Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 30.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Клубче++нови  
Автор BUG™ (Стар, но бъгав)
Публикувано21.08.01 01:17



Значи идеята възникна в една друга тема, но ето за какво става дума-
Клубчето да си остане както е сега, с БЕЗПЛАТНА регистрация и без регистрация, като ника ти излиза по-различен, нямаш профил и т.н. С една малка добавка- при регистрацията да се предлага и платен вариант, който да предлага повече възможности... Примерно:
1. Абсолютни права върху всяка тема, която е постната... Неща като- триене на отговори в темата и т.н.
2. Криене на личните данни, включително и IP с цел, ако иска да постне някъде така, че никой да не знае кой е...
3. Създаване на ЕДИН отделен клуб в раздел "Лични клубове", който отделно ще бъде направен. В този клуб юзърът да има правомощията на администратор...
4. Да може 24 часа да задава проблеми свързани с Клубче++ към администраторите, като те да са длъжни да действат, АКО Е ВЪЗМОЖНО...
5. Да получва по-добро качество- това вече и аз не си го представям как ще стане...
6. Да може да вгражда HTML в постовете.
7. Няколко допълнителни неща към Личния профил- примерно една дискета, като при пощата, повече инфо, още една, по-голяма картинка, която да излиза при избиране на ника...

Може и други неща, но в момента не ми идват идеи! Е какво мислите, очаквам мнения, най-вече от страна на админите...

Според мен това ще бъде най-доброто направено, ако човек се вгледа в ++ услугите, стига да се спазат първите и най-важни условия- старата БЕЗПЛАТНА регистрация ДА ОСТАНЕ НЕПРОМЕНЕНА...

Цената на платената услуга да бъде отново 10лв. за година, като да се дават отстъпки, ако човек си регне и Поща++ и Клубче++... Примерно комплекта да излиза по 18лв. на година!


Сисо...


Сисо...

По-добре Бъг в Дира, отколкото първи сред Членовете


Тема Re: Клубче++нови [re: BUG™]  
Автор БaбaИлиицa (мухоубийца)
Публикувано21.08.01 02:06



Да бе брато, добре си го измислил и ще стане, е не съвсем така, както го виждаш ти, а малко по иначе и няма да струва само 10лв. ама и това ще стане....






 

__________________
Баба::един ей такъв
Баба::готин тип
Ветерок-с однако


Тема Re: Клубче++нови [re: BUG™]  
Автор Члeн 1 (Член №1)
Публикувано21.08.01 11:01



това първото и второто хич не ме кефи
като си е платил 10 лв на година да може да затрие половината клубове на дира ли ?
а според мен ХТМЛ не трябва да зависи от регистрацията на човека който поства
а от профила на човека който ще чете темата - дали иска включен хтмл или не

Това петото как го виждаш?

Положението е осрано без надежда за почистване!


Тема Аз съм абсолютно "ЗА"!нови [re: BUG™]  
Автор Meдapko (сънчо)
Публикувано21.08.01 15:17



Само едно не ми харесва: това дето ще можеш да си бъркаш навсякъде по темата. Представи си, че някой е написал нещо, на което много държи надолу по дървото...

Иначе това с възможността да бъде правен нов клуб /както е в МСН Комюнитис/ и останалите неща са супер идея.

Подписът също е супер. А какво мисли К. за нея?

This cold war just got hot!


Тема и аз съм "за", но ...нови [re: BUG™]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано21.08.01 17:33



... с развитие на идеята при следните условия :
1. Права само върху собствен форум, който е платен от клиента... Иначе в останалите клубове участниците стават неравностойни.
2. Не трябва да се прави - презумпцията е, че щом има и неплатени клубове - трябва да се запази този контрол. Представете си само за момент едно платило си анонимно муле ...
3. На клиента се предоставя собствен клуб с определена тематика. Само в него клиента ТРЯБВА да има права на администратор. Да си определя сам кой да му модерира клуба, кой да пише, кой не и т.н.
3.1. Този платен клуб да може да се вгражда в произволна Web страница. С онлайн редакция на оформлението на форума. И да се листва в дървото на clubs.dir.bg само при желание на клиента.
4. Подразбира се.
5. Желателно е.
6. HTML - не. Разширени възможности на МЕТА езика - да (напр. подчертаване на текст).
7. Според мен излишно, при наличие на дискета в пощата и хостинг. Да не говорим, че и сега повечето профили са празни.
А цената ще си я определи Dir.bg - все пак той е продавача.

А по тези предложения какво е мнението ви ?



Тема e и аз съм "за", попринцип!нови [re: LeoS]  
Автор БaбaИлиицa (мухоубийца)
Публикувано21.08.01 18:32



Ми че какво ми е мнението? Мисля, че го обсъждахме вече? Ама има една такава подробност, която я споменахме и тогава: това е услуга за тези, които не могат да си я реализират сами! Е като изключим идеята да ми вкарат форума в списъка на дир, всичко останало мога да си го направя и сам... и ще си го направя така, както аз си искам и както аз ще си го харесвам, така, че само аз да имам достъп до важните места... така, както аз си го направя! Пък и няма да плащам!






 

__________________
Баба::един ей такъв
Баба::готин тип
Ветерок-с однако


Тема Re: e и аз съм "за", попринцип!нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано21.08.01 19:13



Само дето тук не става въпрос за мен и теб Бабич, нали ?
А за такива дето питат "как да си сложа брояч", примерно.
ХХ лева и са готови, а ?



Тема Напълно съгласен...нови [re: LeoS]  
Автор BUG™ (Стар, но бъгав)
Публикувано21.08.01 20:30



Честно казано LeoS, и на мен нещо не ми се виждаха издокусорени някои точки и точно по тази причина Ви го написах, за да може с течение на обстоятелствата да се изглади...
Сега ми звучи много по-добре отпреди, браво:) Но друго си е да редктираш вече дадена идея /Това, което ти правиш/, отколкото да пишеш нова идея за по-малко от пет минути /,което аз бях направил/:)))

Но евала:)


Сисо...

По-добре Бъг в Дира, отколкото първи сред Членовете


Тема Re: Напълно съгласен...нови [re: BUG™]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано21.08.01 22:29



Ми аз съм писал на базата на твоето предложение, Сисо. Дето се вика, моята е по-лесната работа :) Казах си мнението, без да претендирам за изчерпателност. Просто идеята ти ми се стори добра и затова поразсъждавах и аз на глас.



Тема Що за тъпа идеянови [re: BUG™]  
Автор тeлekoм (пристрастен)
Публикувано22.08.01 17:42



Значи идеята възникна в една друга тема, но ето за какво става дума-
Клубчето да си остане както е сега, с БЕЗПЛАТНА регистрация и без регистрация, като ника ти излиза по-различен, нямаш профил и т.н. С една малка добавка- при регистрацията да се предлага и платен вариант, който да предлага повече възможности...

Oт къв зор трябва да се разваля сегашното състояние на нещата? И ако стане това платеното, за чий ще е ника да излизяа по-различен, и да няма профил? Може би за да изпъкват предимствата на платения вариант?

1. Абсолютни права върху всяка тема, която е постната... Неща като- триене на отговори в темата и т.н.
Как така абсолютни права върху всяка тема? Ми аз така мога да затрия целия дир?!

2. Криене на личните данни, включително и IP с цел, ако иска да постне някъде така, че никой да не знае кой е...
Защо трябва да се крие IP? Значи който си е платил ще вижда айпитата на останалите, а другие - не? Само за някакви си клубове?

3. Създаване на ЕДИН отделен клуб в раздел "Лични клубове", който отделно ще бъде направен. В този клуб юзърът да има правомощията на администратор...
Ако си аминистратор, то ще имаш права върху ВСИЧКИ клубове. Модератора има права само върху даден клуб - значи ставаш модератор на твоя си клуб. Ако се регистрират 1600 човека( една десета от сегашните) и ще има 1600 клуба?! И после кво - ако модератора почне да се прави на гъз трябва да се оплаквам на админите... е как ще стане тая - те и сега горките едвам се оправят, ми после?

4. Да може 24 часа да задава проблеми свързани с Клубче++ към администраторите, като те да са длъжни да действат, АКО Е ВЪЗМОЖНО...
Виж 3 - деня все още няма 98 часа

5. Да получва по-добро качество- това вече и аз не си го представям как ще стане...
...

6. Да може да вгражда HTML в постовете.
Meчти, мечти...

7. Няколко допълнителни неща към Личния профил- примерно една дискета, като при пощата, повече инфо, още една, по-голяма картинка, която да излиза при избиране на ника...
За какво ти е дискета? пък точно в клубовете... разбирам по бележките да можеше да се пращат файлове, щеше да има полза... А за съхранение на файлове има доста места из нета - кеф ти хит, кеф ти фрии

Цената на платената услуга да бъде отново 10лв. за година, като да се дават отстъпки, ако човек си регне и Поща++ и Клубче++... Примерно комплекта да излиза по 18лв. на година!
А не може ли който си е регнал поща да получава и клубове+, ако караме по тая логика?

Може и други неща, но в момента не ми идват идеи!
и слава богу де.....ааа не няма и нужда от повече - то тия май ми идват малко в повече

- Българският Телекомуникационен Портал

Редактирано от тeлekoм на 22.08.01 17:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.