Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 16.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Счетоводствонови  
Автор@2Q3 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 01:04



Поради очебийната неспособност и невъзможност на [bold]

[/bold] [bold][/bold] за справяне с социопати като [bold][/bold] видно от предлагам в клуб "Счетоводство" да се проведат нови избори за модератор.
Номинации и мнения за предстоящите избори се приемат тук.
Не се допускат номинации на членове на професионални организации явно рекламиращи своята принадлежност към която и да е от тях, както и на такива налагащи тон на дискомфорт, демонстриращи лошо поведение и нападки към останалите участниците.
Благодаря Ви за вниманието и отзивите.
Лек и спокоен ден.



Тема Не се допусканови [re: @2Q3]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано01.07.05 08:42



неизвестни и особено с някакви неясни нерегистрирани никове, членове в клуб "Счетоводство" да организират вот на недоверие. Това е меко казано несериозно.

Банването на юзери като упоменатия само би развалило реномето на клуба сред гилдията.

Много те моля, спри с простотиите си.

Очаквам и други от клуб счетоводство да ме подкрепят.



Тема Re: Счетоводствонови [re: @2Q3]  
Автор rado_mit (ИПСБ)
Публикувано01.07.05 09:35



аз пък предлагам да се забрани достъпа до клуба на нерегистрирани потребители !!!!! ..
.. и понеже и това е също толкова безумно както и горното предложение ще се напъна да напомня нещо ..
.. форумите в Дир.бг са били винаги свободни .. никога не съм забелязал цензура тук ... /или поне в клубовете в който пиша/ ..
... писането и четенето .. не са задължителни ..
.. нима искате да промените това ?????? ....



Тема Re: Счетоводствонови [re: @2Q3]  
Автор Kote (ИПСБ)
Публикувано01.07.05 09:50



На теб какъв ти е проблема - ми като не ти харесва Томас - просто не го чети и няма да си образуваш излишни нерви.
Аз съм член на клуб "Счетоводство" от 2001 година. През този период той е показал достатъчно счетоводни знания и е помагал.
Доволна съм и от времето, през което клуба има модератори - Лански и Хтони.
Не подкрепям предложението ти за нов избор на модератори.



Тема По дяволите!нови [re: @2Q3]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано01.07.05 09:51



Бях съчинил такъв разгромяващ отговор, а поредният номер на ДИР-а го прати по дяволите!!!


Абе накратко: върви на майната си! Модераторите са избрани с избори и то с огромно мнозинство. Когато събереш подобно мнозинство за свалянето им, се обади пак.

Аз лично нямам никакво намерение да искам нови модератори.

Е т`ва е!

Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


Тема Re: Счетоводствонови [re: rado_mit]  
Автор katia~k (BlondAmbition)
Публикувано01.07.05 10:11



Да Радо,
но е много дразнещо, като трябва да скролваш пет часа заради няколко огромни снимки, за да прочетеш поредното обидно изказване на Владо.

Да, четеното и писането не са задължителни, но обясни ми как мога да пропускам точно тези теми избирателно, за да не ми пречат?

Разбирам, че сме свободен форум и всеки може да пише и поства каквото си иска, но с едно малко уточнение :
стига да не пречи на другите.

Аз поне така разбирам правилата на свободния форум.

Много уважавам и двамата модератори на клуб Счетоводство, но все повече и повече недоволни ще има, ако продължават да толерират дразнещи постове от определени хора.

Риспект.
Катя



Тема Re: Счетоводствонови [re: katia~k]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано01.07.05 10:32



Катя,
Аз си мисля, че ако му се помолим да ги даде на линк отдолу вместо да си ги прикача като снимка може да се реши проблема

Също мога да му услужа и с безплатна програмка за намаляване на картинките



Но не виждам защо трябва да се караме, заради нечии очевадно чужди интереси

Редактирано от Virgo на 01.07.05 10:33.



Тема Re: Счетоводствонови [re: @2Q3]  
Автор internal ()
Публикувано01.07.05 10:42



Това е един от най-интересните клубове в дира.
И Вие неосъзнато отново допринесохте за това

Вашето предложение предимно изтъкна достойнствата на модераторите, които за разлика от Вас, приемат свободното изразяване на мнения и идеи – идеалното условие този клуб да е многообразен и интригуващ винаги.

Не приемайте индивидуалните си ограничения така сериозно и самоцелно.
Просто се забавлявайте



Тема Re: Счетоводство [re: Virgo]  
Автор katia~k (BlondAmbition)
Публикувано01.07.05 11:01



Ама разбира се! как не се сетих
щом множеството забележки не помагат.. хайде да му се помолим всички заедно ..

.. и той ще бъде така добър да си намали размера на сниките с тоята програмка и всички ще плеснем с ръце и ще се прегърнем ..





Тема Re: Счетоводствонови [re: katia~k]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано01.07.05 11:20



Ами, добре. Минаваме на другия тротоар.

Хайде тогава да се караме и да кудкудякаме из дир-а.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.