Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 21.09.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Тема Какво става с цялата система?нови  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано26.12.02 13:56



Какво става, бе хора?
Нито в портфейла мога да си влезна - отварят се всевъзможни нови сайтове /dirbg.com i pay.dir.bg/ и въпреки, че там си въвеждам паролата не ме пуска, нали само то 09 до 12 нямаше да работи портфейла?

И нещото, което най-много ме дразни:

Смених си ключа (паролата), но какво става - моят дир и клубовете се отварят с новата парола, а пощата със старата - как става така бе? Искам и на пощата да ми е новата парола? Това някаква страхотна ебавка с всички ли е или поредната нередност във всичко!

Искам някой от отговорните лица да ми отговори, защото вече парите, които давам ми се виждат много...

Редактирано от Secret_boy на 26.12.02 14:01.



Тема Re: Какво става с цялата система?нови [re: Secret_boy]  
Автор Shaidar Haran (Myrddraal №1)
Публикувано26.12.02 14:36



Хардуерен проблем довел до липса на тоалетна хартия в офиса на дира и са няма кой да изчисти посирането......



Къв е тоа бе дееба!

Тема Re: Какво става с цялата система?нови [re: Secret_boy]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано26.12.02 14:42



Ето какво става:

Ако влезеш първо от key.dir.bg и си смениш от там паролата (ключа), той се сменя на всичко, но не и на пощата...

А ако си влезнал в пощата си и от там избереш парола, после се идентнеш в системата, след това

Настройки
• създаване / промяна на парола на пощенската кутия

и наистина смениш паролата на пощенската си кутия, освен на нея се сменят и на моят дир и на клубовете...

Е като по втория начин всичко става успешно, защо изобщо стои още key.dir.bg, който да ме хвърля в тъча и да не работи на всичкото отгоре...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Какво става с цялата система?нови [re: Secret_boy]  
Автор DTMF (лигльо)))
Публикувано27.12.02 16:46



пак щом влизаш добре си,аз не мога да пишадава ми -невалиден адрес



Тема Re: Какво става с цялата система? [re: DTMF]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано27.12.02 17:24



Скрил си си IP-адреса, поне при колегите, дето ползваха разни firewall-и тъй се получаваше :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Какво става с цялата система?нови [re: Vladi]  
Автор DTMF (лигльо)))
Публикувано27.12.02 17:58



възможно е ,сега изключих някаква антивирусна и се оправи,ама 2 дена не бачкаше дира нещо




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.