Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 20.05.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема До админите!!нови  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 13:57



Предлагам модераторите да бъдат лишени от информацията за IP на пишещите.
Основания:

1. Използват това си право само за тъпи интриги. Колкото и съвестни да са някои от тях, това са все пак случайно подбрани хора, които н емогат да изразяват политиката на дир. бг.
2. Анонимността е преимущество на клубовете, а не слаба страна, особенно за изказване но свободни мнения.
3. Това въобще не противоречи на функциите на модераторите да трият теми и мнения които не съответстват на правилата.
4. Почти неприложима е функцията на банването, защото доколкото съм разбрал следва да се изключват цели доставчици. Освен това за тази функция могат д асе обръщат към администраторите. така и ще се поограничат в правата им да своеволничат.
5. Имам чуството, че вече 1/5 от пишещите в клубовете станаха модератори някъде. Не мисля, че 1/5 от клубарите следва да имат повече права от другите и следва поне в информацията за адреса на пишещия да бъде спестена.



Тема P.S.нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 13:59



Ще бъда доволен да чуя поне един основателен довод, защо се дава тази информация на модераторите?



Тема Мафия!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.11.01 14:17



Мафия!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Ъъъ!....Психясали комплексари!нови [re: valsodar]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 14:25



Не обиждай мафията дее...Тя е стройна финансово - икономическо - политическо и организационно изградена структура, в принципите на функционирането стои прагматчната идея за финансовото обогатяване на членовете й.

А тук в клубовете - за кво става дума...????



Тема Re: P.S.нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано23.11.01 14:32



ами така могат да преценят дали един и същ човек не влиза с много никове . не е нужно да се спира цял доставчик , понякога хората ползват прокси а понякога са на статично IP .

а ти ще ми кажеш ли един довот поради който админите трябва чинно да ти отговарят на въпросите?

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: P.S.нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 14:44



Това което аз ти казах за банването..се основава н ареална ситуация която е в клуб Говорим си за секс, един човек пише против модератора..но последния няма шанса да го банне, защото онзи си сменя доставчиците, пише и от клубове. Та въпроси:
1. Ти ще баннеш ли интернет клубове???? Ама мисли какви ги пишеш поне деее...
2. А защо са създали този клуб - Въпроси и...???. Нещо не си в час пиле. Ще ми обръщат щото пиша в тези клубове, това че си модератор предполага ли че на твоите трябва да отговарят, а на моите не. Смешки!!!
3. Така и не ми даде смислен отговор!!! Да, знам че разбирате, че един и същи човек пише с различни никове, но за какво разумно действие ви служи тази информация???



Тема Не й се сърди, тя е просто една Красива Зоранови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано23.11.01 14:59





т.3 - Предполагам забелязал си, че се случва два ника, най-често нерегистрирани, да водят продължителен диалог, който натрапчиво прилича на предварително подготвен........



Тема Re: Не й се сърди, тя е просто една Красива Зоранови [re: Xypodilec]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 15:06



Пак няма логика отговора ти.
Говориш за чат постингите - какво значение има дали е един човек с два ника, или са двама различни? Има си принципи на клубовете. Няма значение дали ги нарушава един, двама или колкото си щеш потребители.
За самоактивиране на собствени теми с други никове..пак ви казвам, тия щом са толкова чалнати да правят това, нищо не им пречи да сменят интернет клубове или доставчици.



Тема Re: Не й се сърди, тя е просто една Красива Зоранови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано23.11.01 15:14



Но няма да могат в рамките на 2-3 минути да наплякат 30-тина мнения. Ще трябва да са доста бързи при търчането от клуб на клуб.



Тема Re: Не й се сърди, тя е просто една Красива Зоранови [re: Xypodilec]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 15:33



Пак ли твърдиш че ще баннеш целия доставчик..или целия интернет клуб...доколкото най Егло съм запознат..или целия клуб/доставчик ще излиза с един адрес -маска, или ако всеки комютър си е с отделен адрес..то ще се сменят компютрите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.