Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 01.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: луд ли си бе...нови [re: geko]  
АвторДжeйн (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 23:53



пич



Тема Re:нови [re: Джeйн]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 00:13



кажи де



Тема Нали, много странни неща стават?нови [re: 123]  
Автор321 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 01:43



И то все стват, когато съм в клубовете: една лампичка на пецето отпред мига, а като натисна без да искам едно временно контрол и ескей, ма не дискотеката, и ми се отваря старт-менюто! Понякога даже ми се звъни на вратата и като ида няма никой и като се върна пред компютъра и рекламата горе на страницата почнала да мига и да се сменя. Админите искам да ми помогнат. И освен това съм недоволен от админите, че за последния концерт на АЗИЗ нямаше билети.



Тема Re: Нали, много странни неща стават?нови [re: 321]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 05:25



Е, ама аз за това точно, за кирилицата, не искам админите да идват тука да ми помагат, аз питах просто информативно, щот къде другаде да питам дали и на някой друг му се случва това или не?

А ти кажи на теб точно за кое искаш админите да ти помогнат - за това, че ти се звъни на вратата, за това, че като отидеш няма никой, или за това че като се върнеш на компютъра и рекламат почнала да се върти? Ти да не би да искаш и за трите да ти помогнат? Аз така като гледам си баси нахала и наглото парче и нищо чудно и за трите неща да искаш заедно. Че и за билети за концерта на всичкото отгоре. Ами ти утре може да поискаш те да ти пишат и постингите бе ей! Я се съвземи малко бе!

А за да не ти се отваря старт менюто ще ти дам безплатен съвет - няма да натискаш цонтрол и ескейп, а алт и Ф4. Но това е само за клубовете, за другите сайтове не работи както трябва!

PS. Сега се чудя дали да маркирам целия текст и да го копирам или не? Дали да рискувам. Ама колко съм го писал? Ами ако се затрие? Я аз да си го копирам, че не се знае... Колко пъти така си викам няма, няма, а после...



Тема Ре:нови [re: 123]  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 09:33



мене пък одеве ми свърши тоалетната хартия. и никой не ми звъни на вратата. за концерти - да не говорим. ей на тва му викам прости хора. мдам.



Тема Re: Нищо не си измислилнови [re: 123]  
Автор456 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 09:36



1. не пише дали е браузер, има едно бяло обърнато И в зелен кръг.
2. откъде да знам? аз се водя с двойно гражданство.



Тема Re: Нещо да се измисли!нови [re: 123]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано16.07.03 19:17



Ползвай Opera.



COME ON ENGLAND!

Тема Re: Нещо да се измисли!нови [re: Shankly]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 19:40



По тази логика може и друг форум да ползвам, пък и другите ползватели също.



Тема Re: Нещо да се измисли!нови [re: 123]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано21.07.03 19:20



Ползвай си каквото искаш.



COME ON ENGLAND!

Тема Да не би някойнови [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 00:22



Да не би някой да е тръгнал да си прави експерименти и да е пуснал някой нов скрипт, който да се върти непрекъснато в дир-а? Нещо забелязвам, че ми се бави експлорера на страниците на дира в последния ден, особено, когато пускам нов постинг, а по-рано не беше така. Знам, че има скрипт за прозореца за писане, ама дали нещо е променян или да търся причината локално?

Впрочем, някой ще вземе ли да сложи двата реда код, който аз предложих?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.