Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 06.07.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля, темата ми в кл.престъпност да бъде отключенанови  
АвторПPИTECHEH (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 16:43



не споменавам имена и адреси.

смятам че съдържанието и е важно.

хората имат право да бъдат информирани.



Тема Re: моля, темата ми в кл.престъпност да бъде отключенанови [re: ПPИTECHEH]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано11.02.07 16:51



Разбирам, че някои неща от собственото Ви битие да се струват от изключителна важност не само за Вас, но и някак...за другите също.
Все пак не е зле да обмислите идеята да посочите конкретен линк, в случай, че тази индукция не води до верен извод, а пък аз със сигурност не съм ясновидец, за да се сетя какво имате предвид.
И по принцип за подобни неща се обръщайте към модератора на съответния клуб.
Приятен ден.

Редактирано от Kиpo на 11.02.07 16:53.



Тема възползвайки се от метода на дедукциятанови [re: Kиpo]  
Авторпpитecнeн (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 17:12



става въпрос за тази тема



там аз съм единственият притеснен който си позволява да пише

темата е важна и смятам че няма да е нескромно ако кажа, че с тази тема могат да се спасят от опропастяване човешки животи


предварително благодаря



Тема Re: моля, темата ми в кл.престъпност да бъде отключенанови [re: Kиpo]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.02.07 17:27



Тук бих цитирал Ъпсурд:
"Госпожо Проданова, обажда ви се един дълбоко репресиран гражданин..."



Facta, non verba!


Тема Re: моля, темата ми в кл.престъпност да бъде отключенанови [re: Last_Roman]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано11.02.07 22:32



Клуб "хипохондрик" трябва да се създаде, ама това е една друга тема



Бах тая сигнатура!

Тема Re: моля, темата ми в кл.престъпност да бъде отключенанови [re: ПPИTECHEH]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано11.02.07 22:36



1.Темата не е за "Престъпност", там все пак любезно ти отговорих и те насочих към друг клуб.
2.Не ти, а друг цитира имена и съвсем точни места, които бяха изтрити. Дори да не е вярно това-горкото момиче, ще му излезе име и може да изгуби "професията" си. Дано да не са го прочели много хора.
3.Утре за теб някой може да напише същото, няма ли да искаш да го изтрия, заключа и залича от всички възможни форуми?

П.П. Ползвай презервативи!

Бах тая сигнатура!

Редактирано от julkata_ на 11.02.07 22:38.



Тема Re: възползвайки се от метода на дедукциятанови [re: пpитecнeн]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано11.02.07 22:42



Господине, за Вашия случай един бивш американски президент би казал: " Това е Вашият избор".
Аз, като болшинството от мъжете вероятно, не бихме се чувствали никак заплашени, по простата причина, че не ползваме услугите на подобни ...професионалистки.
Разбирам и Вашето безпокойство, но тук не е мястото за конкретното Ви оплакване.
Смелостта да ползвате услугите и(м) навремето, остро контрастира със сегашната Ви боязън от лекарски преглед.
Много биха казали, че поведението Ви, при това конструирано отчасти от нееднократно повтарящи се...акции в половата равнина, е глупаво и сега ще си носите последствията/това- в случай, че все пак не се шегувате за незавидното си положение като здравословни притеснения/, други биха използвали подобни и по-силни думи и за Вас самия. Слава богу, аз нямам отношение към това и не съдя хора като Вас. Тъй като тази вечер съм леко алтруистично настроен, все пак ще Ви посъветвам:
Диференцирайте проблема на две: Желанието да помогнете на колеги по мерак, които ползват въпросната госпожица и евентуалните ви здравословни въпроси.
Първата част решете, като сигнализирате съответните офлайн-структури на изпълнителната власт, а второто- задайте въпроса си в съответните медицински клубове- имаме ги няколко. Тук е служебен клуб свързан с предложения около ДИРБГ и клубовете, затова смятам дискусията за приключена.

Редактирано от Kиpo на 11.02.07 22:49.



Тема какъв хипохондрик, нека му се каже истината [re: julkata_]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано11.02.07 22:50



така, като го гледам, прогнозата не е розова.
Но, в края на краищата, всички ще умрем един ден. Някои- по-рано.



Тема Re: какъв хипохондрик, нека му се каже истинатанови [re: Kиpo]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано11.02.07 22:53



Важното е да умрем щастливи и задоволени



Бах тая сигнатура!

Тема Re: какъв хипохондрик, нека му се каже истинатанови [re: julkata_]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.02.07 23:03



най-вече щастливо задоволени.


или задоволително щастливи.
при всички положения ще умрем, от нас зависи как.

Facta, non verba!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.