Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 02.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо се назначават модераторинови  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано30.11.02 21:12



без да е имало гласуване в даден клуб? И то без да има нужда от такива? Ако всеки, обиден в даден клуб изяви желание да трие обидите срещу него, то няма да останат потребители -всички ще са с пагони?!?!
Става въпрос за назначаването на kakata за модератор в Семейство!



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано30.11.02 22:11



ам къв ти е проблема каката да е модератор в семейство? м?

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 22:55



Е, явно не четеш в клуба.
Назначена съм без мое знание и аз питам където трябва и чакам отговор.
Така както си го написала, излиза че едва ли не, съм засипала админите с молби за регване.
Вярно е че определена личност с психопатични отклонения се фиксира върху мен и ме обиждаше, акто ми съсипа всички теми в клуба, но темата която пуснах беше да ви питам какво да се направи.
Обидите му не са изтрити, нека си стоят, щом ви харесва да си ги четете и препрочитате.


Моля те, поне от теб очаквах коректно задаве на въпроси.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 23:15



Ами е

,


и и много още скандали предизвикани от това лице, са свобода на словото. Защото не ни засяга лично.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано30.11.02 23:33



знам какво е станало, споко....
оф и ти не разбра какво исках да кажа...ама както и да е

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 23:36



Е, ама не всички знаят и ще излезе, че ми е кефнало да си вея байрака. Пък нека четат хората, утре в семейство, вдругиден на други места.
Знаеш, луд умора не знае.



Тема аминови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано01.12.02 03:18



докато не се реши защо влизаш като модератор и триеш?
Точно така се получи - той плюеше срещу теб и хоп ти дадоха власт и там- много удобно изглежда.
Иначе на мен модераторите не са ми проблем и посещавам клубове с модератори, но смятам, че в Семейство е излишен такъв. Това, което имате да си изяснявате с онзи Познавач си го изяснете без да тормозите и другите юзери.

Това беше запитване до админите.



Тема Re: аминови [re: Shanya]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.12.02 09:24



Изтрих само това, което Стефан ме помоли, изрично по негова молба.
Друго не е пипано и се сиде така.
На въпроса с познавача, ти например защо не идеш някъде да се изясниш с Мулето, м?
На другия въпрос, мнителна гопожо, ще ви отговори админа, който ме е логнал Каменица. Той дължи и на мен обяснение. Съвпадението на това събитие и на темата не по моя вина.
В момента имам две бележки, че достъпа до клуба е забранен.
"Имате право да пишете и четете в този клуб" И за това ли съм виновна аз, м?
Това се получава всяка седмица, но сега е вяжното да се използва това обстоятелство, нали.

Казах и на друго място, ако знаете кореспонденцията ми с админите след получаване на бележката, ще се засрамите.

Няма да ти се обяснявам повече, ако човек си е наумил едно, не може да примеме друго.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор Fragile (frozen)
Публикувано01.12.02 10:02



Е, не атакувай каката. Та и тя самата не знае защо така са решили админите. Напоследък те очевидно имат много работа, не знам кой от нас на тяхно място как би постъпил, но във всеки случай ако са решили, че в клуба има проблем, най-логичното бе да сложат някого за мод. Имат право да решават и без юзерите. Ами ако бяха логнали за модератор теб, как би се почувствала? Решили са, че на каката могат да имат доверие - логнали са я.

- - - -
"Всеки има толкова грижи, колкото може да носи."



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.12.02 10:29



знам че ти нямаш вина за това...но тъпото е че хора, с които си водила разговори и т.н. доскоро, сега се обръщат срещу теб....заради модерирането....
глупава работа...

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.