Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 19.05.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сигнатурите в счетоводствонови  
Автор Дeмoн ()
Публикувано07.04.06 16:27



Извинявайте ама колко пъти трябва да дъвчем размерите на сигнатурите в клуб Счетоводство?
Лански даже ми писа лично съобщене да съм си махнел мижавата снимка 2х5.
Сега осрано с теми извън тематиката на форума, снимки на полуголи баби и надрусани китаристи...
Кофти, много кофти, господа модератори и администратори.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Авторrandom (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 17:44



Аз 2-3 пъти съм питал в клуб Счетоводство и също ми направиха впечатление огромните постери, които браузерът ми трябваше да зарежда (на манекени и китаристи и разчепени разни). И още нещо ми се натрапи: ако искам счетоводна консултация, то е ясно че трябва да се изръся - нищо лошо, обаче аз не бих се доверил на някой счетоводител априори; т.е. те не осъзнават че ако дадат ограничен обем компетентни мнения безплатно във форума, ще спечелят повече отколкото ще загубят. И затова ако се появи някой несчетоводител и пита нещо, просто го изритват. Клуб Взаимопомощ, какво да се прави. Предложих им да се преместят в Професионални, за да не им досаждат неграмотници като мен търсещи помощ, но не би - явно имат някаква сметка от тази взаимопомощ...



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: random]  
АвторKиapa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 21:31



като не знае човек, кой стои зад определено виртуално име как прави големи грешни заключения. тия с мненията и постерите , който те дразнят последното което правят е да търсят клиенти в клуба.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 12:47



Това беше начина да изгонят повечето знаещи. Вижте сега на какво прилича клуба



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано08.04.06 18:42



Напълно те подкрепям...Баси ужаса

Редактирано от Kиpo на 11.04.06 20:56.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Ekckлyбapka]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано09.04.06 15:42



горките "знаещи" - от три години не са давали НИТО ЕДИН отговор в клуба, но пък са първите дето скачат как им се нарушава свободата на словото...

картинките ще бъдат с размер 100/100 пиксела и на който не му харесва -форуми бол... ако трябва може и изобщо да няма картинки...

това е счетоводен форум, а не изложбена галерия - ако имате интерес да пишете - махате си плакатите и готово, ако не ви се махат плакатите - пишете като нерегистрирани и пак готово



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано09.04.06 18:03



проблема при големите снимки е, че се виждат много дефекти... за самата снимка не бих взимал отношение - за теб може да е върха на сладоледа, но от гледна точка на фотографията е рядка изцепка. За студийна снимка е просто жалка... снимана е с чадъри (това се вижда по отражението в очите - ако е снимано със софтбокс - отражението е правоъгълник - виж прословутите реклами на бенетон), което значи, че е яко евтино правена... то си и личи де - по мазането, но това което най много се набива на очи е двойния блик в лявото око на модела - на български казано това се получава, когато модела е кривоглед (или е с калпави лещи).

та какво лошо има в 100/100 - поне никой нямаше да разбере, че дамата е кривогледа.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Автор nick cave (nikvi titli!!!)
Публикувано11.04.06 13:27



Ти пък, от съобщение се впрягаш.. Некои с банове бехме, ама кво да правиш, 100*100.Напълно необяснимо наистина, и никому ненужна дандания беше цялата история. Лично на мен отдавна е спряло да ми пука.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: lansky]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 08:43



Ех, Лански, Лански..........



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 08:46



Лелееееее и тука ли трият картинки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.