Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 02.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Tова е отдавна предложено от БабаИлиицанови [re: Иcтopиka]  
Автор MУTPA (нерегистриран)
Публикувано26.11.01 21:30



Абе брато,

за КГБ мож да е кушия, ама за дир.бг е фасулска работа.
Ама нали знаеш, българина докат са накани, то импулсите му сваршили.

Лека, доходна и безаварийна!


Тема Re: До Stipeнови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Stipe (Bandwagon)
Публикувано27.11.01 06:10



Има доста такива клубове. Не мога да схвана обаче връзката между пускането на десет поста от един човек с десет ника и желанието да не се виждат IP-тата. Според мен те по скоро са средтсво, с което да се ограничат тези действия. Ти ЗА тези действия ли си или ПРОТИВ. В зависимост от отговора ти ще си кажа АХА или Ъ .
С най-добри пожелания

Хората мислят, че историите се сътворяват от човека. Всъщност е точно обратното


Тема Re: похабен/а .......си ...нови [re: Sapa lnka]  
Автор Бибepoнъ.. (Данонъ..)
Публикувано27.11.01 12:13



ми личи ти ......

п.п. нешту сфежу на фсеки ф устата....


Тема Re: До админите!!нови [re: Oro]  
Автор И.ИвaнoвАдминистратор (Дираджия)
Публикувано27.11.01 12:21



За клуба на Първанов отговорих някъде, не помня вече къде.
Пак ще го кажа. В Дирбг има няколко категории клубове. Този на Първанов спада към категорията "чужди клубове". В смисъл той е поръчан от клиент и се модерира от него. Ние нямаме право да пипаме мненията в него и не го правим. Единствено упълномощеният от клиента модератор има правото да взима решенията за клуба.



Тема Re: До Stipeнови [re: Stipe]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:28



Да си уточним за какво говорим.
Ако е за спам - съм против.
Ако е за ползване на няколко ника от един човек - какво лошо. Негово си право.
Това колко ника се ползват няма значение. Важното е съдържанието на написаното, от всеки един ник - да отговаря на правилата на клуба, а иначе нека човека си пише с колкото си иска ника, нали?



Тема Re: До Stipeнови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.11.01 18:37



Как ти звучи следниат "диалог":
Нерегистриран 1: здравйте, аз съм еди кой си и търся (нещо за което се отнася клуба)
Нерегистриран 2: зарежи го това, то е пълна глупост
Нерегистриран 1: ти какво се обаждаш бе бунак, тебе кой те пита
Нерегистриран 2: не бе, аз само ти обясниявам че не става
Нерегистриран 3: глупости, това е най хубавото нещо дето някой е измислил
Нерегистриран 2: говориш глупости, аз пробвах, ама ...
Нерегистриран 3: аз нали го ползвам от 5 години бе, ти ли ще ме учиш

и т.н. ... продължи си сам разговора - между другото се оказва че 1, 2 и 3 са били един и същ човек ...
резултат: пълни се клуба с глупости, изместват се надолу добри теми, които не са приключени (е вече са, щото са на 2-ра страница), пък като погледнеш ИП-то какво се оказва - ами той тоиа хубавец дето си говори сам е служител на фирмата-производител - т.е. правил си е скрита реклама на услугата, продукта, whatever ...

ето ти нещо полезно от ИП-адресите



Тема Re: До Нерегистрираннови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:39



Благодаря ти за мнението.
Ти и още един двама модератора погледнахте спокойно на поставения от мен въпрос.
Още повече ме кефи че ти дори се включи в разсъжденията които се опитах да предизвикам с този въпрос, а не разгорещено да ми заявяваш защо съм питал или че това едва ли не правомощие без което са вързани напълно ръцете на модератора.
Повечето твои колеги по-скоро се уплашиха да не им се отнеме това право и тръгнаха разгорещено да го защитават, а не обсъдиха спокойно въпроса от гледна точка на ИДЕЙНИТЕ ППРИНЦИПИ НА КЛУБОВЕТЕ, РАВНОПРАВИЕТО НА ЧЛЕНОВЕТЕ И ПРАВОТО НА АНОНИМНО МНЕНИЕ.

Бих се радвал ако модераторите и администраторите заедно обръщат повече внимание както на техническите въпроси на клубовете, така и на идеологията и принципите на които съществуват.



Тема Re: До Delwin-нови [re: Delwin-]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:43



А ако този разговор е воден от две различни IP...
...тогава е напълно нормален ли?

п.п. Впрочем, аз излизам с общо IP ...на доставчика. Аз и Биберона примерно излизаме с един адрес.



Тема Re: От друга странанови [re: Глaвeн peдakтop]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:45



Знам че помага - и изобщо не споря за това.

Да го оприличим на едно силно лекарство - помага много, но когато се взема без нужда - вреди.



Тема Абе те нещатанови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Глaвeн peдakтop (...)
Публикувано27.11.01 18:45



не са нито само черно, нито само бяло.

Но определено няма причина да не поговорим спокойно, обмислено и аргументирано. Решението така или иначе го вземат админите.

Както вече казах - проблемът с IP-тата е следствие на един по-сериозен проблем. Желанието на всички е клубовете на дира да са едно приятно място. Лошото, е че това "приятно" всеки го разбира по негов си начин...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.