Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 23.09.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да решим казуса "Ставийски"!  
Автор Helper© (сърцат помагач)
Публикувано27.01.08 17:46



Моля, от сърце моля тези, които се смятат за безгрешни да си затраят. Моля същото да направят и тези, които мразят Ставийски - от злоба, от завист, от жажда за мъст.
..................................................................
Случилото се може да сполети всеки. Затворът няма да върне никого. Нито пък ще помогне в лечението. Едва ли ще ощастливи и близките на пострадалите.
Обръщам се към всички, които искат да помогнат както на Ставийски, така и на родителите. Да помогнат и на съда да излезе от тази ситуация. Ето как:
-Призовавам тези, които искат да помогнат да откупим Ставийски. Нека съдът постанови тежко парично обезщетение, което да помогне за лечението в чужбина, а всички ние - които със сълзи от щастие приемахме победите на Албена и Максим, гордеехме се при вида на издигащият се български трикольор да съберем нужните средства по познатия и удобен начин - с sms. Моля ако има хора от Dir.bg които споделят написаното да направят публично достояние идеята чрез поставянето й в челото на сайта. Моля и тези, които знаят как се ангажира импулсен телефон да го направят. Мисля, че само така можем да помогнем на всички в тази ужасна ситуация.
Благодаря ви!

...и умната!


Тема Re: Да решим казуса "Ставийски"! [re: Helper©]  
Автор Xpизoлит (страст)
Публикувано27.01.08 21:26



А аз мисля че всеки трябва да си плаща за грешките, който и да е той. Темида е с вързани очи - за нея няма разлика между обиковен човек и световен шампион. Законите са материя, която борави с факти и доказателства, а не с емоции и златни медали.



Тема Re: Да решим казуса "Ставийски"! [re: Helper©]  
Автор 6:O ()
Публикувано28.01.08 11:18



аз пък предлагам на всички , които мислят че за престъпление има наказание , като го пуснат ставийски , да съберем парички някой да го хитне.



Тема Re: Да решим казуса "Ставийски"!нови [re: Helper©]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано28.01.08 17:42



Разбирам те, но не мога да те подкрепя. И аз много ги харесвам - много ми става тъжно, като си помисля, че вече няма да ги видя на леда. Бяха не просто добри - бяха стахотни. Но съм на мнение, че най-добре е Максим Стависки да си приеме наказанието. За мен това си беше урок. Винаги съм била много критична към хора, които сядат зад волана за да убият някого. Не съм допускала, че това може да се случи и на хора, които уважавам. Не искам Стависки да става изкупителна жертва за хилядите идиоти, които са убивали на пътя и са на свобода и неосъдени. Но пък не мисля, че измъкването от отговорност би било добре за него.



Тема Манафите от втора бригада... [re: Helper©]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано29.01.08 19:57



...вече го чакат с нетърпение. Помисли и за тях, за техните надежди!





Тема Re: Манафите от втора бригада... [re: Sargon lll]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано30.01.08 08:44



Да бе, секс със световен шампион? хахах





Тема Re: Манафите от втора бригада...нови [re: BиK]  
Автор lamaM tsaL ()
Публикувано30.01.08 11:17



ще им врътка тройни аксли и двойни толупи :)



Тема Re: Да решим казуса "Ставийски"!нови [re: Helper©]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано31.01.08 13:49



Заповядай да си говорим за Максим Стависки тук



Единствената реалност- Любовта

Тема Да помогнем: sms на 1572-Mtelнови [re: Helper©]  
Автор Helper© (сърцат помагач)
Публикувано09.02.08 16:49



Вече има телефонен номер за набиране на средства чрез sms за лечението на Мануела:1572 към Mtel.

...и умната!


Тема А горкия, набеден Ставийски..нови [re: Helper©]  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано09.02.08 16:59



..няма ли да си поеме и материалната отговорност? Или той вече си изтърпя "наказанието" и може да си щрака с пръсти, пък ние да платим за лечението на момичето..?

А за другите жертви на пияни, но не"известни" шофьори, на кой номер да изпратя СМС?

Мам****та им лицемерска!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.