Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 23.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Не ви ли е срам, бе!!!!нови  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано13.11.03 19:57



Хей, хора от ДИР БГ!!! Я обърнете внимание къде препращтат линковете ЛАФЧЕ и КЛУБОВЕ в заглавната ви страница?!?!?!?!?
А сега имам следния въпрос:
ЗАЩО МЕ ЗАНИМАВАТЕ С ГЛУПОСТИ?!?!?!?!
Когато избера КЛУБОВЕ, аз искам да вляза в клубовете ...
Когато избера ЛАФЧЕ, аз искам да вляза в чата ...
Защо ме пращате на друго място и склонни ли сте да ми платите трафика за това???
Аре да спрете с тия излагации, да не пращате хората да четат простащини (или да направите специален линк към тях за който му се занимава с простотии) и да си възстановите линковете ... може ли, а??? ... иначе резила ви е много голям ...


Копам грамотно!

Редактирано от Apмeнckия пoп ™ на 13.11.03 19:58.



Тема Re: Не ви ли е срам, бе!!!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор Blind Angel (ослепена)
Публикувано13.11.03 20:58



прави се така:

запаметяваш:

1. clubs.dir.bg
2. jchat.dir.bg (или адреса на ХТМЛ, не го знам)

Аз заглавната страница на дир-а не съм я виждала от мнооого време. На теб трябва ли ти да я посещаваш въобще?

Редактирано от Blind Angel на 13.11.03 21:01.



Тема Re: Не ви ли е срам, бе!!!! [re: Blind Angel]  
Автор Fallen_Angel (St. Lucifer)
Публикувано14.11.03 02:04



Вярно, по-лесно е така, аз вчер влязох през главната страница и гледах 5 минути да видя къде са клубовете



Тема Re: Не ви ли е срам, бе!!!!нови [re: Blind Angel]  
Автор Apмeнckия пoп ™ (инстанция)
Публикувано14.11.03 12:05



Аз това го знам и точно така влизам откакто са я направили тая глупост да ме препращат на майна си райна. Въпроса ми е принципен ...


Копам грамотно!

Тема Re: Не ви ли е срам, бе!!!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор day_* (light)
Публикувано14.11.03 13:22



И аз зададох същия въпрос преди няколко дни, но беше подминат - явно като по-маловажен...
То стана като да се оплача на Арменския поп

Редактирано от day_* на 14.11.03 13:24.



Тема Re: Не ви ли е срам, бе!!!!нови [re: Apмeнckия пoп ™]  
Автор$ (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 19:44



хехе.. и ти си седнал да задаваш ПРИНЦИПНИ въпроси точно ТУК???? и точно на админите на дир-а??? че те тая дума "принципи" не са я и чували даже, май... както и думата "работа"... намерил си КОГО да питаш...

ако искаш поне малко свестен отговор, по-добре се обърни към Apмeнckия пoп ™ (инстанция) тук и от админите едва ли ще получиш какъвто и да е




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.