Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 27.09.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Много яко тва дето спряха ПОЩА+ оня деннови  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано28.07.02 03:55



Много яко тва дето спряха пощата на дира оня ден. Гледам аз днес - то имало предупредително писмо.... ЦЕЛИ 21 МИНУТИ преди да я спрат тая поща. ВЕДНЪЖ да ми се наложи да я ползва и то да няма
Аз се чудя как за една година я спряха само веднъж :-/
Добре я спират - разни профилактики, преинсталирания и ей такива неща... ама що 21 минути преди да секне :-/
Вижте АБВ-то е друго нещо - там не я спират пощата ами направо са я инвалидизирали - 5 минути за логване, 4 минути за влизане в инбокса, 3 минути за отваряне на мейл, 2 минути за отваряне на формата за reply и после още 9 минути за изпращане на 3 реда текст, две точки и един поздрав. Значи откак почнаха да валят тия дъждове в София гледам тука през прозореца един ОХЛЮВ се мъчи душицата да пресече улицата 3 дена и все нещо се търкаля около осевата линия. Викам "ей го ключа от бараката" (респ. пощальона) - слязох, взех го и го метнах на там дето се беше запътил! Резултата беше ТРОЙНО олимпийско жабешко размазване (феновете на кеча знаят) в отсрещното дърво. Обаче пощата на абв така и не се оправи. Писах аз на съпорта - йок муусум кум лисо. Съпортаджията вика да си сменя провайдера - смених го - съпортаджията пак вика да го сменя АЛООООООООО... ГОСПОДАТА от битекс и МТЕЛ - за нищо не ви става интернета - поне така каза съпортаджията на абв САМО НЕЗНАМ ЩО ПРЕЗ СЪЩИТЕ ТИЯ ПРОВАЙДЕРИ ДИРА МИ СЕ ЗАРЕЖДА ЗА ОКОЛО 0,4 СЕКУНДИ



Тема Re: Много яко тва дето спряха ПОЩА+ оня деннови [re: lVU]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано28.07.02 12:51



ами 21 минути преди секването разбрахме, че ще го секваме. А за абв явно трябва да се мине само през спектър нет за да е бързо. Докато Дир.бг няма директни връзки нито с битекс, нито с мтел все още това



Тема Малко оффтопикнови [re: lVU]  
Автор (Черна котка)
Публикувано28.07.02 15:28



За съжаление, в бг интернет пространство няма организация. Един път ми се наложи да потърся фирма за производство на пластмасови изделия. Не конкретна фирма, а списък от фирми. Брррррр! Намерих няколко такива (не беше много лесно), обаче сайтовете им първо че бяха безобразно направени и организирани, и второ - информацията, която даваха беше оскъдна почти на всички от тях. А имаше и няколко с претрупан интерфейс, с много картинки, които бавно се зареждат. Или едната крайност, или другата. Чудя се защо като в бг има толкова талантливи дизайнери, бизнес фирмите не използват услугите им. Или може би съм в грешка. Може ли някой да коментира?

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.


Тема Re: Малко оффтопикнови [re: BИ]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.07.02 21:17



Муахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахах



ПП : и намери ли фирма ?



Тема Re: Много яко тва дето спряха ПОЩА+ оня деннови [re: Г. Чaвдapoв]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано29.07.02 00:41



Ами ето аз кво викам - дира няма връзки с битекс и мтел ама пак ми се зарежда за секунди (с излкючение на клубовете ама при тая лудница е разбираемо) А АБВ-то и през спктър и не през спектър пак трябва да се мине през некаф хипер-турбо-спектрално-извънгалактически нето ускорител и ейч ти ти пи компресор за да се отвор
Аз ако не беше тоя спам дето ми тече в дира немаше и да се занимавам с абв-то... абе направо да земат и да направят едно гдежз.бг и работата ще са оправи

аз така и така съм тука - да взема да питам - дира получава ли мейлове от разни измислени нерегистрирани мейл сървъри - щото се боря с некаф китайски спам от 1 година и няма спасение



Тема Идеология на БГ корпоративните сайтовенови [re: BИ]  
Автор lVU (крайъгълен камъ)
Публикувано29.07.02 00:51



Значи всичките ти пробелми и болежки се заключават до едно единствено изречение:

Гооооляма част от българските компании (ЕТ-ъта и пр.) си правят уеб сайтове най-вече за да могат да си сложат нещо от сорта вевеве.моятафирма.фрий.нещоси.ком най-отдолу на евтините си и скапани визитки дето ги поръчват при някой ситопечатар за по 6 кинта стотачката при съвсем малко по-висока цена за качествени и най-често срещаните мейлове на тези визитки са моятафирма-долначерта-бг-долначерта-2002-маймунка-яхуу.ком или подобните му - щото като им кажеш че трябва да си платят $2 за POP3 и те се шашкат

...е, малко дълго дойде това единствено изречение, но поне е изразително



Тема Re: Много яко тва дето спряха ПОЩА+ оня деннови [re: lVU]  
Автор (Черна котка)
Публикувано29.07.02 03:08



Хаха! И аз имам китайски спам в яху пощата обаче!
Няма отърване...

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.


Тема Re: Идеология на БГ корпоративните сайтовенови [re: lVU]  
Автор (Черна котка)
Публикувано29.07.02 03:18



Дълго, дълго, ама пък го прочетох, и го разбрах!

Мда... :-( Ясно. Брейййй... ама.... :-((((( Отчайващо, просто! Това да се стискат да си платят за изработка на един свестен уеб сайт, дето ще им привлича клиенти, и който е лесен да се намери.... да си купят домейн и да не се излагат с яху пощи... И после що сме били Бай Ганьовци...

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.


Тема Re: Малко оффтопикнови [re: 4eHe]  
Автор (Черна котка)
Публикувано29.07.02 03:26



Намерих само три (след пресяване на плявата) за цяла България! :-((( Останалите вероятно и яху поща си нямат...
На две от тях телефоните бяха написани по безобразен начин (кодът беше написан само пред първия номер, за по-нататък - да се сещаш, отделени само със запетайка на същия ред, и особено като е в провинцията с едни малки номерца, раздалечени в краищата на страницата, нещо разместено във формАта, ама на кой му пука...), и тия "сайтове" бяха само на български език (но май по-добре :-).

Третия сайт даваше повече инфо, но пак беше не сайт, а страничка, само с плейн текст, леко информативен, но доволно неизчерпателен... Поне имаше името на мениджъра... Абе все едно точно визитна картичка на фирмата в дъ уърлд уайд уеб. Никакви възможности на уеб-а не бяха използвани, за да покажат какво правят тия фирми, откога съществуват, за кво се борят и т.н. Само малко текст и адрес... ох........ глупости........ май търся под вола теле.....

The most rewarding experiences in life invariably come from an encounter with the new.

Редактирано от BИ на 29.07.02 03:33.



Тема Ей не се научихте бе...нови [re: lVU]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано29.07.02 09:18



@ - това не ти е маймуна... това се води AT




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.