Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 29.06.24 
dir.bg
   >> Въпроси и помощ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как да премахна пощенски акаунтнови  
Автор krasigogo (непознат)
Публикувано26.03.01 03:09



Имам повече от една пощенска кутия в dir.bg и желая да премахна една от тях.Ка да стане това?



Тема Невъзможно е...нови [re: krasigogo]  
Автор Koлeraтa BUG (Администратор)
Публикувано26.03.01 23:45



Нямаш такава възможност... (Пак си личи, кой не си е чел задълженията и силите при регистрация:)))))
Едиственият, който може веднага да я махне е админа...
Другият вариант е да не влизаш 1 година (мисля че толкова беше срока) в пощата и тя сама се трие... Ако пък искаш да си получваш всички писма на една поща, то си намести филтрите и готово...

Главата е 30% от човешкото тяло, а 90% от нея са мозък. Защо тогава сме толкова тъпи?!


Тема Re: Невъзможно е...нови [re: Koлeraтa BUG]  
Автор krasigogo (непознат)
Публикувано28.03.01 19:35



Много добрее ,отностно конкретният отговор ти благодаря ,макар че акаунтите са ми доста отдавна и ти като админ. би трябвало да знаеш къде нормален човек може да си направи справка ,но добре че не всички админи са заоблени като теб.За поговорката мнението ми е коренно различно отностно процентите и като гледам писаничта ти съм убеден че в твоят случай процентите са коренно различни в посока нагоре отностно главата и опасно надолу говорейки за мозъкът, така че лично аз ти прощавам (засега),но хората назначили те за админ-не вярвам.


Моля ви не бъдете ограничени като "Колегата BUG"



Тема Едно малко пояснение... [re: krasigogo]  
Автор Koлeraтa BUG (Администратор)
Публикувано28.03.01 22:27



Първо ти благодаря, че вече ме взимаш като админ, но до този момент съм си обикновен потребител като всички останали!!! Дори не съм модератор...
А за намека ти- може ле да не сме толкова заобиколни и моля те кажи ми, ако имаш нещо против мен... Мразя да се говори зад гърба ми!

P.S. До негова Членска особа- колега, представяш ли си аз, админ на дира:)))) Красива гледка:)))

Главата е 30% от човешкото тяло, а 90% от нея са мозък. Защо тогава сме толкова тъпи?!


Тема Re: Едно малко пояснение...нови [re: Koлeraтa BUG]  
Автор ViruS (Master)
Публикувано28.03.01 23:07



Mi nqkoi hora ne se seshtat, che ti sam si se titulowal "Administrator" ;-)

We Are Fighting With Power And Steel
Fighting For Metal Metal That's Real


Тема Re: Едно малко пояснение...нови [re: Koлeraтa BUG]  
Автор krasigogo (непознат)
Публикувано28.03.01 23:14



ОК
Представям си какво би било ако наистина си админ.Ако не си забравил помолих за съвет и да ти кажа честно не очаквах такъв отговор ,дори за момент си помислих че наистина админ от дира ми отговаря.Но отговорът който получих от теб бе леко казано просташки що се отнася до поговорката.
Нямам нищо против да ти кажа тези неща в очите а ни зад гърбът ти,но въпреки всичко я се опитай да намериш информация в дира отностно прекратяването на акаунт,щото аз неуспях.



Тема Re: Едно малко пояснение...нови [re: krasigogo]  
Автор ViruS (Master)
Публикувано28.03.01 23:27



1-wi nachin: ne go polzwash 90 dni
2-ri nachin: wzimash maj 4-ti broj na Sp. Xakep i tam pishe kak da prekratish mail.... dave da ne e twoj

We Are Fighting With Power And Steel
Fighting For Metal Metal That's Real


Тема Кажи ми...нови [re: ViruS]  
Автор Koлeraтa BUG (Администратор)
Публикувано30.03.01 23:25



Кажи ми твоя ключ и потребителско име и утре няма да има таква поща:)))) Пробвай ако не ми вярваш:)
А за мотото ми в края на постовете- то се отнася предимно за хора, които разговарят с мен:)))) НО не и към мен:)

Главата е 30% от човешкото тяло, а 90% от нея са мозък. Защо тогава сме толкова тъпи?!


Тема А и между другото!нови [re: Koлeraтa BUG]  
Автор Koлeraтa BUG (Администратор)
Публикувано30.03.01 23:27



Скоро ще ставам админ, или поне се надявам, на един портал, така че... Ти ще си първия поканен, колега:))))

Главата е 30% от човешкото тяло, а 90% от нея са мозък. Защо тогава сме толкова тъпи?!


Тема Re: А и между другото!нови [re: Koлeraтa BUG]  
Автор ViruS (Master)
Публикувано30.03.01 23:51



Aman ot BG portali be... i ot admini

We Are Fighting With Power And Steel
Fighting For Metal Metal That's Real



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.