Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Delwin-]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано25.11.01 01:15



Ми за кво слжи едно IP бе брато? Тоя въпрос звучи ли ти по- логично?

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: P.S.нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 02:00



чай да ти отговоря аз вместо сестра ми

1 някой интернет клубове минават през прокси и съответно навънка с едно IP - имам си един от испания който е такъв случай
2 не те разбрах Пиленце - админите отговарят на това което смятат за смислено
3 Ето ти една съвсем реална ситуация , провеждам гласуване за втори модератор. когато видя двама с едно и също IP което не е прокси на голям доставчик тогава анулирам единия глас. плюс това знам всички основни хора в клуба откъде минават и кои са им провайдерите . и така също се предпазвам някой да ми манипулира изборите .

4 ето ти една съвсем реална ситуация в която че виждам IP ми помогна-една вечер започна да влиза някакав анонимен който псуваше всички наред , след като см го трил в продължение на три часа - упорита битка падна .
проследих му IP-то . беше прокси в кипър. спрях му го и оттогава не се е появявал повече. обстановката в клуба се нормализира
за успокоение на всички още на следващия ден махнах бана на това IP

Няма вечни врагове , а само вечни интереси


Тема Оу, не каква покруса!нови [re: Oro]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.11.01 15:00



какво злощастие. Аз не го интересувам!!!
Ама аз на теб никога не съм ти забранявала какъвто и да е достъп! Напротив, приветствам те винаги когато се отбиеш в Родителите!
Айде, стига си се мръщил, я се усмихни и виж какви образи има около теб, пък били те и разни пичлемета.
Какво ще бъдат клубовете без тях, питал ли си се? Ако ги нямаше, аз отдавна да съм престанала да влизам тук.



Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Oro]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано25.11.01 15:27



Покорно благодаря за оценката :))
Ама знаех си, че няма начин да не го кажеш !!!

Вече мога да изричам твоите думи, още преди да си ги помислил, Оро.
Толкова си прозрачен БАТЕ !




Тема Боже господи!!!нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 15:54



Не се ли усещаш че съвсем засра защитата на модераторите???

КОЛКО ХОРА ОТ ВАШАТА РОДА И ПРИЯТЕЛЧЕТА ВЛИЗАТ С МОДЕРАТОРСКАТА ПАРОЛА НА БРАТ ТИ???????????

УЖАСССССССССССССССССССССССС



Тема Re: До админите!!нови [re: Stipe]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 16:10



1. На около 15-20 модератора. Не си ли забелязал/а че почти във всички клубове където има модератори се вихрят някакви перманентни скандали и обвинения за злоупотреби с правата им???
2. Смяната н аклубовете и доставчиците - говорих като средство за елиминиране на банването. Анонимността за която говоря е - ако искаш да споделиш мнение по някой въпрос, при което се предполага че ще изложиш мисли които не искат да свързват с теб /защото с титулярния ти ник т епознават повечето клубари/ - да не могат вече десетките нароени модератори да снесат информацията че това си ти - на техни приятелчета които се интересуват.
3. По тази точка ще сопълня - то почти никой модератор не е банвал. Основните конфликти идват със стари клубари, които имат повече авторитет от самите модератори, така че това са рядки изключения - да се банва някой.
4. Хех...нещо бъркаш понятията. Регистрациите посочени на теб са на юзър нейм, както за клубовете, така и за хтмл - чата на дир бг. Основно това са регистрации за чата. Освен това много хора влизат един път - в чата и си правят регистрации и не влизат никога повече. Освен това всеки има по няколко регистрирани юзер нейма. Аз имам няколко. Един приятел има толкова, че на повечето е забравил паролите даже и н еможе да ги ползва.
Нали чета в клубовете. Да влизат редовно 30-40 човека в някой клуб е много. Примерно в клуб Говорим си за секс - пишат редовно 40-50 човека. От тях 10-15 са модератори в други клубове.



Тема Слаб отговорнови [re: Sapa lnka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 16:20



1. Как ще ме банни там кака ти, дедо ти или който от вашата рода е на дежурство като модератор. В радиус 500 метра от мен ма 50 интернет клуба. Точно така, най - често един клуб излиза с едно IP - ще баннете цяла София ли бре??????
2. Остави на тях да преценят кое е смислено. Не им отнемай функцията да мислят! А това, че модераторите не искат да се засяга този въпро - кажи го направо. Но и така те разбрахме.
3. А как ще ни увериш, че не ни лъжеш??? Че не си използвал предлога за идентично IP за да манипулираш изборите???
Знаеш ли как се избира модератор - най обектвния критерий е никове които не са писали да не се вземат предвид. Нали е по - обективен критерий, отколкото да нарегистрираш 20 нови ника и юзер нейма и да гласуваш от различни компютри. И ти ще вземеш предвид гласуването на всички тези новоизлюпени отпреди 1 ден юзери, щото са били с различно IP ???????
4. Примера посочен от теб показва сам, че банването не е метод - човека се е отказал. Аз ако реша да те псувам - ще успееш ли да ме спреш??? - помисли колко интернет клубове има в центъра на София - А, А, А????



Тема Re: До админите!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано25.11.01 17:47



Ти пък вече прекали!
Кои са тези 10-15 модератори, които влизат в Секса, освен мен и LuboPenev и Rossonero?

Същественото е навидимо за очите...


Тема Re: До админите!!нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 18:12



Ти изброи 3, плюс главния редактор + дакота + евил брядър + фрии +...има и още не се сещам...

Прекали се с числото на модераторите.



Тема Re: До админите!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано25.11.01 18:19



Да, грешката е моя, признавам. Не са трима, шест са. Което пак не прави 1/5 от клубарите, но това няма значение.

Трябва да призная, че и аз съм на твоето мнение по отношение на бройката. Но пък няма начин. Създават се нови клубове.. в някои стари модерирането е станало наложително..

Същественото е навидимо за очите...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.