Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 29.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За клониращия лумпен....нови [re: Opo]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 15:40



nali ti me 4etesh be mirizliw pedofil i hra4ish kryw ot zloba



Тема Не те отвращава....нови [re: bira_more]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано29.06.04 21:41



....защото не ти е спамил клуба в 03:00 през нощта! А клуб "Право" го спамеше редовно докато не му отрязах клончето!


Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Един селяк-диктатор....нови [re: abettor]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 21:55



Гнидо селяшка и Садам бе болен от същия диктаторски бацил, но......го измъкнаха като плъх от оная дупка.....
Много ти се командва тикво зелена..... но при всичките ти напъни си оставаш - ЕДНА КРЪГЛА НУЛА !!!



Тема Re: Е не е честнонови [re: bira_more]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 21:58



Ролята на един мод / и негово първо и основно задължение/ е не да се заяжда, да прави интриги и показва простотия и избива комплекси - А ДА УСПОКОЯВА ТОПКАТА И КОНФЛИКТИТЕ В ЕДИН КЛУБ.


Но това се отнася за целия останал свят ......освен Българистан....





Тема И кого командвам, бе...нови [re: Opo]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано30.06.04 06:45



....тикво презряла?
Никого не командвам и никого не искам да командвам.
Само трия дърти педохили!

Ти да не си падаш случайно малко педофил, а?



Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: А, то не върви и друго [re: (вeceл юзep]  
Автор dma (irq)
Публикувано02.07.04 14:22



Ти глупако (да, глупако те наричам, защото си точно такъв), как си позволяваш да говориш за лична информация, след като изнесе телефоните и адреса на модератора на клуб Пловдив? А? И то единия телефон е на семейство, което сигурно дори не знае какво е това дир.бг.

А Мире, ти преди да припяваш, гледай малко да се осведомиш за ситуацията в клуба.

"По същото време имаше мнение за смяната му с един наистина достоен човек и уважаван клубар, един ник с две букви и две цифри, ама той него го затри."

Хаха, гледай само да видиш колко хора от клуба ти се 'връзват' на глупостите. Добре че са те да изискват от модератора да трие малоумщините ти, че той в желанието си да бъде почтен е прекалено добродушен!

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Каде е Оро да види как в 1 клуб [re: Beлeл юзъp]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано02.07.04 15:54



Аз съм този модератор. Какъв ти е проблема? Много едностранно гледаш на нещата? Дал съм един виртуален адрес, дори и АйПито ти го няма, а точно в този клуб, Пловдив, се появи тема не само с името ми, ами и с адреса, телефона, че и ЕГН-то ми?



Тема Re: Къде пък видя [re: bira_more]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано02.07.04 16:01



Бира, най-вероятно съм делнал хавата - това е един тип от Габрово, дето спамваше клуб Пловдив яко, и сега си е намерил слушатели тук, та да плюе срещу мен... Най-просто мога да ти кажа - ела в клуба и попитай дали съм бил прав и дали са против другите хора, аз ще мълча...



Тема Цък, ни пузна [re: dma]  
АвторBeceл юзep (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 20:27



Не бях азе. Не му изнесох аз данните. Мдааааааааа - не приказвай преди да знаеш. И IP адресите които той цитира най-напред нямаха нищо общо с мен - беха си измислени от всякъде.
В интерес на истината нямам общо и с половината от тва дето ми се приписва. Истината е, чеовека сам си изнесе собствените лични данни, сам се псува и обижда ... повечето пъти. Аз само искам честен и достоен модератор. И доказано почтен клубар.



Тема Че аз какво казвам?нови [re: Fallen_Angel]  
АвторBeceл юзep (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 20:32



Как ще ми гарантираш, че моите данни няма да излязат? И да стоят на видно място няколко дни? Кой каза, че ги е ппроменилекичко а? За да не те псуват тебе по джиесема ли? А човака чието ЕГН, едрес и тел стояха там след промяната, м? Е първото ми мнение за смяна на модератора, горе в обявите? Не ти е местото в тоя клуп.

Само МГ42!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.