Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 30.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Byrza pomosht!нови  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.06.02 11:25



Namiram se v Inet club i pri restartirane na browsera i izbirane na adresa http://clubs.dir.bg/ avtomatichno se startira moqta registraciq. Trqbva li da se pritesnqvam i kakvo da napravq?

Казах.


Тема Utochnenieнови [re: jj]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.06.02 11:29



Estestveno probvah s IZHOD.

Казах.


Тема Re: Utochnenieнови [re: jj]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано03.06.02 12:13



Махни си от профила "завинаги на този компютър" - ако е чекнато, де.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Utochnenieнови [re: LeoS]  
Автор тeлekoм (препил)
Публикувано03.06.02 12:18



Е добре де.... ама като натиснеш ИЗХОД не трябва ли да излезеш независимо че ДИР-а е завинаги мой

Buy a Pentium 4 so you can reboot faster!


Тема Re: Utochnenieнови [re: тeлekoм]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано03.06.02 16:25



ВНИМАНИЕ: Това действие е много полезно в случай, че само Вие използвате този компютър. Не го правете в интернет клубове или на работното си място. Всеки следващ потребител на този компютър, посещаващ clubs.dir.bg, ще може да изказва мнения и да оставя бележки от ваше име. При натискане на ИЗХОД от CLUBS.DIR.BG, функцията ПРОПУСК се отменя.


abe kome, vednuj i ti da kajesh neshto vqrno, no priznai che ne beshe mnogo siguren. kolebanieto ti lichi ot kilometri



Тема Re: Utochnenieнови [re: Cherniq]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.06.02 17:15



Черния, братле, недей така! Не съм си играл в интернет клуб да се абонирам. Идеята е, че в момента, в който чекнеш срещу Абонамент и натиснеш Продължи се лепва единствено безсрочно кууки на компа, на който работиш в момента. И то си остава там, докато не натиснеш ИЗХОД. По никакъв начин не се пренася на други компове, които ползваш. Ако на един комп си се абонирал, само там го има този абонамент. Не знам какво му има на дира, но не ми работи и на домашния комп през ІЕ (постоянно презареждане на една и съща страница, нулева реакция на избран линк, не се зарежда полето с clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.Забележки, коментари и предложения изпращайте на адрес support@dirbg.com
© 1999,2002 Dir.bg Всички права запазени.
) , затова сега съм на Oперата, макар че не я долюбвам много. Не знам какво направиха администраторите на клубчето, вероятно изчистиха кеша, и проблемът се оправи.

Според мен темата трябва да се изтрие. Надявам се скоро проблемите да изчезнат, иначе мисля, че нещо ми се е повредила регистрацията.

Казах.


Тема Re: Utochnenieнови [re: jj]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано03.06.02 17:39



az vinagi si vlizam prez domashniq komp, no za po-sigurno si se logvam kato pich
inache tva za kukito e qsno. samo teoritichno pitam dali ako go prenesesh kukito na disketka na drug komputer shte bachka? znam che ti ne si go prenesul

inache poslednite dni kudet se oburna vse bugove vijdam. daje sega pusnah edna tema po toq povod

shto puk da ti triq temata. neka si sedi za pokoleniqta



Тема Re: Utochnenieнови [re: Cherniq]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано03.06.02 17:37



Черния, недей така, братле! Не за първи път влизам в Инет клуб и въобще не съм си правил абонамент в клубчето.

Доколкото аз разбирам услугата Завинаги клубовете на моят комп при изпращането на заявката се запазва единствено безсрочно кууки на компа, на който работиш в момента и това важи само за него, независимо от къде другаде влизаш. Това кууки се изтрива, когато на Абонираният комп натиснеш ИЗХОД. По тази логика половината ФМИ, което ползва неспециален юзърски лог в мрежата на университета трябва да може да влиза през моята регистрация в ДИР-а, като се има предвид, че няма практикум по програмиране, на който да не съм бил в клубовете. Но винаги, в момента на натискане на ИЗХОД, ми се е появявала началната страница на клубовете с полетата за въвеждане на ИМЕ и ПАРОЛА.

Има и още един проблем - сега в момента ползвам Операта, защото и на домашният ми компютър имам проблеми с регистрацията ми jassenjj, на която съответства и никът jj. Симптоми: постоянно презареждане на страницата на първият натиснат линк; страницата, която започва да се презарежда се зарежда само до фреймът със списъкът на клубовете, т.е. не ми се появява полето с clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Забележки, коментари и предложения изпращайте на адрес support@dirbg.com
© 1999,2002 Dir.bg Всички права запазени.


А, сега забелязвам и това ключово, може би съобщение:
Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/clubs.dir.bg/main.inc.php on line 49

Казах.


Тема Ееее не!нови [re: Cherniq]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 17:48



Нещо не е наред с логът. Написах ти два пъти мнението си, както забеляза... Сега пиша като нерегнат, съответно не мога да вляза и в Споделено и през двата браузъра.



Тема Re: Ееее не!нови [re: jj]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано03.06.02 17:51








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.