Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Oro]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано25.11.01 00:48



Извинявам се че така влизам в движение, обаче Оро, това беше нелогично. Каква е връзката между виждането на ИП-то на модератора и запитването което ще направи юзера? И освен това, ако му бъде забранен достъпа до Дир-а, как точно ще го види това ИП? Освен това някой беше попитал за какво са им на модераторите ИП-та. Ако на тях не им трябват, по същата логика, на юзерите им трябват пък ИП-тата на модераторите още по-малко.



Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано25.11.01 00:49



Не зная дали си "модератор" и ти с тоя вулгарен език....и не ме интересува.

Но"смяташ, че като ми виждаш IP-то ще разбереш какви са ми задълженията и възможностите ли ?"

Един модератор трябва да има следните отговорности:
1. Да се грижи за добрия тон в един клуб, кото трие всички екстремни и нецензурни думи и изрази, и нападки един към друг, за да не се превръща клуба в арена за гладиаторски борби.
2. Да наблюдава дали темите и постингите отговарят на предназначението на клуба.
3. Да ни си въбразява, че е с нещо по-велик от останалите юзъри.



На модератора трябва да се отнемат всякакви други "възможности" и права над юзърите!!! Защото това става мафия.

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./


Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Oro]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 00:54



Ще попиташ Ip-то на модератора ли ?

о кажи ми ти 194.145.63.12 защо Каката ми изтри темата! Кажи ми защо сутринта превалих яйцата! о кажи ми ти 194.145.63.12 аз ли съм най-умният на света

приятно питане

Няма вечни врагове , а само вечни интереси


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: MУTPA]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 00:56



а защо въобще трябва да те гледам?
с какво си по особен от останалите че да заслужаваш моето внимание?

Няма вечни врагове , а само вечни интереси


Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Delwin-]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано25.11.01 00:58



Беше време, когато никой нямаше регистриран ник, нали?
Ще ме попиташ ли - защо бе въведена регистрацията? Аз ще ти кажа че хаотичното бесуване на навлеци и пубери из клубовете...страшно намаля.

Няма да ти отговарям на всички въпроси, за да си отговориш и сам. но на този ще ти отговоря:
"И освен това, ако му бъде забранен достъпа до Дир-а, как точно ще го види това ИП?"
Трябва всеки модератор да има виден IP и също, никой не трябва да има право да отнема достъпа до един клуб или целия Дир без да даде обяснение предварително, кои са причините. И дори ако някой му бъде забранен достъпа...той/тя да имат право да се оплачат на админите и поискат ревизия. Това са принципите в държавата нали. Иначе става "Диктатура на модераторите"

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Sapa lnka]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано25.11.01 01:03



Ми как ша разбереш, без да ме погледнеш?

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Oro]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано25.11.01 01:04



Ако някой поиска да прави мизерии ше регистрира и 10 ника. Това не е проблем.
По другият въпрос - не ми отговори за какво ти е ИП-то на модератора. Точно какво ще го правиш???

п.п. не мога да си отговоря сам на нелогични въпроси, за това питам



Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Oro]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 01:06



начи когато някой модератор спира нечие IP или юзърнейм има едно поленце в което пише "REASON" .а съм убеден съм че някъде в някой админски акаунт извънява едно звънче в момента в което модератора използва своето най-ужасно оръжие , освен че може да чете личните бележки но това е отделен въпрос , тъй че бъди спокоен . каквото и да направят модераторите то затова админите разбират веднага . без да се налага тука да пускаш тема " Само до Админите (111100111) например

не - псуването и бесевунато намаляха именно затова че в в по големите клубове бяха поставени модератори . може да не ти харесва този факт но е истина

Няма вечни врагове , а само вечни интереси


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Oro]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 01:09



а виждам че ти вече определяш и правилата за модериране . КОЛЕГИ ! Виждате ли колко е благороден Оро като вече ни е написал какво трябва да правим!!!!!!

1 зависи от клуба , я си престави клуб Попържни !
2 сигурно твоят идол за модериране е ФЦЦФ!
3 съгласен.

тези права са му дадени за да може да съблюдава реда в клуба .

Няма вечни врагове , а само вечни интереси


Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Delwin-]  
Автор Sapa lnka (Инка №1)
Публикувано25.11.01 01:12



ще му бае
ще прави новите вудувиртуални магий

Няма вечни врагове , а само вечни интереси



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.