Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 21.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отново за клуб счетоводство  
Автор Mrs accountant ()
Публикувано28.09.05 14:55



Тъй като опитите за демократично решаване в клуба са пресичани и анкетите мистериозно изчезват пиша тук


Трябва ли да има ограничение на сигнатурите

ДА
НЕ






Тема И втория болен проблем енови [re: Mrs accountant]  
Автор Mrs accountant ()
Публикувано28.09.05 14:58





Трябва ли да има забрана за писане на нерегистрирани?

ДА
НЕ





Моля гласувайте посъщество и не пренасяйте клубния скандал тук!



Тема ВОТ НА ДОВЕРИЕ КЪМ МОДЕРАТОРИТЕнови [re: Mrs accountant]  
Автор Mrs accountant ()
Публикувано28.09.05 15:55





Трябва ли да има промяна на модераторите

Да се махнат и двамата
Да остане само Лански
Да остане само xtony
Да останат и двамата






Тема Обяснение на вот.нови [re: Mrs accountant]  
Автор Xaджи Пoптoлeв (бивш poptolev)
Публикувано28.09.05 16:33



Гласувах да останат двамата, защото никой до сега в клуб "Счетоводство" не е поставял въпроса за тяхното махане.
Гласувах да останат двамата но и с едно предложение, да бъдат по строги към самозабравилите се.

хаджи Пополев

Моля не си създавайте погрешна представа, че пишещите в клуб "Счетоводство" не могат да си решат проблема сами та стигнаха и до този клуб. Тази анкета е индивидуална инициатива.



Тема Re: Обяснение на вот. [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор Kote (ИПСБ)
Публикувано28.09.05 16:48



Подкрепям те изцяло!



Тема Re: Обяснение на вот.нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано28.09.05 18:03



Аз пък въобще не те подкрепям. И обяснявам защо: Не може xtony в качеството си на модератор безразборно да трие снимки и да раздава банове наляво и надясно за неща, които нито нарушават правилата на клуба, нито са ограничени по какъвто и да било начин от администраторите на dir.bg. И то най-вече заради смехотворните хленчения на нерегистрирани потребители, които не са дали никакво свястно становище по даден счетоводен проблем. Абсолютно по същата логика аз мога да се жалвам, че ама много ме дразнят никове в червен цвят, или например такива, които започват с буквата хикс, да речем. Е, трябва ли да им се наложат банове и на тях, или може би трябва да бъдат задължени да си сменят никовете или пък цветовете им. Колкото до моите мнения в клуба по счетоводство, мисля че можеш да ги видиш и сам всичките. Считам въпроса ти за несериозен, и няма да ти отговарям на него. Бележки пък на-малкото смятам да пиша. Извинения още по-малко някога бих очаквал.

Подкрепям изцяло и няпълно анкетата.



Тема Re: Обяснение на вот.нови [re: nick cave]  
Автор Xaджи Пoптoлeв (бивш poptolev)
Публикувано28.09.05 18:27



Значи да уточним, не си спомням да съм те молил да ми оставяш лични бележки, нито пък съм ти обещавал за нещо да ти се извинявам, най - малкото защото не виждам повод за това.
Що се касае до смехотворните оплаквания и несвестни становища на нерегистрирани участници, аз нямам високото ти самочуствие ( дано да е с покритие ), че да си позволя да правя квалификации.
Между другото адски мразя онези, които се смятат за суперпрефектни и суперпрофесионални или поне се държат като такива, най-малкото защото такива хора няма, а щом ги няма значи тия които се смятат за такива са просто с високо самочуствие без покритие (обърни внимание, че говоря по принцип, а нямам предвид теб).
Така, а що се касае до твоите мнения в клуб "Счетоводство", тях не съм коментирал и нямам намерение, за разлика от някои хора аз нямам хоби да квалифицирам мненията и да давам супертежкарското си становище дали то е компетентно или не. Въпросът ми беше, конкретно по темата, която пуснах там имаш ли да кажеш нещо съществено или само ще ми я разводняваш с реплики, които нямат нищо общо с това което се диксусира.

хаджи Поптолев



Тема Re: Обяснение на вот. [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор blixa bargeld (непознат)
Публикувано28.09.05 18:49



Говорим за различни неща. Няма смисъл.



Тема Re: Обяснение на вот.нови [re: Xaджи Пoптoлeв]  
Автор TUOMAS_HOLOPAlNEN (Диплограф)
Публикувано28.09.05 19:03



Според мен нещата в клуб "Счетоводство" вече са извън контрол и мисля, че на Кю-то ти подбробно ти обясних за какво става дума

Да, аз участвах в анкетата и я подкрепям



Тема Колеги сами ли ще обясните ...нови [re: TUOMAS_HOLOPAlNEN]  
Автор Xaджи Пoптoлeв (бивш poptolev)
Публикувано29.09.05 07:59



... на хората как организирате манипулирането на тези анкети във Ваша полза или да го направя аз, включително с копиране на обяснения на технологията дадени ми в ICQ от самите Вас.

До къде ще продължите с падането си надолу за да задоволите еогистичните си виждания ?

И като сте толкова голями радетели за справедливост и морал, защо не органзирате анкетата с явно гласуване, че да Ви видя гласоподателите във Ваша полза? Защото май ще се окаже, че голяма част от тях май не знаят къде се намира клуб "Счетоводство".

хаджи Поптолев

Редактирано от Xaджи Пoптoлeв на 29.09.05 08:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.