имам право само да пиша в дадения клуб. Отново м исе ще да зная кога и при какви условия ми се появяват тези съобщения.

С други думи: Защо?



Тема Re: Проблем с профил/постингинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Elizabeth Bathory (мрънкало)
Публикувано11.10.05 17:49



а де?! тая сутрин и при мен се случи същото!



Тема Re: Проблем с профил/постингинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор чepи ()
Публикувано11.10.05 18:08



и на мен ми се случи същото. ама голем праз! не е чак толкова трудно да започнеш от нулата, нали?



Тема Re: Проблем с профил/постингинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор бoйнa oвцa (блее)
Публикувано11.10.05 21:21



Защо става така не знам, но доколкото подочух, не трябва да се пише ника, ако се логнеш и те приветства като новодошъл.



Тема Re: Проблем с профил/постинги [re: бoйнa oвцa]  
Автор Guardian_Hearts (непознат )
Публикувано11.10.05 21:30



Вече е късно...
Предполагам, че няма кой знае какво значение - един профил. Но аз си го харесвах такъв. Знаех защо съм написал всяко едно мнение, гледах си кога съм се регистрирал и от колко време съм в клубовете. Сантиментални глупости, но за мен си имаха значение.
Жалко и много тъпо е, че подобно нещо се случва. Наистина ми се ще да знам защо става така, но явно ще трябва да изчакам да подочуя на какво се дължи това.



Тема Re: Проблем с профил/постингинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано12.10.05 00:29



ти пък .. на мен за не знам кой път ми се случва за последните 7 години ....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.