Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Oro]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано24.11.01 22:02



Брато,

сигурен съм, че ако това правило се въведе, 1/3 от модераторите ще се откажат. Май тая тема трябва да я пусна в "психология и психотерапия"

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: Oro]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано24.11.01 22:16



започваш да гледаш на тези ай пи та!
Е, какво като ми го знаеш моето? Какво ще знаеш повече за мен? Е, да ти го кажа, бе, то е на некво си прокси, не знам къде си, не съм го избирала аз, а доставчика. И какво ще стане, а?



Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: MУTPA]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 23:35



не съм съгласна ...
и някой си тарикат да мине през neworder.box.sk или някой подобен на него , да изтегли някой нюкче , флудърче или каквото се докопа дотам и да се проба ? :)
а в работата и в къщи през повечето време съм на статично IP
всеки да ми вижда IP-то , неблагодаря :)

а да ползвам анонимни проксита , то и без това връзката дотук ми е бавна пък какво остава след това...

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!

Редактирано от Kpacивa 3opa на 24.11.01 23:37.



Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Oro]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 23:36



смяташ че като ми виждаш IP-то ще разбереш какви са ми задълженията и възможностите ли ?

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор 8H (кръг)
Публикувано24.11.01 23:51



да, и аз се чудя, откакто почнах да чета темата, защо всеки засегнат от нещо си, и неспособен да се разбере с думи или поне с хората като с хора, да не вземе да си инсталират всички юзери по един анонимен прокси (anonimizer.com , примерно), и да не се занимават повече...



Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано24.11.01 23:51



А ми ти кво смяташ? Тъй кат ма гледаш Ай-пически?

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано24.11.01 23:53



Ми ти нали сега ме гледаш разголен? Как ти се струвам? Щото ми се струва, че не ти е зле зад прозрачното огледало?

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: 8H]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано24.11.01 23:55



Ами пробвай се бе брато. После сам си отговори.

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: MУTPA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано25.11.01 00:28



"модератора" там също не е стока.....той модерира единствено тези, които не му скачат по гайдата...а тя е старомодна и пробита....

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./


Тема Re: Оро, ти май нещо нумерологическинови [re: kakata]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано25.11.01 00:35



Честно казано твоята личност никога не ме е интересувала ! Ама НИКОГА ! ти си тази, която ме преследва и търси конфликти с мен.

Но ако е виден IP на всеки модератор и когато ти бъде забранен достъпа до клуб или целия Дир.бг от някой модератор - юзърът ще може да попита: Защо? На какво основание? А не както сега...някой си ти отнема достъпа до дира и...по най-курвенски начин се крие някъде....
безотговорен и безнаказан!
Нещо да ти светна?
Едва ли?

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.