Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 28.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Не ми регистрирате сайта... защо?нови  
АвторПeтъp Гeoprиeв (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 00:15



Направих няколко олита да си регна сайта - http://www.maedrosovi.hit.bg, но неуспешно?



Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Пeтъp Гeoprиeв]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано16.01.02 19:42



Хмммм......



Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Пeтъp Гeoprиeв]  
Автор Kpacивия (гледа сеир)
Публикувано17.01.02 21:11



mi zastoto saita ti e absoluten bokluk. + tova toia ohluv na glavnata e 387k!
koi ste go chaka da se zarejda 9 dena?

______________
Информацията е като радиацията, не се усеща но оказва влияние!


Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Пeтъp Гeoprиeв]  
Авторweb (Нерегистриран)
Публикувано20.01.02 13:39



Каква е тази баба като фон на празна страница. Втората също не работи много добре - нищо не можах да отворя дори и след като чакаш доста време.

Благодаря на хората от Дир, че не са регистрирали тованещо



Тема георгиев, георгиееееев,нови [re: Пeтъp Гeoprиeв]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано20.01.02 14:04



самолюбието ти е верно доста просторно.....
пък и бая проветриво, катчели
нищо, де, джарай смело, ... кво сеа



Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Kpacивия]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 00:28



Ми какво да ти кажа, приятел, не искам да те лъжа, а май се предполага да кажа, че съжалявам, че не ти е харесал сайтът... как да ги съчетая двете? баси... айде дай ми ден-два да помисля



Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: web]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 00:30



приятелю, това е баба ми. И ти благодаря за твоето всепроникващо проникномение - наистина страхотна наблюдателност! и страхотна изразност!



Тема Re: георгиев, георгиееееев,нови [re: HeOHeЛ]  
Авторreoprиeв, reoprиeeeeeв (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 00:32



а теб не успях да разбера - прости мен, глупавия, убягна ми определението проветрив... но сигурно си имал нещо мило предвид - 1 голямо благодаря.



Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Пeтъp Гeoprиeв]  
Автор Stipe (Bandwagon)
Публикувано21.01.02 04:34



Ами те ти казаха всички по горе. Прочети мнението на Красивия поне 2-3 пъти, ама баааааавноооооо.

По-простичко - защо им е да слагат "сайт", който никой не би искал да гледа (чака).

Хората мислят, че историите се сътворяват от човека. Всъщност е точно обратното


Тема Re: Не ми регистрирате сайта... защо?нови [re: Пeтъp]  
Авторweb (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 19:36



Много мило, че използваш баба си за фон, но на какво!? Ако има текст, никой не бе го прочел, а защо е страница с фон без текст, не мога да проумея. По никакъв начин не можах да вляза във вътрешността на сайта с opera6 (има и такива браузъри) - когато се натисне "Книгата" и прочие не се случва нищо дори след 20 секунди, а това е много.

Ако посетителят е упорит, той би отворил сайта и с IE, но трябва да е на самотен остров, за да продължи да чете.

След цялото преживяване е доста смешно изказването "до 4 html файела заедно с всякакви разумни java и Dynamic HTML скриптове (идеалната оферта за всеки зъболекар и поет):- 30лв. "

Гвоздеят на сайта е описанието на клозета ти - много... дизайнерско звучи.

и някак поетично.

Няколкото прочетени страници за Секул не можаха да ме убедят да продължа нататък и (нещо повече) че може да ти платя, за да имам разказ в различен стил...

Ако не те разбират, проблемът може да не е в другите. Агресията не решава твоите проблеми. Истинско щастие е, че повечето хора не подозират за съществуването на подобно място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.