Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 18.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Койнови  
Автор Marina (стегната)
Публикувано06.12.03 12:52



и защо е сменил името на клуб Психонализа и психотерапия и може ли да върнете старото име?

Същия въпрос имам и за заглавната тема. Тя е необходима и има важна информация в нея.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.

Редактирано от Marina на 06.12.03 12:54.



Тема Re: Койнови [re: Marina]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 12:25



Откога този клуб е само за регнати?
И защо????????



Тема Re: Койнови [re: нямa знaчeниe]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.12.03 15:23



Тъкмо за това идвах да питам и аз.

Драги администратори, не ми е много ясно как мога да привлека вниманието ви и как мога да ви накарам да разговаряте с мене за това продължавам да пиша тук. Защо, от кога и до кога Психоанализа и Психотерапия ще бъде само за регнати? Кой е направил това? Ясно ми е, че можете да правите с клубовете каквото искате без да обяснявате на никого нищо, но етиката изисква даването на обяснения понякога.

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.


Тема Re: Койнови [re: Marina]  
Авторчeти и пoмни! (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 16:21



Тема Ей,боклук,не се прави на ударена [re: Marina]
Автор He cъм ro aз cмeнил ()
Публикувано 06.12.03 17:13



Много добре знаеш защо нормалните хора мразят този клуб.Защото той е не само безполезен,но е и вреден за всички,нуждаещи се от помощ,които влизат тук(или вече са се отказали да го правят).Това не е клубът на хората,имащи нужда от помощ,това е вашият клуб-клубът на банда психопати,които не знаят защо са тук и прекарват 100% от времето си в напълно безсмислени дрънканици и спорове.Така че не се прави на ни лук яла,ни лук мирисала в стил "Ама защо ни мразят,ние сме толкова добрички,нищо лошо не сме направили".
Така че,ако още не си разбрала,ето още веднъж кратко и ясно:Този клуб го мразят всички,на които им пука за психоанализата,психотерапията и хората,имащи нужда от нея(Както и за справедливостта.А ако имаше такава,всички вие отдавна щяхте да бъдете изритани).




Тема Re: Койнови [re: чeти и пoмни!]  
Авторaз бe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 20:26



съгласна съм с това. наистина хората там са вредни.



Тема Re: Койнови [re: Marina]  
АвторПyke ли ти (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 20:38




Мулето пише в Дира и това се оказва голям грях.
Мулето бива трито и в БЕИНСА ДУНО,дори след като там модератора се повреди и провали.
В същото време ,войната ,при която убиват младежи, не се оказва грях.
Войната е нещо напълно разрешено и дори поповете и църквите, осветяват оръжията и знамената на военните и ги пращат на война, за да бъдат убити и за да убиват.
Ако войната беше нещо нередно, Папата щеще да заклейми войната.
Но той не я заклеймява.
И християнската църква не заклеймява войната.
И държавата също.
И родителите , на децата -също.
Ако войната беше нещо нередно, не трябваше да има военни училища, в които да обучават едни хора, да убиват други хора.
Но такива училища има.
И част от хората , се припитават с това, да обучават и да бъдат обучавани в техники за убийство на себеподобните си.
Значи Войната нещо разрешено, а Мулето не е нещо разрешено?
Мулето е едно мул- нищо и никакво муле.
То бива трито повсечестно.ЗАЩО?
С какво то предизвика ненавистта на админите и модераторите, само то си знае
Но фактите са факти.
Мулето е единственото животно, така преследвато и трито от целия ДИР.
Това му повдига цената, ако усещате това.
Ако не сте се замисляли по тези въпроси вземете се замислете.
МУЛЕТО НОСИ ЕРЕС!
Затова то е трито от всякъде.


Муле- всяка ерес, после става нещо нормално.Но преди това си е ерес.Какво е това ерес, не знаеш И кво от това?






Тема Re: Койнови [re: Пyke ли ти]  
Авторaз бe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:00



Мулето е просто досадно, затова го и трият. Мулето си мисли, че е центърът на света и че е Фидел Кастро, променящ този свят; Мулето просто е поредния дировски Мунчо - като "модератор" и "Стефан Чолаков". Поредният, но нито най-големият, нито най-досадният, нито последният. Просто пореден.



Тема Re: Койнови [re: aз бe]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 11:05



И с тези въпроси ще стане както с другите в тоя клуб - ще се залепят, както виждам, дежурните "обясняващи" или гаврещи се.
А този, който би трябвало да отговори, сигурно се развява някъде или се кефи на простите хорица, пънещи се да задават въпроси.

Защо не го преименувате този клуб на "До Арменския поп"?



Тема Re: Койнови [re: Marina]  
Автор temporary (лъчезарна)
Публикувано08.12.03 16:45



- я виж темата на марина във въпроси и помощ
- е? какво там?
- ми виж кво пише :)
- че е затворен за нерегнати ли ? ми аз това го знам
- хм не самО:)
- аз съм "за" да се преименува клуба даже(е, не точно така, както беше направено, но подобно)
кажи де - каква ти е мисълта?

- има едно нещо верно в цялата работа
човек с проблем не може да получи съвет
просто защото няма кой да му помогне
- еми така е
те затова си не му е мястото вече там, нито с това заглавие
пък и да е това заглавието - поне да не е там
- ами това е спора от преди 2 години
когато тези които можеха да помагат бяха изритани
-не точно
защото преди тия години се помагаше и беше изключително хубав клуб

-става дума за квалифицирана помощ
колко от клуба са с дипломи по сециалността? в момента
-не само такава е от значение
квалифициарана добре - но все пак не би могла да бъде толкова пълноценна, като не е на живо - па било и квалифицирана
има си граница на възможности в нета

-естествено.
но това е специализиран клуб по рода на предназначението си
и тук по начало трябва да си "работят" точно такива хора
- пък и дипломите не е задължително да те правят специалист
всеки може да влезе и да поучи 4-5 години - това не значи, че ще "става"
а Ариела например го е минала семестриално, но няма диплома - обаче такива дисекции правеше по проблемите, че просто с удоволстеиe й четях мненията
и в тоя смисъл в нета не е задължително да си "работят" САМО такива хора
....

Редактирано от temporary на 08.12.03 17:15.



Тема Re: Кой [re: temporary]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано08.12.03 17:47



Вслучая обаче не става дума за това какво трябва да се направи с клуба, а дали когато някой прави нещо с клуба той трябва да оповестява кой е и защо го прави.
Пак казвам, ако тези неща са дело на админите няма сила която да ги накара да дават обяснения. Но етиката го изисква. Преди време фукла изтри една тема в 40-50, защото автора на темата я беше помолил да го направи. Веднага след което фукла пусна тема в 40-50 да обясни действията си. Без никой да я е ръчкал да го прави. Така е редно спред мене. А сега се предприемат радикални мерки към цял клуб и никой и дума не обелва.
Ако пък това не са го направили админите пак те са тези които трябва да кажат "не го направихме ние, но го направи едикой си" или "не знаем, кой го направи, някой си шета тука из нашия сайт, ама ние не сме се запознали с него... още".

Всяка дума може да носи всякакъв смисъл.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.