Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: говоря за клуб "ХРИСТИЯНСТВО", леос.нови [re: Vallentin]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано05.02.02 18:17



- под "дойде" - разбираш момента, в който ме забеляза, че пиша ли?
- айсикю... не знаех, че е "нецензурно". кой е обидил вярата ти, пишейки си в клуба грозното, мръсно и обидно ицеку????
- как точно "прие" въпросния постинг? като го изтри колкото пъти се появеше ли? между другото тактиката ти да триеш от втора страница е направо... смешна : )
- "нецензурни", в смисъл? посочи ми кои думи бяха нецензурни, моля? : )
триене на доктринална основа? на доктринална? основа? не е имало?! ех... : )
- какво разбираш под "член на клуба"?
- с какви "лъжи" и кои "ние" пълним клуба?
въпросът с какво аз съм наясно и с какво не съм... прощавай, но... ще го оставя да си виси : )))))
- аз казвам, че модерираш некоректно. това вече е някога. и далече не само аз. и даже не се и оплаквам, просто разговарям с хората. ти що не го правиш, а? : )
- това за злобните... също не е нещо, което ще разисквам.
- относно "нецензурните" и "вулгарни" думи и "естествената нетърпимост" - аз твърдя, че ти, като модератор, не си цензор, в клуб в република България, в началото на 21 век.
иначе казано - бегай при дедо си тертулиан, ако го знаеш кой е, де : )

хехе, злоба валентине, не ми е смешно, няма никаква причина да се опитваш да ме разсмиваш така


тъй.
валентине, в ХРИСТИЯНСКИЯ клуб на дир.бг могат да четат и пишат християни, мюсюлмани, будисти, изобщо всякакви, както във всички клубове.
не си ли наясно с това?
всъщност... четеш ли сега?
или вече ръгна за дръвца и кибритче?

... и още нещо да ти кажа, валентине.
светът е пълен с всякакви хора. и ако тук ще си говорим, че някой е добър, защото никога не употребява "нецензурни" думи, а друг е лош, защото ги пише...
но... хайде, за това ще поговорим в засега модерираният от тебе клуб.

Редактирано от HeOHeЛ на 05.02.02 18:23.



Тема Re: говоря за клуб "ХРИСТИЯНСТВО", леос.нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано05.02.02 19:53



1.- айсикю... не знаех, че е "нецензурно". кой е обидил вярата ти, пишейки си в клуба грозното, мръсно и обидно ицеку????

- ето отново проявена неискреност и неприкрита безплодна заядливост - за ICQ стана ясно че тези неща нямат общо с тематиката на клуба, че са спам и затова се трият, а не че било нецензурно. Заобикалящ съвестта си , жалко за теб.

2. как точно "прие" въпросния постинг? като го изтри колкото пъти се появеше ли?

- тук съм дпусал правописна грешка не "приех", а "триех"

3.между другото тактиката ти да триеш от втора страница е направо... смешна : )

- Ето отново жалка лъжа. Може би съдиш по себе си ли не знам? Не си спомням да съм трил от втора страница, трия от първа, докато са прясни нещата, когато попадат под критериите за триене.


4.- "нецензурни", в смисъл? посочи ми кои думи бяха нецензурни, моля? : )

В един постиг спомена че имаш деца - та вземи прочети въпросния постинг на Хитрия 5ър на децата си и ако случайно се запънеш да им прочетеш някои изрази от там, пак ще си говорим.

5.триене на доктринална основа? на доктринална? основа? не е имало?! ех... : )

- какво друго освен "ех" можеш да кажеш, побеже лъжата ти тук е явна!


6. с какви "лъжи" и кои "ние" пълним клуба?

- е като с ей тия по-горе.

7. какво разбираш под "член на клуба"?

- разбирам под човек който е християнин под една или друга форма и който дискутира редовно или по-рядко същински теми в клуба.


8. въпросът с какво аз съм наясно и с какво не съм... прощавай, но... ще го оставя да си виси : )))))

- добър начин да прикриеш невежеството си.

9. аз казвам, че модерираш некоректно. това вече е някога. и далече не само аз. и даже не се и оплаквам, просто разговарям с хората. ти що не го правиш, а? : )

- НИКОЙ повтарям НИКОЙ същински член на клуба не се е оплакал, оплакват се такива които търсят да запълват с нещо обременените си и празни сърца...

10.това за злобните... също не е нещо, което ще разисквам.

- какво би разисквала за очевидни неща?

11.относно "нецензурните" и "вулгарни" думи и "естествената нетърпимост" - аз твърдя, че ти, като модератор, не си цензор, в клуб в република България, в началото на 21 век

- правилата в един клуб се определят от членовете му. Няма същински член на клуба който би приел да се псува и говори вулгарно в клуб Християнство. И тук параванът "република България" няма в какво да ти помогне.

12. в ХРИСТИЯНСКИЯ клуб на дир.бг могат да четат и пишат християни, мюсюлмани, будисти, изобщо всякакви, както във всички клубове.

- разбира се че могат, и ако са хора с достойнство ще се съобртазят с правилата на клуба, било то от елементарно възпитание, било от чуство на уважение. И ако нямат такова, може и да им се случи да бъдат поизтрити.

13. или вече ръгна за дръвца и кибритче?

- ето това е безплодна злоба, като че ли някак си си пасна с No.13 ... ( не съм го нагласял умишлено)

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема И в "Адам и Адам"....нови [re: Vallentin]  
Автор abettor (усмихващ се)
Публикувано05.02.02 20:53



...се забавлявам, но не ме трият.
А иначе...
1. Точно по темата си беше, но ти не го схвана.
2. След като си се навил да правиш отделен постинг на "изтритите теми", в които да обясняваш ЗАЩО го правиш ...... не ми говори за подразбиране.
Май не само аз не разбирам твоите действия, а?




Нощта е за размисъл!


Тема Re: Да, наистинанови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.02.02 20:54



тук религиозните спорове не са на място.
В християнство може да пише за анусите на зайците, но тук не може да се говори за християнство.
Скоро и в "Християнство" религиозните спорове няма да са на място, ще дразнят и тук ще се пускат теми : "Те спорят. Писна ми"



Тема Re: Познавам клуба добре от самото началонови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.02.02 21:07



Там пишат православни, има и католици, съботяни, евангелисти, мормони, последователи на дзен-будизма / доколкото знам Ошо е точно такова течение/, теософи, муле, езотерични християни - питай Война какво е това, последователи на Махариджи май беше / за справка- Оро/, на Виссарион, на Ваклуш Толев и много атеисти. Няма изтрити теми заради убеждения.
Няма изтрити теми и лично обиждащи модераторите, освен на "голата истина", но май не само те са го трили, знаеш.
Изтрити са лични обиди към други юзъри, както и откровено богохулство, което е обида на религиозното чувство на вярващите.
Не, не е честно това което правиш, безкрайно нечестно е.

Редактирано от kakata на 05.02.02 21:08.



Тема Re: И в "Адам и Адам"....нови [re: abettor]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано06.02.02 05:34



Казах, че просто забравих да поместя обяснение там. Пък и вече съм забравил каквот точно беше писал, това което си спомням, че нямаше връзка с клуба.

Казваш, че било по темата и не отричаш че си решил да се забавляваш, само дето няма как и двете да са верни.

А тя самата идея на адам и адам е забавление, на Християнството обаче идеята е друга ...

... и ако нея не разбираш няма как да разбираш и действията ми. Членовете на клуба разбират и двете, а ти какво си се закахърил?

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: Познавам клуба добре от самото началонови [re: kakata]  
АвторCвидeтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 08:01



От какво начало познавате клуба не знам.
Аз лично случайно бях свидетел как бяха изтривани постинги /над 30/ теми и отговорите им, включително и отговорите на самия Валентин към тях, в продължение само на час, два. Някои наистина се повтаряха защото изнервени от безсмисленото им триене постващите ги пускаха отново.
В темите нямаше НИЩО което да предизвика изтриването им, всички бяха свързани с християнството /несвързани с християнството теми, но безобидни според критериите на Валентин бяха оставяни/.
Между другото аз смятам че Валентин най-искрено си вярва, проблема е в критериите му, които той най-искрено и почтено прилага но те са по-близки до възгледите на Св. Инквизиция отколкото ми се струва необходимо.
И искам да подчертая, че Валентин триеше теми именно заради убеждения /това не означава, че трие мненията на православните обаче нямам предвид това/
Също така искам да отбележа че съдейки по резултатите СЛЕД триенето на Валентин НЕ МОЖЕ да се състави правилно впечатление за процеса така както ако се наблюдава в движение.

Моето скромно мнение е ча за такъв клуб е най-подходящо да се сложи за модератор атеист. Поне е сигурно, че ще бъде безпристрастен и едва ли ще се опитва да налага възгледите си във форума. Разбира се, допускам
е ще си върши работата и ако християните се развихрят, ще ги обуздае, няма да ги остави да се изтрепят, я.

Сега наистина пак минах - не изглежда да се трие. Може би Леос или някой друг е поговорил с момчето.... Хм



Тема Re:Валентине, питам те тукнови [re: Vallentin]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.02.02 09:02



какви бяха тези около 30 теми, които изтри?
Аз отварям клуба сутрин и после обикновено чак след около 12 часа, не съм била свидетел на такова триене.
Не виждам активно пишещите и изповядващи други религии да се оплакват.
Добре, какви бяха тези теми, за какво е този шум?



Тема Добре де, цитирайте минови [re: Cвидeтeл]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано06.02.02 09:11



една тема, поне като прераказ, като съдържание. Клуба е с религиозна насоченост, не е чат , не е и философия.
Сега на челния лист има тема от модератор, който ако някой пусне същото в клуб, който модерира, тутакси ще то изтрие.

Смятам, че клуба е нападнат недобронамерено и безпринципно, тези теми са пускани именно за да предзвикат скандал, защото не им харесват модераторите.

Я, погледнете инфото на клуба : Мнения, които не са за този клуб се трият.
Тук е важното именно да не се трие заради убеждения, защото тогава ще бъде потъпкано правото на инакомислещите да изразяват мнение, а колкото до чатче, офтопици, вулгаризми - обикновената практика е да се трият.

И повтарям, драги свидетелю, един от изтритите е изключително безкомпромисен модератор по отношение на такива неща в клубовете, за които отговаря.



Тема Re: Добре де, цитирайте минови [re: kakata]  
АвторCвидeтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 10:27



Не мога да преразказвам чужди теми, но мога да кажа най-общо че бяха трити такива признаващи християнството но не отричащи и други религии.

Сега явно не се трие защото иначе 2/3 от темите които стоят в момента нямаше да ги има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.