Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 19.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До господата Чавдаров и Цветановнови  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано26.02.03 15:32



Става въпрос за клуб "Политика". От известно време насам в клуба стават странни неща.
На 20.01 .2003 г. клубът се събуди с модератор, някой си

. Този Вудо5 до сега не е написал една тема в клуба, което може би означава че той може би e администратор, визирам Вас господа- Чавдаров и Цветанов. Ако е така не беше ли редно модератора да се представи по някакъв начин на пишещите в клуба- със служебна тема напр.?
За сметка на това за около три седмици изчезнаха две теми и бяха баннати двама участици. Едната тема си беше откровено садо-мазо лично творчество на бълг. писател Емил Константинов и нямаше работа в клуба. Седмица по- късно се появи пусната от . Ако си направите труда да проверите кой е той ще разберете, че това отново е лицето Емил Константинов известен в клубните политически среди като . Въпросният Аполон е измислил поредната си интрига, като в нея е обединил известни имена от спортното ни недалечно минало (по- точно г-дата В. Етропоски и Сашо Диков). В частен разговор г-н Сашо Диков заяви, че в изнесената информация в е най -обикновена лъжа. След постването на тази тема в клуб "Политика" на дир. беге, последва баннване на лицето с ник Крали Марко, но не и изтриването на самата тема. Питам защо тази тема не беше изтрита, след като засяга лично двама известни българи, а и самото и постване петни името на дир. бг, като портал , който предоставя уебмясто за интириги и лъжи? Излиза че едно садо мазо излияние е по -опасно от това да наклепаш някого и да знаеш, че шансовете му да се защити са нулеви...
Но клубната простотия не се свършва с това.
Преди няколко дена, в ответ на гнусната кралимарковска инсинуация г-н пусна част от ЕГН- то на Крали Марко (Аполон), като казвам част имам пред вид изписване на ЕГН по следният начин : ХХХХ286324. Поднесено в този вид от егенето може да се разбере че е на мъж и че той е роден на 28. Явно този пост с това полвинчато егене беше много "опасно" и на свой ред постингът беше изтрит. За сметка на това из клуба се срещат теми като и . Да разбираме ли че става въпрос за двоен стандарт при триенето на темите от страна на модератора или администратора? Да не говорим и за това че в интернет пространството има няклоко сайта на които можеш да намериш ЕГН-то, Булстат-а и Дан. номер на лице имащо фирма, стига да му знаеш името () Оставям и фактът на страна че можеш да научиш ЕГН-то на човек в избирателните списъци по време на избори. Според вашата логика трябва да се "баннат" всички училища в България защото публикуват в списъци трите имена и ЕГН на народонаселението без да са искали разрешение от него.
Клубните одисеи обаче не свършват с банването и триенето на теми...След банването на г-н Хлебаров се появиха нови никове с името Хлебаров, като единият от тях е крайно подозрителен-Ще попитате какво е подозрителното? Ами регистрацията му е 23.04.01 02:47. Възникват няколко въпроса- ако регистрацията на този ник е направена през април месец, 2001 г. то днес човек с този ник не би могъл да пише защото доколкото знам има срок за ползване на регистрация. Може да си направите труда и да видите колко теми са пуснати от този ник и по кое време. Втори въпрос, ако регистрацията е направена скоро, сиреч тези дни, то означава че носителя на този ник има възможност да модерира регистрацията на потребителите на дир-а, да променя техните данни и т. н . Тоест излиза че човекът написал тази е администратор, модератор или близък на администраторите човек. Ако това е администратор или модератор е ли е редно да създава още по - големи интриги и неразбории в без това съсипаният от лични нападки и комплексарски изстъпления клуб "Политика"??? А ако не е, то тогава как господата Цветанов и Чавдаров като администратори позволяват потребители да се месят в администрирането на дир-а.
На път е да се сбъдне мечтата на някои пишещи в клуба да си имат свой частен клуб. Все по- малко и все по качествени участници от "Политика" си отиват. Нека не бъда лош пророк, но клуб "Политика" ще има участта на клуб "Пудел" по посещаемост и то благодарение на един, двама интриганти, за които интригата им е начин на живот.
Моля да ми отговорите на следните въпроси, систематизирам ги за ваше удобство:



1. Кой е модераторът на клуб "Политика"?
2. Кой го е опълномощил на бъде такъв?
3. Кога модераторът ще напише поне една тема?
4. Не е ли редно такъв голям клуб и от такова естество да има двама или дори трима модератори?
5. Ако клубът остане в това положение възможно ли е админите да гарантират обективност при изтриването на теми и банване на никове и не намеса на трети лица?
6. Какви са критериите за банване и изтриване на теми в клуб "Политика" в момента?
7. кога ще бъде отбаннат никът на ?
8. Ще ми баннат ли ник-а ако към профила си "закача" снимка на позабравена, бълг. джаз певица?
9. Защо беше заключена тази тема : http://clubs.dir.bg/showthreaded2.php?Cat=1&Board=newclubs&Number=1938300796&page=5&view=collapsed&sb=5&part= и не се проведоха нормални избори за модератор, каквито бяха препоръките на г- н Чавдаров?


С уважение:
Мими и Лили

Редактирано от Mими и Лили на 26.02.03 17:49.



Тема Re: До господата Чавдаров и Цветановнови [re: Mими и Лили]  
АвторApolitichen (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:43



vas vsichkite trebe da vi bannat dojivot...



Тема Re: До господата Чавдаров и Цветановнови [re: Mими и Лили]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано26.02.03 18:30



г-н Цветанов в дир.бг е нямало никога. а другото като го прочета внимателно ще ви отговоря на част от въпросите които са поставени тук.



Тема Присъединявам се към темата!нови [re: Mими и Лили]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано26.02.03 18:39



Още повече, че съм с отлични впечатления от г-н Чавдаров! Преди известно време и аз имах проблеми в този клуб и чест прави на г-н Чавдаров, че реагира точно, коректно и безпристрастно! Но имам следното искане, което, струва ми се, е редно да бъде изпълнено. А то е:
След като има назначен /а не избран от участниците в клуба/ модератор, то редно е той да се представи и най-вече да определи правилата на клуба. Правилата, които ще му дадат правата да модерира. В противен случай всяко негово действие дотук е незаконно. Естествено, участниците ще трябва да потвърдят, че са запознати и са приели този вътрешен правилник. Намирам, че е разумно и нормално.
Поздрави от Добрата!

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: До господата Чавдаров и Цветановнови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано26.02.03 19:34



Прав сте -Цветков фамилията.



Тема Re: До господата Чавдаров и Цветановнови [re: Mими и Лили]  
Автор Члeн1 (Прероден)
Публикувано27.02.03 00:13



горкия Цецо
нема ли да го оставите намира бе ?



Тема Хайде сега ново двайсенови [re: Mими и Лили]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано27.02.03 09:26



Изключаем служебното назначаване на модератор, с всичко друго не съм съгласен.

Може на много места да има начин да разбереш ЕГН на някой, но който те кара да го пускаш тук в клубовете. Това е лична информация, значи този който я е пуснал ще си носи последствията - в случая Хлебаров.
Но смятам, че всичките тези неща са си интриги от клуб Политика и трябва да си останат там.
Ти престани да ревеш за модератор, защото си имаше съвсем легални вътрешни избори и хората отрекоха модератор. Служебно назначения не го знам кой е, но админите са преценили така. Това е тема вече на друг разговор.
А относно глупостите на Прякоров - Етрополски, това отново са си вътрешни работи на клуба.. нали щяхте да съдите тоя и оня.. докъде се докарахте. И как пък реши, че Аполон е Крали Марко? може би виждаш ай-пи-тата на всички?? Но понеже ти не ги виждаш, нека админите да си кажат.

Ненам кой е горкия модератор дето е назначен, но ще бере грижи горкия.



Тема Re: До господата Чавдаров и Цветанов [re: Mими и Лили]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано27.02.03 15:49



Има някой неща които явно на уважаемите посетители на клубовете не харесват и те частично са изложени тук. Нека отново за койл и път да внеса не ястност, а по-скоро да обясня очевидно нещо:
Клубовете са собственост на дир.бг и условията за тяхното ползване се определят от дир.бг. Кой е модератор на даден клуб и какво ще прави той там е въпрос, който само дир.бг решава. Това е по въпроси 1,2,3.
4 при този клуб ако се сложат активни модератори трябва да се затвори клуба заради начина на общуване там.
5,6. Обективността на изтриването на дадено мнение е на плещите на админите. поради най-първото изречение.
7 вероятно някой ден
8 ако преценим че уронвате престижа на този човек да
9 Точка 1



Тема Браво, това е отговоранови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано27.02.03 15:56



аман от разни самозабравили се юзери



Тема Re: До господата Чавдаров и Цветановнови [re: Mими и Лили]  
Автор Xлeбapoв (тъмносин)
Публикувано27.02.03 18:56



Аз пък не разбрах кое му е съмнителното че съм си регистрирал ника Хлебаров и не поствам активно с него.Може ли уточнения?
Нещо работата ми намирисва на "световна конспирация". Много фантастични филми гледаш моето момиче,това ти е проблема.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.