Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 29.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Сигнатурите в счетоводство  
Автор Дeмoн ()
Публикувано07.04.06 16:27



Извинявайте ама колко пъти трябва да дъвчем размерите на сигнатурите в клуб Счетоводство?
Лански даже ми писа лично съобщене да съм си махнел мижавата снимка 2х5.
Сега осрано с теми извън тематиката на форума, снимки на полуголи баби и надрусани китаристи...
Кофти, много кофти, господа модератори и администратори.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Авторrandom (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 17:44



Аз 2-3 пъти съм питал в клуб Счетоводство и също ми направиха впечатление огромните постери, които браузерът ми трябваше да зарежда (на манекени и китаристи и разчепени разни). И още нещо ми се натрапи: ако искам счетоводна консултация, то е ясно че трябва да се изръся - нищо лошо, обаче аз не бих се доверил на някой счетоводител априори; т.е. те не осъзнават че ако дадат ограничен обем компетентни мнения безплатно във форума, ще спечелят повече отколкото ще загубят. И затова ако се появи някой несчетоводител и пита нещо, просто го изритват. Клуб Взаимопомощ, какво да се прави. Предложих им да се преместят в Професионални, за да не им досаждат неграмотници като мен търсещи помощ, но не би - явно имат някаква сметка от тази взаимопомощ...



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: random]  
АвторKиapa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 21:31



като не знае човек, кой стои зад определено виртуално име как прави големи грешни заключения. тия с мненията и постерите , който те дразнят последното което правят е да търсят клиенти в клуба.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 12:47



Това беше начина да изгонят повечето знаещи. Вижте сега на какво прилича клуба



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано08.04.06 18:42



Напълно те подкрепям...Баси ужаса

Редактирано от Kиpo на 11.04.06 20:56.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Ekckлyбapka]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано09.04.06 15:42



горките "знаещи" - от три години не са давали НИТО ЕДИН отговор в клуба, но пък са първите дето скачат как им се нарушава свободата на словото...

картинките ще бъдат с размер 100/100 пиксела и на който не му харесва -форуми бол... ако трябва може и изобщо да няма картинки...

това е счетоводен форум, а не изложбена галерия - ако имате интерес да пишете - махате си плакатите и готово, ако не ви се махат плакатите - пишете като нерегистрирани и пак готово



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано09.04.06 18:03



проблема при големите снимки е, че се виждат много дефекти... за самата снимка не бих взимал отношение - за теб може да е върха на сладоледа, но от гледна точка на фотографията е рядка изцепка. За студийна снимка е просто жалка... снимана е с чадъри (това се вижда по отражението в очите - ако е снимано със софтбокс - отражението е правоъгълник - виж прословутите реклами на бенетон), което значи, че е яко евтино правена... то си и личи де - по мазането, но това което най много се набива на очи е двойния блик в лявото око на модела - на български казано това се получава, когато модела е кривоглед (или е с калпави лещи).

та какво лошо има в 100/100 - поне никой нямаше да разбере, че дамата е кривогледа.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Автор nick cave (nikvi titli!!!)
Публикувано11.04.06 13:27



Ти пък, от съобщение се впрягаш.. Некои с банове бехме, ама кво да правиш, 100*100.Напълно необяснимо наистина, и никому ненужна дандания беше цялата история. Лично на мен отдавна е спряло да ми пука.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: lansky]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 08:43



Ех, Лански, Лански..........



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторEkckлyбapka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 08:46



Лелееееее и тука ли трият картинки



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Ekckлyбapka]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано02.05.06 22:56



не може да бъде викаш... вие горките - оригинални до безобразие пък другите ви ограничават... не мой ги бъде срам )))



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: lansky]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 03:34



Предлагам потербителя

за бан по ИП във форума "Счетоводство".
Част от причините които мога да посоча като постоянен прецедент за години са системно нарушаване на т.6 от с дир.бг и по специално:
ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:
а) формулира... СЪДЪРЖАНИЕ, което е ... обиждащо, ..., вулгарно, ... Дотук за години от него само обиди, вулгарни изрази и флудене на теми

в) се представя за човек или група хора, включително и, но не само за: ... лидер на форум, ...хост, както и по друг начин да заблуждава относно принадлежността си към група хора или отделен човек; Представя се за одитор Христов, но не отговаря на изискванията на етичния кодекс на одиторите в България. Отделно понеже е протеже на одитор Поптолев се представя и за него от време на време. Представя се и за тартор на една организациика - ИПСБ, дърпаща членски внос по 150 кинта на счетоводител. Рекламира организацииката тук и после прибира парата.

д) да формулира... СЪДЪРЖАНИЕ, за което няма право да предава по закон или в резултат на други договорни или поверителни отношения ... нееднократно е заявявал факти и обстоятелства във форума който са предмет на поверителни отношения с клиентите му.

е) да ... публикува ... СЪДЪРЖАНИЕ, което нарушава каквото и да е патентно, ...., авторско или друго пpаво на собственост ("ПРАВА ") на която и да е страна, ... постоянно флуди форума със снимки на Найтуиш. Права върху тях и публикуването им в България имат само София Мюзик Ентърпрайсиз ЕООД. И аз обичам тая група но не правя сечено на останалите участници във форума с снимки от по над 1000 пиксела ширина.

ж) да ... публикува ... форми за привличане на клиенти ми какво да кажа, виж по горе - той тука форума си го ползва изцяло за реклама на счетоводната си фондацийкаш.

и) да въздейства по ... начин, който влияе отрицателно върху възможността на другите ползватели да участвуват в обмен в реално време ами постоянно ей така напук на всички хора във форума които го молиха най-учтиво като ей този да намали само проклетите резолюции, той нарочно сложи още по големи постери в сигнатурата си

м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ Ей в това е спец. Лично съм свидетел как е изгонил от форума над 50 потребителя досега.

И това не е от вчера. Това тече с години.
Сега мода там тича след него да му трие снимките от постовете. Егати цирковете.
Но да си дойдем на думата: предлагам бан по ИП само за този форум - не влага нищо полезно на останалите и на себе си в него. Може би в друг ще се чувества по-добре.
За съжаление, предлагам тази крайна мярка защото близо двугодишните усилия на модераторите в клуба се оказа напълно неефетивни.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: lansky]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 03:35



Предлагам потербителя

за бан по ИП във форума "Счетоводство".
Част от причините които мога да посоча като постоянен прецедент за години са системно нарушаване на т.6 от с дир.бг и по специално:
ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:
а) формулира... СЪДЪРЖАНИЕ, което е ... обиждащо, ..., вулгарно, ... Дотук за години от него само обиди, вулгарни изрази и флудене на теми

в) се представя за човек или група хора, включително и, но не само за: ... лидер на форум, ...хост, както и по друг начин да заблуждава относно принадлежността си към група хора или отделен човек; Представя се за одитор Христов, но не отговаря на изискванията на етичния кодекс на одиторите в България. Отделно понеже е протеже на одитор Поптолев се представя и за него от време на време. Представя се и за тартор на една организациика - ИПСБ, дърпаща членски внос по 150 кинта на счетоводител. Рекламира организацииката тук и после прибира парата.

д) да формулира... СЪДЪРЖАНИЕ, за което няма право да предава по закон или в резултат на други договорни или поверителни отношения ... нееднократно е заявявал факти и обстоятелства във форума който са предмет на поверителни отношения с клиентите му.

е) да ... публикува ... СЪДЪРЖАНИЕ, което нарушава каквото и да е патентно, ...., авторско или друго пpаво на собственост ("ПРАВА ") на която и да е страна, ... постоянно флуди форума със снимки на Найтуиш. Права върху тях и публикуването им в България имат само София Мюзик Ентърпрайсиз ЕООД. И аз обичам тая група но не правя сечено на останалите участници във форума с снимки от по над 1000 пиксела ширина.

ж) да ... публикува ... форми за привличане на клиенти ми какво да кажа, виж по горе - той тука форума си го ползва изцяло за реклама на счетоводната си фондацийкаш.

и) да въздейства по ... начин, който влияе отрицателно върху възможността на другите ползватели да участвуват в обмен в реално време ами постоянно ей така напук на всички хора във форума които го молиха най-учтиво като ей този да намали само проклетите резолюции, той нарочно сложи още по големи постери в сигнатурата си

м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ Ей в това е спец. Лично съм свидетел как е изгонил от форума над 50 потребителя досега.

И това не е от вчера. Това тече с години.
Сега мода там тича след него да му трие снимките от постовете. Егати цирковете.
Но да си дойдем на думата: предлагам бан по ИП само за този форум - не влага нищо полезно на останалите и на себе си в него. Може би в друг ще се чувества по-добре.
За съжаление, предлагам тази крайна мярка защото близо двугодишните усилия на модераторите в клуба се оказа напълно неефетивни.



Тема Страхотнонови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано27.06.06 11:48



ти спечели чудесна екскурзия до на майната си



Тема Re: Страхотнонови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 13:11



Maйната ми теб изобщо не те засяга.
Не мога да разбера що за просташко поведение е твоето из целия дир.
Всъщност мога: ти си поредната женска попрехвърлила средната възраст, достатъчно грозна за да има прекалено много време за киснене във форумите и достатъчно тъпа за да си ангажирана с друго.
Е който го може, го може.
Заповядай.



Тема Поредния психоаналитикнови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано27.06.06 13:20



в дир-а. Забрави да кажеш, че съм и незадоволена.
За разлика от теб има доста хора, които ме познават тук и не ми се налага да се крия зад анонимни никове, за да напиша нещо





Тема Re: Поредния психоаналитикнови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 14:21



Сексуалния ти живот изобщо не ме интересува, опазил господ.
Я ми кажи какво като има имало хора дето те познават. Кой го е грижа един вид. Явно си мислиш, че като те познават вече ти е позволено да адресираш майните на анонимните, така ли? Човек не е нужно да е психоаналитик, за да ти гледа сеира. Ма щом те влече...





Тема Забавно ти е данови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано27.06.06 14:40



си говорим ли?
На мен вече ми е досадно....



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор Luke_Skywalker (Диплограф)
Публикувано27.06.06 17:05



Мале мале мале - я по - споко ако обичаш - не паркирай тук, оти пречиш :)))

---------------
представете си една голяма снимка



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор unforgettable ()
Публикувано27.06.06 17:14



леле, отде се пръкна па ти бе

то и аз спрях да ходя там, ама то е, щото модовете оплякяха клуба и се изнесоха в друг счетоводен форум, дето не са позволени снимки, в т.ч. и техните собствени.




And in the end
the love you take
is equal to the love
you make

Редактирано от unforgettable на 27.06.06 17:17.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 17:29



BS,
приемам всеки ден от 14,00 до 16,00 безплатно. От написаното от вас констатирах, че имате известни проблеми и мисля, че имате нужда от консултация с мен.
А за долнопробните клевети и лъжи има и прокурори, ако искате може сам(а) да им се представите. Жалко че няма банн и за нерегистрирани иначе досега да ви е наложен и на вас за болни мозъчни контракции изразяващи се в нищо непотвърдени клевети, инсинуации и лъжи характерни за типичния комплексар.



Тема Re: Забавно ти е данови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 19:40



Не, за съжаление хич не ми е забавно, иначе щях по-често да се вяствам тъдява.
Всъщност ми е скучно. Умирам от скука с всеки твой пост. Иде ми да крещя катъо гледам глупостта, комплексите и гордостта в човек с претенции за много и с покритие за толкова малко.
Малко си ми по-различна от останалите устати ръбове из клубовете тук. Дали заради тъпия ти тайпан, дали заради радикално безсмислените ти изказвания, не знам. Просто поредния ръб, малко по тъп, но все така ръб.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Luke_Skywalker]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 19:45



Аз съм спокоен.
А ти одитор Христов, спокоен ли си? Нещо показа акцента...





Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: unforgettable]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 19:48



А какво означава "олякал"?


xtony не виждам какво е олякал. Ланския вървеше подир Христов, ама нещо развалиха калимерата.
Лошото е че тук всеки се изнася заради едно две лайна, с извинение.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 20:24



"Боже, колко мъка има по тоя свят...."



Тема Re: Забавно ти е данови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 20:31



Крещи си бе, кой те спира. Дано да има кой да те чуе.
Апропо да не си прекалил с лепилото или да си случил на кофти партида, а?



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от TUOMAS_HOLOPAlNEN на 27.06.06 20:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от TUOMAS_HOLOPAlNEN на 27.06.06 20:38.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
АвторПcиxиaтъp (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 21:18



Писе ама ти на всичкото отгоре страдаш и от пермаментна деориентираност. Значи Luke_Skywalker и Владимир Христов са две различни лица. Недей така да се излагаш мойю човек. Казах ти ела при мен на консултация ще разрешим много проблеми.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Пcиxиaтъp]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 21:32



Колега, да не Ви предложат и Вас за банн



"От незнание сме тъй сиромаси..." беше възкликнал един велик българин преди доста време...
Чак сега разбирам колко прав е бил.

Редактирано от TUOMAS_HOLOPAlNEN на 27.06.06 21:33.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 21:47



Писе ще викаш на майка си, педалче. Ясно ли ти е бе шмондрьо?
Ела ми ти на една консултация кат си толкова ербап.
Понеделник, сряда и петък, фитнеса на левски. Кажи че идваш за биеса.
Кво ми кършиш тука стойки кви били кви не били.
И аз мога да ти кажа че ти си ланския сняг като нищо не го доказва.
Психиатър, пфу, никъв психиатър не си ти, просто си поредния путьо тука.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 21:53



ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:
а) формулира... СЪДЪРЖАНИЕ, което е ... обиждащо, ..., вулгарно, ... Дотук за години от него само обиди, вулгарни изрази и флудене на теми


Колега, какви ги пишете? Биес ли сте , диез ли сте , бемол ли сте, не знам, ама май наистина сте попрекалили с лепилото...





Тема Re: Забавно ти е данови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 21:54



Доказваш се като изключително смешен селянин.
Вманачен, самотен, отритнат, но завидно глупав и устат.
Ще дойде време, одитор Христов, когато ще разбереш, че си една кръгла нула - и като професионалист, и като човек.
За мен ти си един нагляр.
Между другото познавам те лично, пич. Както и най малко половината от хората които те познават. Мнението за теб на всички е изключително точно макар и интуитивно.
Я кажи в реала изобщо има ли хора около теб които издържат на провинциалния ти манталитет и на злобната ти уста.
Между другото като се появи тъдява... я кажи, вярно е че ли си бил гей?





Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 21:57



Не ми говори на колега, мунчо. Ни си ми на парите, ни си ми на образованието, ни си ми на стажа.
Лепилото го дай на баща си, той знае какво да прави с него.
За протокола, нагло копеленце - все още поддържам предложението си че ти трябва да лапнеш един бан в клуба.



Тема Re: Забавно ти е данови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:00



пич - "АРЕ НЕ НИ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ"

- рядко си скучен и комплексиран

- доказа се - не се хаби за повече



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Пcиxиaтъp]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:00



Понеделник, сряда и петък - 18 до 20 часа. Разбра ли бе мухъл?



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:03



абе че си нещо БИ - "БИ" си

дано само не си пълен педал - "лапането" явно ти е по вкуса, но на банове ли?



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 22:05



Тук потребителите на ДИР-а стават на крака и започват мощно да скандират: "О, БИЕС ти си нашия водач!" Отнякъде зазвучава интернационала...Направо с глас се смея.





Тема Re: Забавно ти е данови [re: keфeщ ce]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:05



Хахахахахахахаха
Изобщо не си ме разбрал - нямам ни най-малката нужда да се доказвам на когото и да било тука. Още по малко пък на теб, пак същия, психар, скайуокър, туомас, един и същ смотльо с 1000 ника и тотална липса на самоличност.



Тема Re: Забавно ти е данови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:08



далече си от истината, но и тук няма нужда от тебе - така че ходи да пасеш



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:10



ще вдигаш на лежанка ли в тоя фитнес???

или ще бягате на пътеката с който те потърси ???



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: keфeщ ce]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:21



Ти си бил голям малоумник, че и фантазьор.
Я кажи кога, къде и как?
И после мокър ли се събуди?
Моята ориентация не виждам какво те бърка в дебелия задник пък тебе.

Питах с каква ориентация е одитор Христов че чух че бил с резба ама обратна.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: keфeщ ce]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:23



Па и щото гледам пишеш "ни".
Кои сте тия вие бе, тройкаджия?



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:26



леко, баце, леко



ходи да "лапаш" сега

и мисли по въпроса, кои "сме"



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 22:27



Разбаря, що не вземеш да питаш жена ти?





Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:28



Твърдо мисля, че потребителите в дира не са лъжица за устатата ти. Прекалено интелигентни (с дребни изключения по горе) са, и не биха ти стояли на тъпоттите. Номерата ти минават само в счетоводство, защото там пада парата, нали, одиторе? Определено мисля че не заслужават крясъците, обидите, подигравките ти и тъпите ти постери, който уж да запълнят голямото нищо казано от теб.
Смотльо трътлест, кво ми даваш изявления дали се смееш или не. Умирай ако щеш и гори в ада, хич не ми влиза в кръга на интересите.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: keфeщ ce]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:36



Шушомиго, само толкова ли можеш - да ми пишеш с три ника от едно и също айпи? Леко ще викаш на друг. Аз нямам интерес.
Сега се убеждавам - ти си един побъркан гей. Дори знам и кой си помпал, трътльо.
Веселбата край няма.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:42



Питах, тя не се сети, прочетет ти глупостите и каза да си ебеш майката защото друг май няма да можеш с тоя манталитет.


Гейът - одитор Христов - гордостта на мама и тати.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Авторkeфeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:43



тебе естествено - преди да се пуснеш на циганите на централна гара... сега миришеш като тях - мазньо)))



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: keфeщ ce]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 22:52



Oooo одиторът-гей се развихря


Браво кукло, продължавай.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано27.06.06 23:03



Апропо на полувремето Франция - Испания 1:1, кой ще продължи според теб?



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 23:29



По-добрия разбира се.
Толкова ли е трудно сам да го проумееш та питаш по форумите.
Обратно на темата - тук предлагам да ти се набие един як бан в гъза че теменужките из клуба да земат малко въздух преди да налазиш отново да рекламираш смотаното фондацийче и членския му внос.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: BS]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 01:09



В допълнение за протокола - ланския ме плаши мен с бан. Изтри ми и линка към тая тема тоя шминдел. Па и постове ми едитира.
Браво! Потупване по рамото и пред строя. Сега форума на одитор Христов вече е в нормален вид - христов с 1001 ника и две три заблудени душици.
Така форум не се прави пичове, само това ще ви кажа.



Тема Ей мухльо,нови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано28.06.06 09:56



като станеш на положението на г-н Христов тогава ще знаеш много. Сега марш на село, че осмърдя тук.

Киро, я моля те сложи едно ключе тука, че това животно съвсем се побърка да пише простотии. Само първия му постинг е достатъчно основание да му бъде препоръчана специализирана помощ.
По-големи глупости и лъжи отдавна не бях чела





Тема Я сега си кажи мъкатанови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано28.06.06 10:04



явно искаш безплатни консултации за пропуските в знанията си и понеже г-н Христов не ти ги е дал като твой съучастник във форума реши да плюеш тук, м?!?



Тема Аз пък предлагам на тебнови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано28.06.06 10:06



да ти набием един як бан дето само плюеш като махленска клюкарка!!!



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 10:53



Лелче, гледай си ти тайпана и не спами ако нямаш какво съществено да добавиш.
Както се казва, мърдай че пречиш тука.



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: BS]  
АвторЯдocaн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 11:45



Не ти ли писна да сееш интриги?!?



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: Ядocaн]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 12:10



Oдитора се събуди и смени ника.
Какви интриги, ти изобщо прочете ли темата отново или пак пишеш по инерция.



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: BS]  
Авторядocaн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 12:21



теб май одитори те гонят и насън



Спокойно, дишай дълбоко и се отпусни



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: BS]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано28.06.06 12:33



вече нямаш грижи - баннат си - така че ще ти спестим нервите



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: ядocaн]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 12:36



В допълнение към развоя на събитията, мода шамански в счетоводство реши да заключи темата [url=http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=accounting&Number=1945897213&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1]"молба към TUOMAS_HOLOPAlNEN"[/url] в клуб счетоводство.
Явно вече и на молби нямат право останалите.
Потребителя TUOMAS_HOLOPAlNEN обаче има право на големи постери в сигнатурите и на изявление на всичките му характеристики така ясно посочени от мен по горе.
Селяшка му работа.



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: lansky]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:01



Абе не моя да баннеш бе, смотан.
Ти си бахти глупака да баннеш гейтуея на евронет на половин София.





Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: BS]  
Автор lansky (общ работник)
Публикувано28.06.06 13:09



нека половин софия тогова да се оплаче, че не може да пише в счетоводството - аз съм от ПЛОВДИВ - явно не внимаваш в картинката



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Дeмoн]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано28.06.06 13:37



Тая тема е за изтриване...

Welcome to the real world



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Mopфиyc]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано28.06.06 13:42



Абсолютно съм съгласна





Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: lansky]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:45



Наиш колко мъ боли шмайзера откъде си.
Просто отбелязвам за протокола това че ме банна мен, а не потребителя предмет на тия постове. Има си проксита за тая работа.
Пак за протокола - никой тук не взе отношение, освен теб и въпросното леке.
А трябваше и това е очевдидно всекиму.
Картинката ли? Внимавай ти. Аз нямам времем за картинките ти или пък на Христов постерите.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Mopфиyc]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:47



За изтриване ли? Според мен е за вземане на отношение по един въпрос който от доста време стои в клуб счетоводство.
Това че ти ен влизаш там не го прави маловажен за други.



Тема Re: Сигнатурите в счетоводствонови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:48



Всъщност като поискам мнението ти ще отворя вестник стършел.
Дотогава, ай не тука.



Тема Сега пиленце,нови [re: BS]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано28.06.06 13:50



се готви да дойде админа и какво ше го плюеш него

И стига тича след мен. Сваляш ли ме не разбрах





Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: lansky]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано28.06.06 16:02



Не знам каква е причината, ама в интерес на истината днес не мога нито да пиша, нито да чета там.





Тема Re: Сега пиленце,нови [re: Virgo]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:29



Първо не съм ти никакво пиленце, ясно ли ти е? Така ще си говориш на бившия мъж, ше те у разведената драка.
Има да чакаш с тоя селски манталитет и нетърпимост някой да тича след теб. За сваляне и дума не може да става. Вече съм виждал ... тайпана. ЛЕЛЕ



Тема Re: Аз пък предлагам на тебнови [re: Mиpa_M]  
АвторBS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:34



Можеш да благодариш на пловдивския счетоводител-модератор-фотограф и полуадвокат Ланския и разбирането му за свободно слово - одиторът гей има право на постерите си и дивашкото си отношение към всички които не му лижат гъза в тоя клуб, а аз нямам право да напиша два реда напреки там по негов адрес и на двете лелки в критическата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.