Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 02.07.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема До г-н И.Ивановнови  
Автор Stefan (гларус)
Публикувано28.05.02 09:35



Г-н Иванов,
За по-малко от седмица две мои бележки бяха публикувани в един клуб с цел да ме опозорят публично. В тях изразявам лично мнение за един клубар, който нееднократно ме е оскърбявал в постинги с неприлични думи. Но аз прецених, че не бива да му отвръщам публично със същото, пред вид младостта му.
Тъй като отдавна имах основателни подозрения, че един ваш колега-модератор ми чете бележките, все пак бях изненадан, че ще се стигне до там да ги публикува. Не е тайна взаимната ни неприязън, но между цивилизовани хора това се регистрира винаги с толерантно мълчание. Абсолютно съм убеден, че бележките не са извадени от хакер, тъй като аз направо ги изпращам, без да ги записвам. Адресатката също не е получила бележката, пък и тя едва ли ще я подхвърли, защото така ще унижи и себе си.
Не зная защо ирационалното надделява понякога в хората, но облечените с подобна власт би трябвало да се владеят. Моята репутация не ме интересува особено (аз не съм нито публична личност, пък и пиша само в Поезия, Женски и Мъжки клубове), но мисля, че така сериозно ще пострада репутацията като цяло на клубовете в ДИР.БГ и доверието в личната кореспонденция чрез Бележки. Едва ли си струва тя да бъде пожертвана заради личното отношение на една модераторка и един топ-модератор към мен.

С уважение: Стефан Кулев
Бургас

Semper Fidelis


Тема Re: До г-н И.Ивановнови [re: Stefan]  
Автор MУTPA ()
Публикувано28.05.02 10:26



Хе, Хе,

Чак пък модератор, да ти чете бележките!?! А телефона дали ти подслушва?



Тема Re: До г-н И.Ивановнови [re: MУTPA]  
Автор Darth Coulthard (SITH №1)
Публикувано28.05.02 10:37



сигурно му чете и мислите :)

Darth Senna:
-David is not as forgiving as I am


Тема Re: До Стефан Кулев - гларуса.нови [re: Stefan]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано28.05.02 11:34



Еххх, Стефчо, Стефчо ... вече почна да ми става жално за тебе.
Що така, бе гларусче ?
Ще цитирам пак дядо си - няма как :
"С прост човек може да се разбереш, сине - с простак никога !"

Писна ми вече и на мене от твоето задръстено подсъзнание. Сто пъти съм ти казвал, че модераторите не могат да четат бележки, навремето и админ ти докарах да ти отговори, че това е невъзможно, ама то рупа ли рупа ...
Целият ти проблем идва от това, че ти не можеш да допуснеш, че на женурята, дето им редиш мазните си думички рано или късно им писва и те предават. Не можеш да допуснеш и друго - че някой може толкова да ти е насъбрал, че да ти вади кирливите ризи - а като чета днес, те направо са си омазани с лайна - ризките ти. За тази вече една година от твоите виртуални изцепки маса народ се отдръпна от тебе - винаги обаче на крив х*й козината му пречи, че и ти така - все някой друг ти е виновен.
Според мен няма друг начин да ти уври главата с тия исторически бележки, освен да се увериш лично. За спукан презерватив като тебе дори това съм готов да направя. Ще ти съдействам да те логнем като модератор за 24 часа - кеф ти в "Булонка", кеф ти в "Пинчер" - за друг клуб не ставаш. Като те познавам и отвътре, така ще омажеш пейзажа, че всички накуп не можем да оправим клубчето после ...
Казвай в кой от двата клуба да те логнем - ставаш един от нас за 24 часа - и почваш да четеш бележки до прималяване. На който си искаш - кеф ти мойте, кеф ти на каката, кеф ти на картал, кеф ти на брадъра, абе бедна ми е фантазията на колко хора ти се ще да погледнеш под юргана. Само че като се увериш лично, че това е невъзможно - искам да напишеш тук с дебели букви - "аз съм тъпо, задръстено псевдопоетче, с малки светкащи очички и мазна лъскава кожичка, което лъска бастуна между две бележки на нищо неподозиращи жени, правейки се на Джакомо Казанова и най-после разбрах, че модераторите НЕ МОГАТ да четат бележки".
Айде - избирай си клубче от двата - и да приключваме.
Писна ми на ... клавиатурата чак от тебе.
А Джако, ако си няма друга работа, освен да отговаря на идиоти - да ти отговаря.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Това спомняш ли си го:нови [re: Stefan]  
Автор Rukh (from Honoghr)
Публикувано28.05.02 11:48



, a това:


Diet: OMNIVOROUS...

Тема Пак опашати лъжинови [re: LeoS]  
Автор Stefan (гларус)
Публикувано28.05.02 11:56



Лео - давам половината си живот, че втората бележка не е подхвърлена от жената, до която е написана. Ти сам веднъж се издаде, че ми четеш бележките - освен това ти не си обикновен модератор, а светия отец на модераторите, може би имаш и по-голям достъп. Как да зная? Виждам, че се вихриш навсякъде, четох някъде единия админ, който казваше, че ти имат пълно доверие.

Искам все пак И.Иванов да ми обясни как е станало това, че бележката въобще не е стигнала до адресата, а излиза в клуба? Пък твоето мнение вече го знам от година - нямаше нужда се хабиш да го пишеше пак.

Semper Fidelis


Тема Re: Пак опашати лъжинови [re: Stefan]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано28.05.02 12:09



Ти май още не си зацепил, че онази изпусната фраза от мен, беше точно от твоя бележка до една дама, на която й писна и ми я беше цитирала в моята поща ! За да ми отвори очите, с какъв човек си имам работа. И определено ми ги отвори - дума да няма.
Да, точно това ми е различното - че се ползвам с доверие !
И ако си мислиш, че бих го проиграл заради перде като тебе - лъжеш се.
А акаунта ми си е най-обикновен - просто мога да се обадя по всяко време и да ме логнат в който и да е клуб, за да изчистя боклуците на такива като тебе. Нищо повече.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Мистикинови [re: Stefan]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано28.05.02 12:40



Г-н Кулев,
модераторите, администраторите и обикновените потребители нямат достъп до бележки, които не са изпратени до тях.



Тема Re: До г-н И.Ивановнови [re: Stefan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано28.05.02 20:43



Айде стига си пищял, бе.
Ти какво очакваш като се сваляш и се обясняваш на сума ти жени едновременно. Че няма да разберат ли? И няма да те изложат ли? Елементарно, бе Уотсън. То да си Казанова се иска и някакъв коефициент на интелигентност, който очевидно ти е в недостиг, щом като всичките ти аморес са все от женския клуб.
Ето сега пускат бележките, които са си предавали една на друга и ти се хилят, а ти търсиш под вола теле. Ако те успокоява че ние с ЛеоС сме ти проблема, мисли си го, но това едва ли ще те измъкне от кашата, в която си се накиснал. Проблемът си е около теб и винаги ще те чука по главата.



Тема Re: да използвам случаянови [re: LeoS]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.05.02 20:50



И да ти обърна вниманието отново към Емиграция, Българи в Канада и в частност ДЖЕСИ.
По същият начин изнася имена и градове за участници в дискусията.
Обидите му отправени към същият се роят непрестанно.
Мисля че е време да се намесиш и да го стегнеш - модератора на Емиграция не показва никакво присъствие в случая.
Е писна ми от смрад, а и не само на мен!
Поздрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.