Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 01.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хакери или що?нови  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.08.02 23:31



Искам да информирам Админите, че в клуб "Психоанализа и психотерапия"
днес някой е клонирал моят регнат ник "Оро" и е писал от мое име в темата
"Директен бан" на Тео.
Двамата нови модератори са като восъчни фигури и изобщо не си вършат задълженията. Също изтича информация от Бележки.
За мен това е работа на модераторите защото ги критикувам.
Моля да се разкрие "хакера" и се проведе курс на "модераторите" за задълженията им. Ариела напр. има бясна страст да търси и разкрива кой с кой ник пише, когато е нерегнат - нещо което е против правилата в дира...
чакам отговор САМО ОТ АДМИНИТЕ А НЕ ОТ случайни заебвачи и сеирджии на които няма да отговарям.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: Хакери или що?нови [re: Oro]  
Автор Kpacивия (гледа сеир)
Публикувано14.08.02 00:51



izvinete.... vie jiv li ste oshte? murdate li? ne sa li vi pribrali veche :))))))) pak li teb sa haknali......

__________
There is no security in this crazy world.


Тема Re: Хакери или що?нови [re: Oro]  
Автор Toни Гeoprиeв (радио водещ)
Публикувано14.08.02 23:07



Поздрав от пичлеметата о велики Оро...

събота или никога , гредата и бурето на вашето удоволствие


Тема Глупости на търкалета..нови [re: Oro]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано16.08.02 09:31



никой, ама никой не може да ти прочете бележките.. нито модератор, нито администратор.
А колкото до това, че някой е писал от твое име - дай някакви линкове, щото няма да седнем да ровиш из въпросния клуб...



Тема Re: Глупости на търкалета..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано20.08.02 21:28



Въпросът не бе ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ИЛИ НЕ - защото е факт !!!!
Въпросът е кой го прави и как да бъде спряно клонирането? Днес отново са писани простотии от клонирани никове /не само един/ които
пишат от "мое" име.....В клуб "Психоанализа и психотерапия" Виж това, което съм постнал до Ариела - МОД.




Тема Re: Глупости на търкалета.. [re: Oro]  
Автор MУTPA ()
Публикувано20.08.02 23:22



А бе брато,

Ти имаш ли елементарна грижа са РС-то си? Я го пробвай за троянци и други простотии, преди да фърляш камъни:))))

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Глупости на търкалета..нови [re: MУTPA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано21.08.02 12:29



Аз не хвърлям камъни!
По мен се хвърлят камъни. Усещаш ли разликата?
Ако знаеш как се "пробва за троянци" можеш да ми кажеш.....
вместо да ме кориш.



Тема Re: Глупости на търкалета..нови [re: Oro]  
Автор MУTPA ()
Публикувано21.08.02 21:58



Ако отбираш немски, ти препоръчвам

.

Доста е прегледно и ти осигурява бърз достъп до всички ресурси. Има и приличен хелп.
Освен това си упдейтвай редовно Виндовса, както и антивирусната програма

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]

Тема Re: Глупости на търкалета..нови [re: Oro]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано21.08.02 22:38



винаги ли влизаш в клубовете само от едно место? ако да, после излизаш ли както трябва (с изход)?

[личен опит]
преди около година получавам някаква подивяла бележка на кучешка тема. гледам тъпо бележката, пускам отговор в смисъл 'объркал си се нещо', и получавам урл. за клуб 'далматин'. където съм писак т.е. някой е писал с моя ник. после се усетих, че един колега има далматинка, а аз съм сърфирал от неговия комп и не съм се разлогнал..... и пуснал човека хисторито и отишъл в клубовете.. и понеже тези клубове, в които аз ходя, не го интересуват особено, си отишъл в други. посляхме се после регнах го и сега не получавам странни бележки
[/личен опит]

та така... ако си бил в някоя инет зала и ти е свършило времето - следващия, отишъл в клубовете, може да пише с твоя ник, да ти чете бележките и т.н. ако си сърфирал от служебния комп и някой е седнал на него - също. в къщи - същата работа. като те гони параноята - сменяй си паролата начесто и се разлогвай коректно

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Глупости на търкалета..нови [re: onzi]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано22.08.02 11:23



Това прозвуча като вероятно. Аз пишех от Интернет клубове и при напускане не съм се разлогвал. Смених си паролата и пак ме клонираха.
Въпроса ми е: Докога тоя "хакер" ще има достъп до Бележки и ще може да ме клонира? И как може да ми чете новата парола? Или не може?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.