Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 18.04.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано08.02.02 02:59



Например на "Християнски секти" или "Алтернативно Християнство".
Истинските Православни християни са търпеливи и толерантни,това е философията на Православието.За това те не идват тук да се оплакват и спорят.Но явно не им беше приятна агресивната реклама на модераторите-сектанти в клуб "Християнство" Там стърчат на върха цели три модераторски теми пълни със сектанските глупости.
За това те просто гласуваха само за отделен клуб,където всички да са равноправни ,а не сектанти -модератори да си държат темите изкуственно отгоре.
Аз обаче не съм вярващ,за това продължавам да протестирам.И не за друго, а защото съм българин.А вие админи какви сте?

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Megan (драка)
Публикувано08.02.02 12:40



Най-общо казано те са ЗАЕТИ.
Т.е. нямат време да четат всичко и да мерят с везните кой прав и кой крив. Много некоректно ти е зададен въпроса, си мисля. Пък и ако не се лъжа, неведнъж му е отговаряно.



Тема отдясно наляво или от ляво надясно да се прекръстинови [re: Иcтopиka]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.02.02 16:00



.



Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Megan]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано09.02.02 01:08



На всичкото отгоре е руски шпионин, който иска да мине за българин.
А на шпиони кой отговаря ?!
Да не казвам, че рекламира Сталин в религиозни клубове ... на гърба на дира.

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Megan]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано09.02.02 01:49



Значи аз питах избирача на модератори Леос ,ето тези въпроси :
"Защо тогава там модератора е назначен по "административен път" ,а не със гласуване? Какъв е тоя "административен път"?
Кой ти препоръча модераторите в "християнство" и що се съобразяваш с него?След като е напълно ясно че не редно сектант да е модератор в клуб наречен "Християнство" .Нека си нарече клуба "адвентиска църква еди коя си" или "масонска ложа еди коя си" или "последователи там или свидетели на Йехова или на който и да е.."

,ама той си мълчи. Преди да го питам бях прочел
това негово изказване:
"Много вой се надигна в Християни, батка ... много ... И да беха само юзери - иди-дойди, ама и официални писма има вече, батка. От разни движения и църкви - официално до Дир-а. Само Светия Синод май не е писал още ... Та тази седмица от тогава до днес за това я употребих. Да поразгледам, да попрочета това-онова, да попитам този-онзи, да се посъветвам с админите и да вземем решението "

На друго място той твърди че някви си важни особи ,разбиращи от християнство са му препоръчали тез модератори.
Е той може да не се усеща(дано не е нарочно) че тия "официални движения и църкви" дето се оплакват са едни много нагли адвентитски сектантски църкви , дошли в България за лов на души.И при това създават финансови пирамиди ,зарибявайки си жертви от където могат-сега например от дира.
Но единственната офицялна църква в БГ е Православната Църква.От къде на къде секта ще се оплаква "офицялно" в България и ще препоръчва модератори?
Така че именно Светия Синод единствен може да се оплаква официално ,и само тогава има значение!
Аз може да съм бил малко некоректен във въпроса ,сори.То е щото ме ядосва сектанската наглост.Но вкрая на краищата,нека не се подиграваме със Православието и с нас самите,като българи.Нека се смени името на "Християнство" ,като толкова държат да не махат модераторите от там. Щото точно Православието е българското християнство.

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Megan (драка)
Публикувано09.02.02 09:49



Виж, наистина няма какво да ти кажа. За да има истинност в думите ми трябва да прочета всичко, което сте си казали конкретно с Леос, и изобщо в този клуб. И не просто да го прочета, но и да го осмисля. Нямам ресурс в главата за това упражнение, съжалявам.
Възможно е да си прав.
Възможно е да не си.



Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: LeoS]  
Автор Megan (драка)
Публикувано09.02.02 09:49



Хаххааххахах.
Кажи ми, че се шегуваш.



Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Boдeн_дyx (оптимист)
Публикувано10.02.02 15:14



Товарищь Историк, га га га га!!!! Все подозирах, че си бос, ама чак толкова... Една от трите "сектантски теми", които стоят винаги начело в клуб "Християнство", е Символът на вярата, при това именно в православната му редакция.
Или викаш - карай да върви, няма значение православен, сектант, ала-бала - важното е да браним Православието, пък какво значи Православие - какво ни дреме :-) В крайна сметка - чекист писател, чекист не читател - май така става, а?

Животът е хубав - изживей го докрая!


Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти! [re: Boдeн_дyx]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.02.02 18:33



Хе хе, за иначе доста симпатичния Историк, вярно много ми е симпатичен Славчо, православието означава, че всяко познание е табу.Знаеш ли колко хора са ми сазмали, че мразят евреите, защото са разпнали Христос. Викам - добре де, ама и той е евреин. Казват, че съм сектантка.
Такива ми ти работи. След като познанието е сектантство, ами сектанти да сме.



Тема Re: клуб "Християнство" трябва да се прекръсти!нови [re: Boдeн_дyx]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано11.02.02 03:16



А защо моята тема например не стои винаги отгоре? Не отклонявай същноста на разговора .Тук не е мястото за доктринални спорове по религия модераторю.Отговори по добре на въпроса как те назначиха ,кое движение и сектанска църква се застъпиха за теб и защо?
А иначе по въпроса за историята на религията ,твоя колега валентин се е олял тотално например

, а и на всякъде където не копира нещо от "новия завет" ,а пише със свои думи. Вместо да се правиш на толерантен ,кажи ти Православен ли си?
Не може да си,щото това автоматично означава че сектантите следва да са лъжехристияни за теб.Изобщо от жалките ти напъни само се вижда какъв лицемерен сектант си. А в България единственната официална църква е Българската Православна Църква!
=> е нелепост да си модератор на клуб наречен "Християнство"

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.