Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 02.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Администраторите !нови [re: Debora]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 17:00



Стига сте се палили. Вече изглежда смешно. Май на обсъжданото от вас лице не му пука изобщо.



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано12.03.03 17:08



Ехеей, по-спокойно чичко.
Този тон в къщи.
Да ти обясня и аз на тебе. Ние коментираме поведението на един човек, както си отбелязал правилно. Ако вникнеш в смисъла на думичката поведение, ще ти стане ясно, че поведението е низ от постъпки, действия, думи и т.н.
Та в този смисъл се чудя каква ли е вероятността ти да си запознат с поведението на някого на дадено място, при положение, че не си посещавал същото ??????
А ако искаш да се правиш на актуален и да си на всяка манджа мерудия - ми ограмоти се, прочети и тогава коментирай. Но аз да ти пиша какво е станало - няма как да стане.
А и както ти казах вчера - аз също я познавам. Или забрави вече ? О, вярно че пишеш в 40-50, извинявам се.
Никой не се опитва теб да убеждава в нищо. Както беше казано - всеки да си прави изводите. И всеки носи глава на раменете си.

Интригата е силата на слабите.


Тема dva linka za naj -posle da se iziasniнови [re: lavender]  
Автор lavender ()
Публикувано12.03.03 17:19








Тема Re: Администраторите !нови [re: dodo_dodo]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано12.03.03 17:27



Много правилно си забелязала, че пиша в 40-50. Ако разлистиш 50-60 ще видиш, че и там пиша. А ако искаш да си спестиш намеците, с които ставаш смешна относно възрастта, можеш да попиташ на колко съм. Веднага ти казвам - 30. Аз съм на всяка манджа мерудия. Особено на лошо забъркани. Знам, че на никоя домакиня не се нрави, когато не и харесат ястието. Но не си падам по наглите комплименти.
Ако толкова искате да си играете на психиатри и психолози- има си съответните клубове. Ако ще обвинявате и линчувате- ще търпите лошия дъх в устата. Щото той е от маждата.

Администраторите се изложиха като абсолютни кифладжии- факт !
Тяхно задължение беше да зададат въпросите си към Смайли, било на бележки, било в клуб администрация и да чуят нейното обяснение.
А не да ми пускат теми със заглавие "ПУБЛИЧЕН ЛИНЧ" и сега да питат "Ма тя що не се защитава".



Тема Re: Администраторите !нови [re: Molly]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.03.03 17:31



щото като гледам как се насъсквате там

Е, искате само вие да пишете ли, а майките да си мълчат?
Ами не става, клуба си е техен, мнение, мислене пък и дар слово забелязвам също не им липсват!
И изказват позиция не като преминаващи, а като действащи лица и засегнати от събитията!

Защо не си разчепквате темата във въшият клуб - още повече че имате такава, включете се и вие по нея де!



Тема Re: Администраторите !нови [re: lavender]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.03.03 17:41



Абе ЛеоС все още е жив и си пише в клубовете!

Можеш да се опиташ да му кажеш горното на него, или на някой друг запознат с историята!

Нали си имаш собствен клуб извън Дира, ходи си го модерирай или се чудиш как да пренасочиш трафик ли?



Тема Re: Администраторите !нови [re: нoвakoв]  
Автор dodo_dodo (само веднъж)
Публикувано12.03.03 17:53



Въпроса на колко години си е последното нещо което ме вълнува, уверявам те.
Жалко е, че чувството за хумор за което претендираш, че имаш, ти изневерява. Но това е може би защото е дружка с паметта ти.
По темата - мисля, че каквото имах, го казах още вчера. Жалко, че нищо не си разбрал.
Желанието ти да си говорим за манджи и подправки ще остане несподелено.
Ще кажа само още нещо. В посока изразенато ти несъгласие и явно възмущение от действията на админите.
В клуб "Бъдещи майки" постват хора. Те се познават помежду си. Създали са едно малко общество. Срещат се. Имат си доверие, разчитат една на друга.
И когато по някаква причина някой от тях се издъни, хората е нормално да поискат да узнаят защо е станало така. Те искат гластност и прозрачност.
Така, че това с бележките и задкулисните обяснения ще накара същите тези хора да се почувстват излъгани и пренебрегнати. Като някакви пионки, чието отношение е без значение.
Заглавието на темата е "Публичен процес", а не линч. Процес обаче нямаше, защото за такъв е необходимо да има страни. А в случая страни нямаше. Процеса беше едностранен. А такъв процес е непознат.

Интригата е силата на слабите.


Тема Re: Администраторите !нови [re: dodo_dodo]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано12.03.03 18:12



Ма много обичам някой да ме заяде на тема "чувство за хумор". Та кое точно беше смешното ? Да обясним и на останалите, които не са разбрали.
Никъде не съм споменавал нищо за задкулисни игри. А за коректно отношение към един човек. Ако имаше такива разговори и Смайли се беше оказала виновна- разпъвайте си я на кръст колкото искате. Шоуто нямаше да ви избяга.
Но вместо това вие точно я линчувахте. И сега най-нагло питате "Що не се оправдавала". Това е истината. На никоя от вас не и пука как го преживява Смайли. Така че не очаквайте да ви бъде страна по процеса.
Айде, със здраве. Гледайте си клубчето.
Тя все някак ще се оправи. Със или без наша помощ. По-вероятно обаче със.



Тема Re: dva linka za naj -posle da se iziasniнови [re: lavender]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано12.03.03 18:12



стига с тоя all.bg, бе софянке. Тук е дир? Защо само го тикате онзи форум в очите на хората? Какво насила ли да пишем там? Даже и услужливо ни пращате регистрации по пощата....




Тема Do Deboraнови [re: Debora]  
Авторaz-sym (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 18:24



Debora, molq te da spresh da se zanimavash s tezi hora! nqma smi! te si imat vypros kym adminite, da si go raziskvat, kato gledam oshte nikoj ne gi e udostoil s vnimanieto si! ti napravi tova, za koeto edna li4nost nqmashe tazi moralna sila i se izmykna s mizjav broj nerazbiraemi obqsneniq, a za smetka na tova privika kup klakjori da se vihrqt po temata, za koqto i ideq si nqmat s kakvo informatcionno natrupvane e, 4e da stigne do tozi mashtab!
ti si dostojna za uvazjenie i ti blagodarq! samo si pogledni v kluba i se radvaj s nas!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.