Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 19.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избрах, платих ... но не получихнови  
Автор Илko ()
Публикувано06.03.03 20:39



Преди почти седмица реших да пробвам онлайн магазина на dir.bg. Избрах една мартеничка, платих за нея и доставката в някакъв срок, но досега ни вест ни кост. Добре че не разчитах на вас - просто си направих тест как работите ...
Питайте ме кога друг път ще ви дам пари за да купя нещо от вас



Тема Мдаа..нови [re: Илko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано07.03.03 16:41



а аз си бях намислил да пробвам доставката на цветя.. ще взема да го направя другата седмица.. - дано да проработи



Тема Не рискувай с shopping.dir.bgнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Илko ()
Публикувано07.03.03 16:53



Абе несериозна работа - моето мнение е че не може да се разчита на dir.bg за сериозни неща. Един колега беше поръчал цветя за рожден ден а те ги занесли 1 ден по рано при условие че е посочил кога да ги доставят и си е платил за това.

Ако ти се прави тест - аз го направих и резултата беше отчайващ.
Но нека сега тази поръчка ми стои в портомонето да ми напомня ако някой път нещо реша да купя от тях.



Тема Re: Не рискувай с shopping.dir.bgнови [re: Илko]  
Автор ПeпeлOтPoзи (сияйна)
Публикувано09.03.03 11:36



пък и какъв е смисълът да купиш някаква скапана роза, кой знае каква увехнала и смрадлива за 4 лв. + доставката отделно...?



Тема Re: Не рискувай с shopping.dir.bgнови [re: ПeпeлOтPoзи]  
Автор Илko ()
Публикувано09.03.03 11:48



... добави и РЕАЛНАТА възможност да я платиш, а да не ти доставят нищо както ми се случи на мен

Редактирано от Илko на 09.03.03 11:49.



Тема Re: Не рискувай с shopping.dir.bgнови [re: Илko]  
Автор ПeпeлOтPoзи (сияйна)
Публикувано09.03.03 15:36



баси и несериозниците, честно казано не съм очаквала това от дир-а



Тема Sushtiq problem i pri meneнови [re: Илko]  
Автор moonjogger (влюбен...)
Публикувано09.03.03 21:33



Zdrasti!

Sushtoto e i pri men! Platih i nishto ne e izprateno. Oshte poveche che nqmam vuzmojnost da gi pratq lichno i taka da se zastrahovam. Besen sum!

Iskam da popitam gospodin Vladimir Jeglov, koito taka hubavko si e dal bankovata smetchica na vidno mestence v pay.dir.bg, KAKVO STAVA, PO DQVOLITE?

|Не закусвам-влюбен съм. Не обядвам-влюбен съм. Не вечерям-влюбен съм. Не спя-гладен съм|


Тема Re: Избрах, платих ... но не получих [re: Илko]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано09.03.03 23:28



Мартеничките се доставят с "Български пощи". Все пак ви съветвам да се обадите в работно време на телефоните за подръжка на дир.бг и да проверите какво може да е станало



Тема Re: Избрах, платих ... но не получихнови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор moonjogger (влюбен...)
Публикувано10.03.03 05:08



G-n Chavdarov,

predpolagam che kogato ste opredelqli srokovete za dostavka na stokite ot shopping.dir.bg, ste znaeli mnogo dobre che 'Bulgarski poshti' sa vash partnior! A na saita srokovete sa: sled 24 chasa s posochen den i chas...koeto oznachava che minimalniq srok za dostavka e 24 chasa...haide neka sa 30. Az izpratih moite na 28, dnes sme 10 i martenicite oshte ne sa polucheni! Da me proshtavate ama dori tipichnata bulgarska nebrejnost, neserioznost ili kakvoto tam se naricha si imat granici...i te sa do 4-5 dni, a ne 10! Osven tova moite sa izprateni do Plovdiv, a ne do Tri mogili t.e opravdanieto svurzano s 'mi tva e na kunda-munda imaite turpenie' tyk bi prozvuchalo nelepo, g-n Chavdarov!

Interesno mi e zashto trqbva da se obajdame NIE da pitame kakyv e problema? Otkude na kude - greshkata e vasha!!! Golqma chast ot horata 'izpratili' martenici ne sa v stranata i sa iskali da zaradvat blizkite si vupreki raztoqniqta. I kakvo sega? Shte vurtq telefon za da mi kajete che problemat e v 'Bulgarski poshti'? Ne vqrvam! Kogato sme se registrirali v 'portfeil' izrishno ni be poiskan e-mail adres ZA KONTAKTI. Tolkova li e trudno da se vrutne edno cikulche deto izpulnqva mail() za vsichki klienti ot DB-to vi i da gi yvedomite che ima problem? A ne da si traete kato prudnq v gashti, da chakate i da se nadqvate da nqma propishtqli!

Tova e ot men. Vse oshte ne sme poluchili otgovor na vuprosa si!

|Не закусвам-влюбен съм. Не обядвам-влюбен съм. Не вечерям-влюбен съм. Не спя-гладен съм|


Тема Re: Избрах, платих ... но не получихнови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор Илko ()
Публикувано10.03.03 09:43



Днес сутринта куриер все пак донесе пратката - точно една седмица след поръчката ми миналия понеделник. А обявеното в страницата ви време на доставка беше най много 48 часа.

Решението е ясно : или сменете текста в страницата ви на 7 дни или си сменете доставчика.
И накрая отношения с доставчика ви аз нямам - имам с вас така че оправданието не минава. Платил съм и стоката и доставката на вас така че ваше задължение е да си контролирате получаването и ако евентуално има забавяне вие да ми звъните за него а не аз да проверявам какво е станало.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.