Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 04.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо се назначават модератори  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано30.11.02 21:12



без да е имало гласуване в даден клуб? И то без да има нужда от такива? Ако всеки, обиден в даден клуб изяви желание да трие обидите срещу него, то няма да останат потребители -всички ще са с пагони?!?!
Става въпрос за назначаването на kakata за модератор в Семейство!



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано30.11.02 22:11



ам къв ти е проблема каката да е модератор в семейство? м?

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 22:55



Е, явно не четеш в клуба.
Назначена съм без мое знание и аз питам където трябва и чакам отговор.
Така както си го написала, излиза че едва ли не, съм засипала админите с молби за регване.
Вярно е че определена личност с психопатични отклонения се фиксира върху мен и ме обиждаше, акто ми съсипа всички теми в клуба, но темата която пуснах беше да ви питам какво да се направи.
Обидите му не са изтрити, нека си стоят, щом ви харесва да си ги четете и препрочитате.


Моля те, поне от теб очаквах коректно задаве на въпроси.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 23:15



Ами е

,


и и много още скандали предизвикани от това лице, са свобода на словото. Защото не ни засяга лично.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано30.11.02 23:33



знам какво е станало, споко....
оф и ти не разбра какво исках да кажа...ама както и да е

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано30.11.02 23:36



Е, ама не всички знаят и ще излезе, че ми е кефнало да си вея байрака. Пък нека четат хората, утре в семейство, вдругиден на други места.
Знаеш, луд умора не знае.



Тема аминови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано01.12.02 03:18



докато не се реши защо влизаш като модератор и триеш?
Точно така се получи - той плюеше срещу теб и хоп ти дадоха власт и там- много удобно изглежда.
Иначе на мен модераторите не са ми проблем и посещавам клубове с модератори, но смятам, че в Семейство е излишен такъв. Това, което имате да си изяснявате с онзи Познавач си го изяснете без да тормозите и другите юзери.

Това беше запитване до админите.



Тема Re: аминови [re: Shanya]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.12.02 09:24



Изтрих само това, което Стефан ме помоли, изрично по негова молба.
Друго не е пипано и се сиде така.
На въпроса с познавача, ти например защо не идеш някъде да се изясниш с Мулето, м?
На другия въпрос, мнителна гопожо, ще ви отговори админа, който ме е логнал Каменица. Той дължи и на мен обяснение. Съвпадението на това събитие и на темата не по моя вина.
В момента имам две бележки, че достъпа до клуба е забранен.
"Имате право да пишете и четете в този клуб" И за това ли съм виновна аз, м?
Това се получава всяка седмица, но сега е вяжното да се използва това обстоятелство, нали.

Казах и на друго място, ако знаете кореспонденцията ми с админите след получаване на бележката, ще се засрамите.

Няма да ти се обяснявам повече, ако човек си е наумил едно, не може да примеме друго.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор Fragile (frozen)
Публикувано01.12.02 10:02



Е, не атакувай каката. Та и тя самата не знае защо така са решили админите. Напоследък те очевидно имат много работа, не знам кой от нас на тяхно място как би постъпил, но във всеки случай ако са решили, че в клуба има проблем, най-логичното бе да сложат някого за мод. Имат право да решават и без юзерите. Ами ако бяха логнали за модератор теб, как би се почувствала? Решили са, че на каката могат да имат доверие - логнали са я.

- - - -
"Всеки има толкова грижи, колкото може да носи."



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.12.02 10:29



знам че ти нямаш вина за това...но тъпото е че хора, с които си водила разговори и т.н. доскоро, сега се обръщат срещу теб....заради модерирането....
глупава работа...

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: аминови [re: Shanya]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.12.02 10:31



==> искаш да изкараш, че kakata тормози юзерите пишещи и четящи в семейство....хмм.....аз много се съмнявам!

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: mireto:)]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.12.02 11:22



Правилно. Много горчив вкус оставят подобни тенденциозни изказвания от хора, които познаваш и лично.
И интересно, никога не протестират против назначаването на някой модератор, но виж тук, въпреки че им е обяснено как е станало надигат вой.
Значи, когато раздавам безплатни съвети в клуб право, по ICQ и бележки - може, но когато съм поставена не по моя вина в неловка ситуация, я използват да тъпчат и натискат.

Бе има и добри страни, виждаш кой колко струва. Щом може да се настрои мнително от една заплетена от не нам кой си интрига, без да те пита лично и без да има грам доверие, въпреки личното познанство, отпиши го.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Fragile]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано01.12.02 11:27



Честно казано, в момента в който получих бележката писах, ч не съм искала това нещо и поисках обяснения. После разбрах че админ Каменица влиза рядко в клубовете и кой знае кога ще получи бележката и пуснах и тема в Администрация.
Повече какво да направя?
На мен ми е гадна подозрителността и мнителното отношение от хора, които имаш за приятели, на другото майната му.
Айде, излизам да се поразсея, който е оплел интригата - успя, скофти ми настроението за уикенда.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано01.12.02 11:46



права си, каке....евала ти:)))

Нещата не се променят. Човек просто променя начина, по който ги вижда, това е всичко.


Тема ами нямашенови [re: Fragile]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 00:49



да влизам логната в клуба въобще - въпрос на принципи. Или щях да си чета кротко или пък въобще да не влизам докато не се изясни проблема. Ама това съм аз. И още нещо никога не бих станала модератор. То нали знаеш, че насила хубост не става



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Shanya]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано02.12.02 20:22



След като внимателно проследих темите в Администрация и Семейство, разбрах, че kakata си няма ама абсолютно никаква идея защо са и пришили пагонче. Пък човек като види и линкове, пуснати по-нагоре, ще разбере, че тоз Познавач е обиждал не само нея, а всички, които са били несъгласни с него.
Та да попитам отново какво ви пречи модератор в Семейство? А?

стой та гледай


Тема модераторнови [re: lndependent]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 20:25



на клуба е абсолютно излишен. Това си е личен проблем на кака и трябва сама да си го разреши. Плюс това никой от пишещите там не е гласувал да има въобще модератор и кой да е там.



Тема Re: модераторнови [re: Shanya]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.12.02 22:18



Да права си, не само ми е личен , а даже много личен проблем когато някой се държи по

начин с дами, които с нищо не са го предизвикали.

Ето това ми е проблема с тоя тип.
Други извън този клуб и извън темите в него няма. Ако на теб ти звучи успокояващо да мислиш другояче, това вече е наистина личен проблем. Но само твой.



Тема ако никойнови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 22:55



не му беше обърнал внимание нямаше да напише повече, нали. Ама май точно това е била целта



Тема Админитенови [re: Shanya]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано02.12.02 23:00



кога ще дадат обяснение? Всеки ли, който изпрати писмено запитване получава пагон?



Тема Пробвайнови [re: Shanya]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.12.02 23:57



и ще разбереш. Все някой клуб сигурно е останал без модератор, харесай си един и пиши на админите.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: аминови [re: mireto:)]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано04.12.02 12:03



виж малкото:)), седни и понапъни мозъчния си багаж, никой не казва такова нещо.А и още нещо. От напъване.. нали знаеш:)) умната:))

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: Fragile]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано04.12.02 12:09



ами виж сама:) баси..
Re: тааа,

От: fukla
Получена: 03.12.02 20:29
Постът ми в семейство се дължи единствено на факта, че не исках друг човек да пострада по моя вина. Другото е доста сложно и обяснения няма да давам.
----------------------------------------------------------



ама аз продължавам да питам:))) и кво??

Re: тааа,

От: fukla
Получена: 04.12.02 10:41
Е, де, не се вживявай толкова. Каката е дала предложението за "Семейство", разрови се в "Предложения за нови клубове" и виж. Практика е който е дал предложението, да става модератор. Тя има опит и като мод на "Родители и деца". Та така.

Всичко най-добро ти желая.
----------------------------------
това е, без коментар.. да правят каквото искат..кои сме ние, че да искаме обяснение... пишещи някакви.. дааа.. НИкакви обяснения!

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Re: аминови [re: MG42]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано04.12.02 13:48



аз такива неща не мога да правя

Обичам те дотук. До този мост. До тази гара. До този миг. До този звук. До розата на светофара.


Тема каканови [re: MG42]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано04.12.02 19:31



не е предложила Семейство, доколкото си спомням - само е осъществила в предложения нечия друга идея.
А тази "практика" къде е написана?



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор lavender ()
Публикувано04.12.02 22:15



ама ти, верно ли си мислиш , че като си раздавала безплатни съвети по Кю, бележки и прочие на хората те не могат да не харесват някои неща в тебе ? И трябва именно затова да са съгласни с тебе, да нямат мнение различно от твоето?
Идеален познат няма , како, нито идеален приятел, още по-малко идеален съветник




Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: lavender]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.12.02 22:37



Ми като не ме харесват да не ме питат, бе.
Аз питам ли нещо тия, които не ги харесвам?
Никой не е длъжен нито да ме харесва, нито да е съгласен с мен при никакви обстятелства.

Ако въобще си се постарала да вникнеш в смисъла на написаното, ще разбереш че ме дразни подлагането на съмнение на всяка моя дума.
А на тебе - честита кирилица.



Тема Re: Защо се назначават модераторинови [re: kakata]  
Автор lavender ()
Публикувано05.12.02 04:40



мдам кирилица, едвам пиша и то такива грешки много ми е бавно. установиявам , че съм забравила къде се пише ия, къде я и куде а и всичко това заради клавиатурата на латиница




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.