Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 11.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: да, сега седят.нови [re: HeOHeЛ]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.02.02 22:51



Неее - ти много добре знаеш колко много трябва да се потруди човек, за да ме накара "да скоча" :)) Еле пък на теб да тръгна "да се фръцкам" - забрави - не се знаеме от вчера :)))
Предложението ми "да скочиш там" си остава. Премислено е - не е плод на "първичен инстинкт" :)
С момчетата ще поговоря - явно има нужда от това. Може би си права, че не трябваше да ги оставям сами толкова бързо - ще разбера кое, как и защо. Не само от тях разбира се, ще намеря начин да чуя и "другата страна".
Единственото, което ме подразни в първия момент е, че си говориме в територията на "Черния, Бабата и телеком" :))) шегичка :))) Но щом така решихте с abettor - OK, никакъв проблем.

Не звучи "напук", нали ?
Защото и аз считам, че не си струва.


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема абсолютно не звучи напук : )нови [re: LeoS]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано04.02.02 23:14



благодаря

абе... бабата е разбрана жена, ще влезе в положението



Тема Аз вече три часанови [re: HeOHeЛ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.02.02 23:57



следя клуба.
Не видях нищо изтрито. Нищо. И на втора страница темите са същите, които бяха вчера. Псувните и натуралистичните образни сравнения - за тях ли е спора?
Не виждам оплаквания от постоянно участващите в клуба.
Оплакванията започнаха от една седмица, от хора които никога даже не го бяха отваряли преди това. Sorry, следя клуба отдавна и мисля че имам право на мнение.

Не, не съм съгласна с теб. Преекспонираш.



Тема Re: До админите: За платените клубовенови [re: Xитъp 5ъp]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано05.02.02 00:47



Горе долу това писах в клуб "Християнство" ,но темата беше изтрита вчера. Пък Леос не бил видял изтрити теми ??!! Ами сигурно щото са изтрити,та за тва не се виждат :)
Но пък има нещо което се вижди много добре.Че в клуба винаги стоят трите модераторски теми най отгоре(цели три), със сектанските глупости в тях.И че Валентин ръси теми на килограм ,като зомбиран, пълни с разни цитати(вероятно изпратени му по емайл,от съответната секта) без да влага нито една своя дума в тях. А ето пък какво пише в профила му:
"Според съвършенната съдба за моя живот(не по хоби) съм се посветил да бъда ученик на единствения истинен Учител и Господар Исус Помазаника.
Местонахождение София
Биография 11.1972 - роден. 01.1991 - новороден 01.1992 - изпълнен с Духа 07.1996 - вдигнал кръста си за да следва Исус 09.1998 - съкрушително изпитан до отпадане 09.1999 - възстановен "

Без коментар.

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Бенови [re: Иcтopиka]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.02.02 09:27



не си спомням твоя тема, там, може и да е имало, но надали е било нещо особено съществено.
Цитатите са от библията, вземи си купи идна и сравнявай.
Какво толкова шокиращо, че в Християнство се говори за Библията, бе.



Тема е, надали е задължително ...нови [re: kakata]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано05.02.02 09:50



... нещо да се определя като "съществено", или пък не такова.
това си е твое мнение, дали някой пише и се интересува от нещо, което само и лично според тебе е съществено, или не е.
прочее без да говоря за съществености и качества - има една тема на историка, която е на първа страница и е от първите по посещаемост, в този клуб. може би пък на някои хора им е интересно?

пък и не виждам, лично аз, основание да се впускате в религиозни спорове тук, надали има нещо общо с темата за модериране и начините, по които то се прилага във въпросния клуб.



Тема Re: Бенови [re: kakata]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано05.02.02 16:05



от Библията :) Че то и най големите разбойници и терористи винаги Библията цитират ,или Корана.
И ти ли си изпълнена с Духа ма Како, или в момента се изпълваш.Пък ако ти трябва някой да те изпитва съкрушително до отпадане,само се обади.Ние в КГБ също можем .
:)

Наше дело правое! Мы победим!
Федеральная Служба Безопасности




Тема Re: Leos,нови [re: abettor]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано05.02.02 16:57



Iztrih ti temata zashtoto nqmashe vrazka s tematikata na kluba. Takiva temi se triqt po podrazbirane.

Ti sam prizna che si se opital da se zabavlqvash. Vseki sashtinski chlen na kluba shte ti kaje che tam ne e mqsto za zabavlenie.

Shto ne otidesh za se pozabavlqvash v klub Eva i Eva da vidim dali nqma da te iztriqt?

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: говоря за клуб "ХРИСТИЯНСТВО", леос.нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано05.02.02 17:22



Ti prosto lajesh!!!

Dojde v kluba s chisto zaqdlivi motivi. Zapochahte da si vodite razni razgovori v kluba, koj da si pusnel ICQ-to i prichie neshta koito ne sa za tam.

Nahvarli se s neobqsnima zloba varhu men, samo zashtoto prieh planiq s necenzurni izrazi posting na Hitar 5yr.

Nikoga ne e imalo triene na doktrilanla osnova. NIKOGA!!!

Vseki edin cheln na kluba moje da go potvardi. VSEKI!!!

Obache vie dojdohte s palna zloba, koqto trudno shte obqsnite otkade izvadihte, i sega palnite kluba s laji, koito nikak ne mojete da dokajete.

Kak mojesh da govorish za triene na neshta koito ne mi pasvali s dogmata, kato vaobshte ne si naqsno nito s moite dogmi nito sas tezi na pravoslavnite nito s tezi na inoslavnite?

Govorish otkriti i lesno razboblichimi laji.

Koga nqkoj pravoslaven se e oplakal ot nekorekjtno moderirane? KOGA? Otgovora e prost - NIKOGA!

Prosto zashtoto nekorektno moderirane nqma. Oplakvat se zlobnite koito sa doshli da popluiqt tozi ili onzi, da se podigraqt na tova ili onova.

Izpolzvaneto na necenzurni i vulgarni dumi nqma nishto obshto s Hristiqnstvoto i veski vqrvash nezavisimo ot koq frakciq na hristiqnstvoto e ima estestvena netarpimost kam takiva izraci nezavisimo dali sa nasocheni kam chovek ili ne.

Shto se otasq do teb NeOnEl da si priznaq se zachudih na ogromnata zloba s koqto naletq v kluba, ako i da ne mi e savsem neobqsnima.

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка


Тема Re: Stanno zashto?нови [re: HeOHeЛ]  
Автор Vallentin (watchman)
Публикувано05.02.02 17:39



Hora koito nqmat nishto obshto s hristiqnstvoto, koito sami priznavat sebe si za ateisti, nevqrvashti i prichie se zagrijiha za klun Hristiqnstvo i nadignaha voi... Kogato NITO EDIN Hristiqnin nezavisimo ot koq denominaciq e ne se oplakval i ne e nadigal takav voi?

Pravoslavnite poiskaha svoi klub, no zaradi identichnostta si, a ne zashtoto sa bili onepravdani po moderatorski pat. Vsichki priznavat che otnoshenieto ni kym tqh e korektno.

Koi sa tezi deto se opitvat da se mesqt v neshta koito nito poznavat nito razbirat, nito vqrvat? Kakvi sa celite im, motivite im? Kakvi sa izraznite sredstava koito izpolzvat (da citiram li?)?

Moqt prostichak vapros e kakvo pravo imat da davat mnenie za klub Hristiqnstvo sled kato nqmat NIKAKVO otnoshenie kam nego?

I pak da napomnq, nqkoi hristiqnin da se e oplakal?

__________________

Защото за мене да живея е Христос, а да умра, придобивка



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.