Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 01.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Администраторите !нови  
Автор нoвakoв ()
Публикувано12.03.03 13:52



Ще ви помоля, след като си позволявате да влизате в клуб и да правите публичен линч на човек, да отидете в този същия клуб и да си свършите работата. Което означава да обясните на драгите читатели какво е локална мрежа, айпи адрес и колко машини могат да излизат в интернет с един и същ реален айпи адрес !!!

Егати селското отношение ! Как не ви е срам бе ?!?



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Автор Ginger ()
Публикувано12.03.03 14:35



много си прав новаков тоя път, един път да ти кажа евала...егати отношението към юзърите, егати чудото....клубната политика на дира се свежда явно само до зрелища
ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ, ЧЕ СТАНА ГНУСНО!



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.03.03 15:35



Ами ако им влиза в задължението да ИЗЧИТАТ клубовете, за да могат да дадат становище И ЗА ДАДЕНО ПОВЕДЕНИЕ, защото случаят касае И ПОВЕДЕНИЕ НА ОПРЕДЕЛЕН ЧОВЕК!



Защо не ти виждам писал ВЪЗМУТЕН в

?
Или пък да сезираш администраторите за мераците на анонимен юзер, или пък да забележиш, че защитаваният от теб, ги ПОВТАРЯ В ПОСТИНГА С КОЙТО СЕ ЗАЩИТАВА!


Приятелството е хубаво нещо!

Редактирано от Debora на 12.03.03 15:40.



Тема Re: Администраторите !нови [re: Debora]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано12.03.03 15:39



След като пускат такива теми, ще изчитат всичко по тях.

Оправи си линка, нищо не се отваря.



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.03.03 15:46



А темата е пусната, за да се изкажат пищещите в клуба!
Не забелязвам да има становище на администрацията, само разрешение да се използват дадени факти.
Тъй, че вината не е в администрацията! Защото администрацията не може да нареди на потребителите на даден клуб какво да мислят.
Темата е точно такава - да се изкажат потребителите на клуба (е може би трябваше да се постави ограничение, за писане по нея само на редовни посетители в клуба, а не такива, които нямат дори и един постинг)!



Тема Re: Администраторите !нови [re: Debora]  
Автор Ginger ()
Публикувано12.03.03 15:45



Дебора, прощавай но защо от тези думи на Спайдърчо Призовавам Debora да каже каквото има да каже и да използва за целта IP-та, които са видими за нея! оставам с впечатление, че когато ти си се обърнала към него си му поставила само въпроса за айпи-тата, не и за И ЗА ДАДЕНО ПОВЕДЕНИЕ, защото случаят касае И ПОВЕДЕНИЕ НА ОПРЕДЕЛЕН ЧОВЕК!



Тема Re: Администраторите !нови [re: Debora]  
Автор Ginger ()
Публикувано12.03.03 15:51



пак се намесвам, ама не издържах тоя път....много се извинявам, но клубът се нарича Бъдещи майки, следователно всички разписали са по темата не са за клуба т.е. мненията им не са валидни ( не знам някоя от мамите - писали, да чака дете)....стига де, клубовете са за всички, какво да ти пише новаков в клуба на мамите, или аз след като нямам дете?!



Тема Re: Администраторите !нови [re: Ginger]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.03.03 16:08



Абе ти се намесвай, ама чети преди това!

Първо - бъдеща майка е всакя жена в детеродна възраст!

Темата е поставена на вниманието на ПИШЕЩИТЕ в клуба, на РЕДОВНИТЕ участници в дискусиите му!
А съгласи се че НЯКОИ не сте такива, т.е. няма как да сте запознати със изминали събития! Някои от тях изтрити (можеш да попиташ кой).


И аз не знам ти да си ми мъж, или на някоя от другите участнички за да ЗНАЕШ коя ЧАКА дете!

Много ми хареса написаното от теб по повод бременността и майчинството!
Ще се радвам да прочета още такива мнения!



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Авторlavande-r (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 16:11



Az poveche niama da se izkazvam po onazi tema.
Otvratena sum po nachina po koito edni jeni pri tova maiki mogat da viarvat na "faktite " koitto dokazvat che edna maika moje da pishe obiava za smusrtta na sobstvenoto si dete, ne samo mi i mrusotii i gluposti v tipichen mujki stil.
Spord mene faktite govoriat samo edno, che s tazi jena se e podigral chovek polzvash neinoto IP ili haknal IP to i a vmesto da i iziasnime poziciata i i s doverie da ia izslushame , nie ia obvinihme che tia e edna bolna jena.
Spored mene IP tata govoriat samo edno ,che s tazi majka e napravena edna strahotna podigravka, fakt koito za sujalenie e izpolzvan ot moderatorkata za samorazprava i ot jeni koito trudno moga da poviarvam che sa maiki i ia podkrepiat.
Tova e ot mene , az nito za mig ne se i sumniavam kakvo e stanalo i kak i e pogoden mrusen nomer na smile, no otvratena sum ot tova che drugi maiki moje da dopusnat che tia moje da se podigrava sus smurtta na deteto si ,che daje i da puska temi s koito da se zakanva na sebe si. Tova e tolkova iaven mrusen nomer na chovek koito ima neinoto IP, che po iaven ot tova niama
Jalko za dira koito ostavi grupa jeni jelaeshti linchove i samorazprava da praviat show i da zasegnat maichinoto chovstvo na tlkova jeni, nai veche smile
Nikoi ne chu che jenata otricha tozi bezumen fakt , niko!! Tova otrichane triabvashe da e dostatuchno za da se zastupime zad neia, pone za edna moralna podkrepa, ako ne za mnenieto na neshtasstni zlobarki kato debora



Тема Re: Администраторите !нови [re: Ginger]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано12.03.03 16:12



По думите на Паячето " Да каже каквото има да казва И да използва ЗА ЦЕЛТА
IP-тата, които са видими за нея........" става ясно, че Дебора има да казва нещо. За доказването на това нещо, да използва айпита. Очевадно това нещо касае нечие поведение.
Така, че впечатлението с което си останала е погрешо. И стига спекулации моля.
Изказалите се по темата макар и не всички да са бременни, са с малки деца и бебета и постват в клуба и запознати с проблемите му. Нормално е те да изкажат мнението си.
Чудя се обаче абсолютно непознати хора как може да изкажат мнение по тема в клуб в който никога не са влизали / макари и небременни/.

Интригата е силата на слабите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.