Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 12.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: неамам култура......нови [re: kakata]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.11.01 01:10



Запази си я за....Съдебната палата....Ти за законите и реда ли работиш или за анархията в това общество?

Може ли човек да се обърне с кристално ясното обръщение: "Само за админите" и да не се впусне глутница бездомни кучета да го лаят и хапят, а ? Може ли или не ? Що за манталитет е това ???????

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./


Тема Re: До админите!!нови [re: Oro]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 01:24



Винаги съм знаела че си простак , вика ли се така на жена а ? но явно простаците са навсякъде :((((

А ти разлика между лични и общи разбираш ли ?
като искаш директен отговор от админите има си бележки за тази работа ! или незнаеш мамин как да ги ползваш? сигурна съм че във форума ще се намерят добри хора които ще ти обяснат! обаче аз се досетих , нищо че съм тъпа блондинка - ти всъщност искаш всички да ти прочетат темата да видят колко си велик! е всички виждаме колко си нещастен.

да вървя по дяволите ? 25% от жените в България са малтретирани и аз съм убедена че твойта също е в тази сметка , горката жена стана ми жално за нея :((((((( . така ли и казваш като вместо пари в семейството по цял ден в нета стоиш! "Млъкни жено и сотпли манджата и изстуди бирата защото аз трябва да се правя на велик в дира" и ако не е достатъчно студена бирата ти я биеш! убедена съм в това !

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: До админите!!нови [re: Kpacивa 3opa]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано24.11.01 03:04



"Да бе мирно седяло - не би чудо видяло"казва народната мъдрост.
Ако не се бе юрнала да се правиш на "админ" нямаше да се получи конфликт. То ти си от тоя тип жени, които просто не могат да си затворят кенефа, като ги засърби ......И си получи заслуженото.
Каката се опитва да адвокатства: - Как можеш да се държиш така с една дама? Ето ти моята дефиниция за "дама" / прочетох я някъде на младини, когато ти още не беше в тестиклите на баща си - защото той не бе влязал в пубертета още/
"Дама е жената, която принуждава с поведението си един мъж да се държи като джентълмен!"
Без да ме интересува твоята личност/мнение ти нахълта в темата ми, без да ме познаваш и знаеш с кого говориш....и взе да ми даваш акъли.... И понеже си адски арогантна - ще получиш отговор на
всичките си обвинения /за последен път !/

1. "Ти всъщност искаш всички да ти прочетат темата да видят колко си велик! Е всички виждаме колко си нещастен.
Да, аз искам повече хора да видят едно извращение в Дир-а и да вземат становище /не като олигофрените, които ще се опълчат с/у мен/ за да се оправи и не се получава повече. Това абсолютно няма никаква връзка с това дали съм велик или не!
2. 25% от жените в България са малтретирани и аз съм убедена, че твойта също е в тази сметка , горката жена стана ми жално за нея :((((((( . така ли и казваш като вместо пари в семейството по цял ден в нета стоиш! "Млъкни жено и стопли манджата и изстуди бирата, защото аз трябва да се правя на велик в дира" и ако не е достатъчно студена бирата ти я
биеш! убедена съм в това !

Не мога да понеса никаква отговорност за малтретираните жени в Бг. и по света.
Аз никога не съм ударил нито една жена...дори и с цвете.
Бидейки отличен готвач и домакин никога не съм чакал, която и да било от трите ми бивши съпруги да ми готви, да ми чисти и да ме пере. напротив - аз съм бил този, който е работил, донасял продуктите, готвил и сервирал-отсервирвал и моите жени винаги са били третирани като принцеси!!! Аз просто съм ги отглеждал като...деца. Бира пия само през лятото в Бг. В момента си пия от моята собствено произведена ракия и вино. / Справка - клуб "Българи в чужбина" моята тема "Добре дошли всички българи" /
А това, което си написала....явно обрисува твоят собствен мъж !!! Явно е
че и двамата не принадлежите на по-интелигентната част от населението на Бг. Твоят феминизъм...просто смърди от 5,000 км. Да, да. Аз пиша от такова разстояние в момента. Имам 2 дъщери - на 35г. и 24г. и те както и майките им са много щастливи да ме имат за баща и бивш съпруг...

Сега просветна ли ти нещо?
Ако още не е....прескочи в клуб "Психоанализа и психотерапия" и прочети моите преводи на книгата на един виден американски психиатър " I'm OK,
you're OK" и си направи сама анализа. Аз вече ти направих една - според поведението ти до тука. Много нещастно детство! Маса комплекси за малоценност....поради невероятният ти инат....

А сега ще те помоля най-учтиво ДА ПРЕСТАНЕШ ДА МИ ПИШЕШ И МЕ ЗАНИМАВАШ СЪС СЕБЕ СИ! Няма да ти отговарям повече! Не заслужаваш !!!

"Ех, Пратер, Пратер....живи да въ уплачъ...../б.Г./


Тема Tuka mu e miastoto da razkajaнови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано24.11.01 05:34



Kak niakoi ot moderatorite, napravi da si imam nerpiatnosti v kushti.
Ta taka edna sutrin predi sedmica muja mi mi "suobshtava" che pod negova tema i nik mu e otgovoril "liubimoto na vsichki MUle" , obache ne na negovata tema , a na mene samata ... E gospoda ADMINI moga li da popitam, kak informacia che tazi tema i nik ima sushtoto IP kato moito stiga chak do Sofia do uvajaemia Mule i koi se zanimava s takiva raboti???
Daleche sum ot misulta che takiva sluchai stavat chesto. No moga li az da predpoloja ako oshte edin put izteche takava informacia do kakvi po dalechni nepriatnosti i intrigimoje da se stigne.
Da ne govorime , che ne se iziskvalo koi znae kolko akul za da se razbere , che temata naistina E e pisal MUJ. Za svedenia na ADMINITE shte kaja tuka che edin ot vashite moderatori e lichen priatel s aktivna korespodnecia do edna ot injinerkite vuv firmata na Muleto, sushto taka pisheshta i aktivno uchastvashta v klubovete i v temite na MULE. Az lichno poznavam Muleto i ne se sumniavam v negovia "USET " da poznava neshtata , no neshto telepatiata mu da me oburka s muja mi , koito azbira se pishe ot sushtia kompiuter kato mene izglejda mnogo smeshna. Moga li da popitam adminite kude svurshva spekuliraneto s IP-adresi i kude pochvat pravata na nas samite??? Kakva e garanciata che te utre niama da budat izpolzvani za sushto taka za edna nevinna kliuka koiato da dovede do po-seriozni posledici
Bih jelala tozi sushtia moderator da beshe na moe miasto kogato se ustanovi toia gaf!!!!!
Shte dam informacia za linkove kum temi pri poiskvane ot dir.bg.

As America speaks we listen


Тема Re: До админите!!нови [re: Oro]  
Автор Kpacивa 3opa (Индианка №1)
Публикувано24.11.01 10:58



Значи когато някой не те подкрепя той е оригофрен нали ? Ми явно всички тука сме такива защото невидях никой да се е засилил да те защитава ,защо непредложиш "само на админите" да преместят сървърите на адрес -oligofren.bg ?

Човек в нета се стреми да бъде в нета такъв какъвто не е в реалния живот . и като чета как ми обясняваш на мен и на останалите "олигофрени" какъв неревоятен домакин си мисля ч ти през живота си веднъж не си си изгладил ризата или направил поне закуска . А горките "прнцеси" щом са попаднали на принц като теб , ако разбира се те съществуват извън твоето съзнание в което имам известни съмнения .

и за последен път те предупреждавам НЕ МИ ДРЪЖ ТАКЪВ ТОН ! защото тук влиза и дъщеря ми и надали е приятно да вижда такива неща за майка си .Това ли ти е джентълменството уважаеми Оро , така ли възпитаваш децата си ? като биеш и нагрубяваш "принцесите"? Да ми паднеш на живо ще видиш ти !

Радвам се че няма да ми отговаряш повече , просто незнаеш колко се радвам!

Old Shatterhand- He is my hero, he is my love!


Тема Re: неамам култура......нови [re: Oro]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано24.11.01 11:37



Анархизм - мать порядка!


Ти май напоследък си гледал много Тарантино.



Тема Примера!!!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 12:38



Които искаше "индианката":


Е тва ли правиш като модератор, да трупаш архиви ли? Браос!!!

Редактирано от Heperиcтpиpaн на 24.11.01 13:06.



Тема Главния редактор е помислил повече от теб....нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 12:52



И както ти виждаш разбра че играта с банвания, спирания ...не стаа!!!

"Моника спорт" си смени доставчика, пише от клубове. Главния редактор разбра че е много тъпо и смешно да използва тези си правомощия. Те не му разрешиха проблема.

Не ми отговаряш въобще на въпроса - ЗА КАКВО КОНКРЕТНО ТИ СЛУЖИ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ? нещо смътно си споменала за някакви интриги. Не знаех, че модераторите са натоварени със задачата да са режисьори на интригите по клубовете.

НЕ Е ЛИ ЗАДАЧАТА НА МОДЕРАТОРИТЕ:
1. ДА СЛЕДЯТ ЗА СПАЗВАНЕТО НА ТЕМАТИКИТЕ НА КЛУБОВЕТЕ
2. ДА СЛЕДЯТ ДОБРИЯ ТОН

Това вършат чудесно с дадените им права за триене и редактиране.

Не съм съгласен че трябва да се месите в отношенията и игричките между клубарите - ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО ЗА КОЕТО ВИ СЛУЖИ IP ИНФОРМАЦИЯТА.

Защо си мислиш, че има модератори и защо си мислиш, че са им дадени права да виждат IP-та и да банват? - Отговорих ти с горепосочените две точки - защо има модератори и кои следва да са им принципите на работата.

Банването не е решило нито един проблем досега. Цялата практика сочи това.

п.п. Знам и вярвам, че ти си съвестен модератор, но повярвай ми - не всички твои колеги са такива!



Тема Re: До админите!!нови [re: MУTPA]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 13:00



И мен не ме притеснява, просто ми преля като видях един че се хвали с големите си правомощия.

Така е - за модераторчета - ама не искат да си го признаят, сучат и усукват кви ли не глупости в защита на това да са богупомазани.

Живи и здрави да са ни.



Тема Re: Tuka mu e miastoto da razkajaнови [re: sofianka]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 13:03



Така е. Тази информация няма абсолютно никаква пракитческа полза в модераторството. Досега не изнесоха нито един смислен аргумент.

Тази информация може да се използва - само за интриги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.