Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 18.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Някой има ли идеянови  
АвторHeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 16:45



Кожата на сина ми е много чувствителна. От около 3 годишен имаше лека екзема на глезена на единия крак. Заведох го на кожен лекар, изписаха ни лекарство, но не ми дадоха надежда за излекуване. По-късно започна да се появява лека екзема и на другия глезен. На лекар повече не отидох, но мажех сухите места (с размер на монета от 5 стотинки) с детски кремове или вазелини. От известно време започнаха да се появяват по-сухи места и по двете ръчички на мястото от долната част на палеца до китката. Тези места не са така изпръхнали като на крачетата, но предполагам, че проблемът е същия. Чух теория, че хората с такива проблеми са с голяма вътрешна енергия и не трябва да се подтискат тези външни прояви. Кажете ми как да приема ставащото и какво да предприема.
Благодаря предварително за мненията ви



Тема Re: Някой има ли идеянови [re: Heзнaeщa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.01.02 16:55



Тази тема е за клуб

.
Моля, .



Тема Re: Някой има ли идеянови [re: Heзнaeщa]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 17:22



Хахаааааа
1.На мен пък котката ми се качи на дървото. Може ли някой да ми помогне да я сваля?
2.Колата ми е зарината със сняг. Може ли някой да ми помогне да я изчистя щот не мога да излеза,а бързам?



Тема Re: Някой има ли идея [re: Cherniq]  
Автор Kalinski (Kyндaлини)
Публикувано04.01.02 17:27



Не се смей, жената има проблем!



баси и на мен ми стана смешно, а бе... значии... а, между другото, за котката, къде да си подам документите, имам добри препоръки, досега все котки съм отглеждала

***


Тема Re: Някой има ли идеянови [re: Cherniq]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано04.01.02 17:50



А защо си мислиш, че всичко се върти САМО около мобилните комуникации ?!
Или Слави Трифонов.
Или чалгата ...

По някой път не те разбирам, Черния !
Хубавото е, че (все още) е САМО понякога ...

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Някой има ли идеянови [re: LeoS]  
Автор тeлekoм (махмурлия)
Публикувано04.01.02 20:39



Ама той да не е чалгар?

Всеки ритник отзад е една крачка напред


Тема Re: Някой има ли идеянови [re: Kalinski]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 21:17



ОК.Сериозен съм
Така добре ли е?



.......само да ти кажа какво стана със котката........та значи викнах Боби Михайлов(той стоеше долу на холд позишън) и почнахме(с няколко яки момченца) да клатим дървото, а той като пич с рефлекси трябваше да я хване. Всичко вървеше по план до момента в който котката се изпусна от дървото и политна към Боби. Той я пое с ръце и по навик извика "напреееееееед момчета" и няма да ти казвам колко надалече изшути мачоко........



Тема Re: Някой има ли идеянови [re: LeoS]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано04.01.02 21:43



Ей, ей, ей.............не искам да влизам с теб в полемика.
Мобилните комуникации просто са ми интересни, чалгата я слушам за разтоварване, шоуто също. Нищо не се върти около моб комуникации, чалгата и шоуто.

Просто след компетентния ти (или не чак толкова) отговор се опитах да направя усмивката, възникнала на лицето на юзера(четящ грешноадресирания въпрос на разтревожената майка), малко по-широка. Ако смяташ постъпката ми за грешна се извинявам.

Въпроса на майката не е от типа "Детето ми си глътна езика, какво да правя". Този въпрос можеше да се зададе и утре и вдругиден и вчера.....Точно под "Въпроси и помощ"(което е било натиснато от госпожата) с голями букви е написано ВЗАИМОПОМОЩ,но госпожата не е сметнала за необходимо да провери дали не може там да провери дали въпросът й ще бъде решен.

Малко граматика - раздел "обръщения към хора"
Здравей, Иван - неправилно
Здравей, Иване - правилно



Тема Re: Някой има ли идеянови [re: Cherniq]  
Автор Пocлeдният Oцeлял (Оцеляващ №1)
Публикувано05.01.02 01:17



Здравей , Черния- неправилно
Здравей , Черньо - правилно ?
и кво станало после с котката ? разбрала ли къде са отишли поколения котки преди нея?

Някой хора се притесняват , други се приготвят


Тема както винаги, черния...нови [re: Cherniq]  
Автор Kpacивия (гледа сеир)
Публикувано06.01.02 01:55



тъп и говорещ каквото мисли. Абе момче... жената не кибичи като теб... като изпразнен хуй в клубовете, че да знае кое за каде е! Леоса и каза, ти подиграваш ли се?! какво правиш?!

навсякъде където пишеш, си все същия цървул!!!
оправи се!

______________
Информацията е като радиацията, не се усеща но оказва влияние!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.