Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема много железни аргуменит изложинови [re: kakata]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 13:04



браос и на теб каке..

..следва потупване



Тема Re: До дъщерята на Зора-та!!нови [re: Kpacивa 3opa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 13:18



Тема
ще му еба майката на тия шибани

Автор
Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано
23.11.01 17:37
травестити предатели.
Само да разбера кой е майка му ще я навра в кучи гъз и ще я запаля на бавен огъъъъъън ебаси шибания ден - тия от дира луди ли са бе ? Не само, че са пуснали отново чолаков ами са направили онова супер тъпо изродче черноглавия педераст модератор .
А некой от тъй наречените модухатори дет си верва, че е едно стъпало под Бога щом има М в два кирливи клуба, от които единия дори не се вижда, обясняваше как трябвало да се пази реномето на модутъпанарите чисто, а самият той дебил и изрод има престъпно дирско минало с досие от пет страници в личните ми архиви .

Време е за обръщане на кофи и ебане на майки викам аз!


/Многобройните правописни грешки бяха поправени - гратис/

"Красива зора" - голяма "красота", голямо нещо...това прилича повече на "Афганистанско утро" след бомбардировки....



Тема Re: Примера!!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 16:04



Ще отнеса въпроса към братлето
и обещавам в скоро време да си направя собствен профил а да не ползвам неговия , ама нека първо тай да ме научи как дотогава ще злоопотребявам с неговата регистрация

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: До дъщерята на Зора-та!!нови [re: Opo]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 16:07



ОБЕЩАВАМ специално заради тебе , за да ме виждаш изцяло в по-добра светлина :
1- Да си направя собствен профил за да не ме бъркате с брат ми (Член1)
2- Да благоволея пред твоя титаничен ум
3- да викам "Оро, Президент Президент" навсякъде !

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: До дъщерята на Зора-та!!нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано24.11.01 16:22



Brat ti li e moderator mila ili ti samata. Znachi ti vliza v profila
T. e moje da moderira i da vijda Ip-adresi. I posle ne sum az brat mi e!!!!!
Kude sa adminite be???????
Niakoi hora tuka se zabavliavat. Moite uvajenie kum ostanalite moderatori ma shto ne vzemete taka malko po precizen podbor
Iznasiate Ip-informacia chak v sofia, i niama koi da se osumni che kato Ip-to e edno i sushto choveka ne e sushtia!!!!!!!!Ama che prostotia.

As America speaks we listen


Тема Re: До дъщерята на Зора-та!!нови [re: sofianka]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 16:27



Скъпа гледам нещо си се захапала с мен.
Ами Модератор е брат ми скъпа . Аз такава отговорност неискам да поемам. Специално за твое удовлетворение скъпа ще си лепна едни лепенки на монитора че да не виждам IP-та , това ще те задоволи ли ?

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Би ли бил така добър...нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано24.11.01 17:38



...в следващия си отговор да не изкривяваш казаното от мен, само защото така ти е удобно за твоята аргументация?!

Не смятам, че случаят "моникаспорт" трябва да се коментира. Искам само да знаеш, че имаш абсолютно погрешна представа за това дали може да бъде баннат, или не. А и не сме се събрали тук да обсъждаме дали банването е решение на проблема.

Сега ще дам пример защо за мен видимостта на IP-тата е важна:
Преди време един човек, достатъчно познат с регистрирания си ник, явно реши, че му е скучно и започна да влиза с нерегнати никове, като преследваше няколко човека с обидите си, непрекъснато търсейки конфликт. Засякох IP-тата, уверих се, че е той и му пуснах бележка. Разбрахме се с няколко изречения и той престана. Мисля си какво щеше да стане, ако не виждах IP-та. Поради незнанието ми кой е, щях да пусна една публична тема с официално предупреждение, което освен излишен скандал незнам какво друго може да предизвика. Аз бягам от такива драми.
И примерът, в който IP-тата са ми помогнали да се избегнат конфликти не е единственият. Но няма как да ги знаеш тези неща.

Ако имаш оплаквания от някой модератор, защо не се обърнеш към админите, а пускаш такава обвиняваща всички модератори тема??
Иначе, благодаря ти за високата оценка!

Същественото е навидимо за очите...


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано24.11.01 20:17



А бе редно е да бъдат огласени IP-тата на модераторите, за да сме наясно, кой стои срещу нас. Все пак са един вид публични личности в клубовете. Дори и да е на доброволен принцип, пак ще е акт на толерантност към другите участници.
Например да се появява в профила им.


Лека, доходна и безаварийна!

Редактирано от MУTPA на 24.11.01 20:22.



Тема Re: До админите!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Stipe (Bandwagon)
Публикувано24.11.01 20:24



1. На колко модератора познаваш действията и можеш да определиш за какво им трябва IP адреса?
2. Казваш, че най-лесно е да се сменя доставчика и клубовете. Тогава за какво преимущество на анонимноста говориш?
3. Тука си прав. Не ползвам IP адреса за да преценя дали даден постинг не е за клуба - преценявам на базата на собствените си разбирания и убеждения.
4. И тук си прав, че е почти неприложима. Обаче в някои случаи помага. Мога да ти дам примери, но теортеически и аргументирани. Лично аз никога не съм банвал.
5. Чувството те е подвело. При 15911 регистирани потебители, модераторите са не повече от 70. Не знам точната бройка - но съм много близко до верните цифри.

Хората мислят, че историите се сътворяват от човека. Всъщност е точно обратното


Тема Re: КОМПРОМИСНО РЕШЕНИЕнови [re: MУTPA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.11.01 21:39



Напълно подкрепям идеята!
Така се създава прозрачност - защото сега е пълна мъгла до къде се простират правата и какви са задълженията на "модераторите" към юзерите......всеки си измисля своеугодни правила и никой не може да им каже "копче". Те са по-велики и от админите в момента.

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.