Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 06.10.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Модераторско своеволиенови  
АвторBeнeлин (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 10:31



Stranni raboti stavat v Sofia. Povdignah tema za izbor na nov moderator, a staria parvo me napadna i obidi, posle me banna ei sega ne moga da si pisha s registraciata dokato tekat izborite ... Osven tova napada i obijda naliavo i nadiasno. Shtom za nepristoino povedenie v drugi klubove se otnemat prava, kakvo ostava za sobstvenia ...



Тема Бедни ми Йорик....нови [re: Beнeлин]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано06.06.03 17:02



... не ти ли е хрумвала идеята, че администраторите могат да четат специфична информация във всеки клуб?
Никой не те е баннал или обидил.
Не бих го и направил защото до момента не съм слагал бан в нито един клуб и не смятам, че бана решава проблеми.
Запазвам си правото лекичко да модерирам многобройните ти теми, които пишеш с различни никове.
Ако ти е кеф да продължавате със снобаря шоуто в този клуб пак ви казвам - няма да ви уйдисвам на гайдата. Пишете си . Тук друг модерира.
В клуб София сега ще отида да ти позаключа една темичка. Ми най-малкото е непристойно да наричаш някого "парцал", не мислиш ли?
А ако не можеш да влизаш с регистрирания си ник или си намери тефтерчето с паролата или пиши на support@dir.bg да ти помогнат.
Че иначе ще излезеш борец за правдини, дисидент и баннат, което може и да ти се иска, но нямаш шанс да ме ядосаш достатъчно, че да направя подобни глупави прояви.
Жив и здрав!

Хей, ти там! Добро утро!


Тема Re: Модераторско своеволиенови [re: Beнeлин]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.06.03 01:45



Ще те банне я. Като пишеш какви ли не безумия



Тема Re: Модераторско своеволиенови [re: Beнeлин]  
Автор Joint (..:Mary Jane:..)
Публикувано07.06.03 07:41



нима?
недей да се вживяваш толкова




Тема Re: Модераторско своеволиенови [re: Beнeлин]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано07.06.03 10:58



Виж какво, предстоят местни избори и аз искам да дискутирам кандидатурите за кмет, а не да чета простотии от рода : Изберете ме мен за модератор. Защото ти точно това си написал, а нямаш представа колко тъпо и грозно звучи самопредлагането ти.
Абетор е известен столичен адвокат и като такъв е вносител на данъци от който се ползваш и ти. Я ми кажи ти лично колко лева данък си платил досега през съществуването си?



Тема na baba mi furchilotoнови [re: kakata]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано07.06.03 13:29



hahahahah taaapa
ia kaji ti kolko si vnesla. stiga li da imash pravo da pishesh tuka?

are, purvata chast... razbiram... ma vtorata chast s danucite e super tupa... pak na lelincho na bratched mu pishkata mu e 20 sm. neka nego izberem za moderator. neshto nogo sa ti nesvurzani dovodite...

kva tochno e vruzkata mejdu danucite i moderatorstvoto... koit ne vnasia danuci niama pravo da pishe v dir.bg ili niama pravo da moderira?

nogo se vjiviavash neshto, kako.

P.S. az pak sum viden stolichen nehranimaiko... tova za kvo me klasira?... a ti kvo vidno si... shtoto mi se stori che se opitvash da ustanovish niakakva vruzka mejdu dvete neshta.

...may your death come quickly...


Тема Re: na baba mi furchilotoнови [re: AC]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано07.06.03 14:22



Ти явно не си в час. Спора е кой е по по най-от София.
Иначе, останалата ти аргументация на чатица ме мързи да я чета.



Тема Re:???нови [re: Beнeлин]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано10.06.03 11:19



Защо повдигате такива сложни казуси? Съвсем ще шашнете админското тяло.



www.kyp.bg

Тема :-)))нови [re: Meйджъp™]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано10.06.03 12:48



Ти така като гледаш, дали на админското тяло му пука? :-))))


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: :-)))нови [re: Vladi]  
Автор dirbg.com (фалшификат)
Публикувано10.06.03 19:26



Абе админското тяло сигурно се кефи на сеира.

То ако няма сеир в клубовете, с какво човек да си уплътнява времето нощем... и денем?



My future domain...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.