Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: До админите!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Иcтopиka (РУСКИ ШПИОНИН)
Публикувано25.11.01 19:22



компромисно решение:
Предлагам сички модератори да имат снимки в профилите си,а модераторките специално и снимки по бански(може и без бански)
Така поне няма да има случай човек да чака по два месеца за снимка на модераторка.Мдда ,не могат сички проблеми изведнъж да се решат,хубавите неща стават бавно.

Минете през тясната порта.Защото тесни са вратите и стръмни пътищата, които
водят към истината. А широка е вратата и гладък пътят, който ще ви погуби.

Исус Христос, "Проповед на планината"

или както го е казал бащицата:

Няма власт и слава без кръв
Й.В.Сталин





Тема Re: Боже господи!!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 19:32



ами аз , братчедка ми , братовчед ми , майка ми , дядо ми - той е в гроба и има някой технически пречки но все пак успява , сестра ми , другата ми сестра , нероденото ми дете , неродения ми внук , неродения ми правнук !

Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище.


Тема Цялата рода!!!нови [re: Sapa lnka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:38



..елате ми в Клуб за попържни..да ви кажа за кво става дума и колко ми е богата фантацзията:))))))))))))))



Тема Re: Слаб отговорнови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 19:39



1 - знаеш че това не е възможно . затова се прилагат мерки подобни на тези в говорим си за секс в който могат да пишат само регистрирани .
2-единствения който има право да модерира съм аз , просто имам доверие на сестра си . но ти явно нямаш доверие и на сянката си - щото е кат теб а?
3- Точно теб ли да те уверявам бе ? кой си ти че да те увелявам? Факта че никой в клуба не се е разпищял е повече от достатъчен критерий . замисли се защо !
4 смятам че по добре знам от теб как се правят избори . незнам защо просто имам такова чуство .
5 човекът се е отказал защото е нямал възможност да пише в клуба - затова се е отказъл

6- едно въпросче . ти да не си случайно някъде нереализиран модератор или просто обичаш да спамваш? аз само да попитам

Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище.


Тема Не...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:40



..защото отговор няма да има.
изложихме мненията си вече.
точка.



Тема Re: До админите!!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 19:41



смятам че всички модератори трябват да си дадат телефони за контакти и предложения , ЕГН и домашен адрес . както да имат и примене час за оплаквания и предложения!

Течност, потопена в тяло, след 7 години тръгва на училище.


Тема Re: Слаб отговорнови [re: Sapa lnka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:50



1. Добре де, разбрахме се че съм прав. Точка.
2. Не можем нито аз нито ти да дакожем твърденията си колко души ползват модераторската ти парола. Да го оставим на фантазията на тези които ни четат.
3. Нещо се изнерви, като предположих какви си ги вършил. Не ми и трябвна да ме уверяваш, простотиите ти не ме интересуват!
Не ми говори на БЕ - говори така на сестра си!
Аз не съм никой, редови пищеш клубар - де да бях БОГ=МОДЕРАТОР, като теб, ехеееее:))))))) /стана ми жал, като си помисля с кво се гордееш, пази боже!/
5. Контра въпрос - от ЦИК ли си??? Всеки има погрешни чуства, не се отчайвай синко че се случва и при теб!

6. Аз канидат за МОДЕРАТОР??? - че аз съм НОРМАЛЕН ЧОВЕК бре!!!

Въпроса ти беше, като във ония виц - "те тъй де, аз питах таз глупост само за да участвам в разговора"




Тема Рекламата е забранена!!нови [re: Sapa lnka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:53



...в клубовете!!!

Имаш си място на лъвов мост!



Тема Чекай ве!!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:56



Ти какво искаш..да закрием клубовете ли като се разбягат хората???

Терорист!!!



Тема Re:МОДЕРАТОР+нови [re: Иcтopиka]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано25.11.01 19:57



Да се въведе такса от 20лв за модератор.

Модератора да не са избера, а да се разиграва на търг.

Лека, доходна и безаварийна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.