Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 28.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Как да се свържа със съпорта? Спешно!!нови  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано01.11.03 10:07



Някой има ли идея как мога да се свържа със съпорта, защото имам проблем с поща+, а на телефоните които са посочени никой не отговаря!?

И последн въпрос: Как мислите? Нормално компания като дир.бг, която прелага такива обширни услуги (или поне така твърди) да не може да осигури денонощна техническа поддръжка?

В нашата фирма например, когато се появи 10-тия клиент, вече осигурхме денонощна техническа поддръжка. А тук възниква някакъв проблем и седиш цял уикенд без мейл.



Тема ТОВА НЯМА ДА ГО ПОВЯРВАТЕ [re: lVU]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано01.11.03 10:33



ТОВА НАИСТИНА НЯМА ДА ГО ПОВЯРВАТЕ.

Преди да постна по-горното съобщение звънях по няколко пъти на всички възможни телефони.

Преди малко реших пак да звънна и случайно открих един пич който едва ли му беше до проблемите с мойта мижава поща, но си пусна компютъра и ми реши проблема веднага! АМА НАИСТИНА ВЕДНАГА!

Предполагам, че след десетки години ако операционните системи бъдат проектирани така, че да зареждат моментално, съпорта на дир.бг също ще може да отреагира моментално

ТОВА Е НАЙ-БЪРЗОТО ОКАЗВАНЕ НА СЪПОРТ В КИБЕР ИСТОРИЯТА!

Обаче продължавам да си мисля, че би било добре ако дир.бг назначат някой и за уикенда да се занимава с такива неблагодарни потребители като мен.
Това вече си е до политиката на фирмата, в която нямаме право да се месим, но я си представете комбинацията:
БЪРЗ СЪПОРТ + НОН-СТОП СЪПОРТ


Благодаря!



Тема Re: Как да се свържа със съпорта? Спешно!!нови [re: lVU]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано02.11.03 22:08



знам че вече е късно и си оправил проблема, но когато възникна при мен пак с пощата, се свързах ( ICQ) момчето което се отзова почти веднага беше много любезно, макар сигурно да не му беше до мен




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.