Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 29.09.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тиквар,...нови [re: LeoS]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 01:03



<... животът е острозаразна болест, предавана по полов път, със 100% летален изход ...>
Баси простотията!!!
В твоят живот има една неизлечима тежка болест - ПРОСТОТИЯТА! Много си проз бе селяндурино врачански! И след 100 год няма да достигнеш до нивото на обекта на твоите домогвания, интриги и заебавания. Гнидичка си ти, жалък овчи козел!!!! Аре бегай до гъзъ на жена ти....че и без него ще останеш.....Друго кво ти остава.....




Тема Re: Абе тиквар,...нови [re: oбekтивeн]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано10.10.02 12:02







<... животът е острозаразна болест, предавана по полов път, със 100% летален изход ...>


Тема Re: Абе Оро,...Не съм Оро!!!нови [re: Meдapko]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 14:26



Г-н Медарко, не ви познавам и не се натискам за това, но прави впечатление,
че сте доста агресивен човек. Ето какво ще ви светна:
1. Аз не съм Оро и не отговарям за ОРО-часването на някои никове......това си е тяхен проблем.
2. Тази тема се появи в "Психоанализа и психотерапия" и отговорих с постинг.
Защото темата е актуална и за този клуб.
3. Това че някой я е изтрил от там и пействал тук - не е моя вина.
4. Мненията ти към Оро - мен не засягат !
5. ......."че не ти стиска да пишеш със собствения си ник разбирам. Разбирам също, че с малкото останало в теб ясно съзнание си измислил малоумната политика да пишеш с нерегистрирани никове....."
В Клубове на Дир.бг е казано ясно и категорично, че в този виртуален свят всеки има ИЗБОР да пише с всякакви никове или..........да предпочете регистриран ник, за да има допълнителни екстри от това. Това, че някой е предпочел да не си регистрира ника - не е "защото не му стиска" или "е загубил ясно съзнание" а..........защото това е избрал и НЕ Е В ПРОТИВОВЕС С
РЕГЛАМЕНТА НА ДИРА. Твоите субективни концепции по въпроса си остават - твой личен проблем единствено.




Тема Re: Абе Оро,...Не съм Оро!!!нови [re: Meдapko]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 14:27



Г-н Медарко, не ви познавам и не се натискам за това, но прави впечатление,
че сте доста агресивен човек. Ето какво ще ви светна:
1. Аз не съм Оро и не отговарям за ОРО-часването на някои никове......това си е тяхен проблем.
2. Тази тема се появи в "Психоанализа и психотерапия" и отговорих с постинг.
Защото темата е актуална и за този клуб.
3. Това че някой я е изтрил от там и пействал тук - не е моя вина.
4. Мненията ти към Оро - мен не засягат !
5. ......."че не ти стиска да пишеш със собствения си ник разбирам. Разбирам също, че с малкото останало в теб ясно съзнание си измислил малоумната политика да пишеш с нерегистрирани никове....."
В Клубове на Дир.бг е казано ясно и категорично, че в този виртуален свят всеки има ИЗБОР да пише с всякакви никове или..........да предпочете регистриран ник, за да има допълнителни екстри от това. Това, че някой е предпочел да не си регистрира ника - не е "защото не му стиска" или "е загубил ясно съзнание" а..........защото това е избрал и НЕ Е В ПРОТИВОВЕС С
РЕГЛАМЕНТА НА ДИРА. Твоите субективни концепции по въпроса си остават - твой личен проблем единствено.




Тема Всичките противоречия в постинга ти, Оро...нови [re: oбekтивeн]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано10.10.02 15:13



...както и типичния ти стил доказват, че си ти.

На бълнуването, че съм агресивен, няма да ти отговарям, защото в Дир.бг ме познават повече хора, отколкото теб и те знаят истината. Ти си затъвай в грубиянство и посредственост. За лъжците има специално място на оня свят, готви се за него!

Редактирано от Meдapko на 10.10.02 15:46.



Тема Re: Абе олигофрен,...нови [re: LeoS]  
Авторkвo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.02 21:56



Гнидич,
Много голяма "тенджера" е тоя Оро за твоя "похлупак".......макар че от много време го преследваш като кърлеж или пиявица надминавайки най-яростните навлеци-пубери за да го злепоставиш, затапиш, заебеш и с това.........да избиеш гадните си комплекси за малоценност като най-долнокачествен еснаф-селяк. Ако престанеш да преджвакваш Оро във всеки постинг.....дали ще може тиквата ти да роди някаква друга идея, за да пишеш в дир-а...... Едва ли!
Завистта ще ти изяде главата.......



Тема КВО НАПРАВИХТЕ БЕ,ДА МУ...нови [re: Olmek]  
Автор Olmek (параненормален)
Публикувано10.10.02 23:24



Тука стана яка обърквация.Изобщо не става въпрос за клубовете,които споменавате!
Пак ще попитам - към кого трябва да се обърна за да се направи забележка на въпросния мародератор.Някой може ли да ми помогне?



Тема Re: КВО НАПРАВИХТЕ БЕ,ДА МУ...нови [re: Olmek]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано11.10.02 09:54



Пусни бележка на някой от админите - Г.Чавдаров, phpGuru, или пък пиши на

ама надали ще има каквито и да е последствия...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Самозабравил се модераторнови [re: Olmek]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано11.10.02 10:23



Баси опищяхте света. Като не ти харесва - не влизай там. И толкова :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Самозабравил се модераторнови [re: Beнaбили]  
Автор Olmek (параненормален)
Публикувано11.10.02 12:43



Ами ако не се вземат мерки срещу него,какво ви пречи и на вас другите модове да си правите каквото си поискате?Тоя Кенеф само влошава нещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.