Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Lansky и "Счетоводство"нови  
АвторCompos (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 01:20



Предлагам на Lansky да му се отнемат правата на модератор в клуб "Счетоводство".
Първо, форума няма нужда от двама модератори. Като модератор и без това е кръгла нула, нека Xtony само да си остане.
Второ, използва форума за реклама на фирмата си.
Трето, позволява си да раздава IP адреси на клубари на един друг участник във форума -





Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Compos]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано20.06.05 09:50



абе анонимко - ако имаш да ми кажеш нещо, що не се обърнеш към мене, а си тръгнал да правиш разбор на кой от какво има нужда

и това, че някой от модераторите ти е дал ай пи то на някого е повече от смешно



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Compos]  
Автор TARJA_TURUNEN (Диплограф)
Публикувано20.06.05 12:49



Другарю Компос ли си Кампос ли си къв си не те знам...Първо аз предлагам да спреш да пишеш из ДИР-а и второ не виждам защо ЛАнски трябва да се сменя. Напротив мисляя, че двама модератори дори са малко, та се чудя дали да не се кандидатирам и аз:))))))
Второ това за рекламата-дори и да е истина, а аз много се съмнявам, че е нещо лично на теб пречи ли ти?
Трето това за ай пи та та пък откъде ти хрумна. ПЪк и нали знаеш, че едно твърдение без доказателствнаа си остава само твърдение.
Айде намали малко емоциите. Казах ти живота е хубав и без да си одитор.
Чао



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Compos]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано21.06.05 08:29



Да ти кажа честно мнение на анонимни нерегистрирани потребители няма никаква стойност, още повече, че даже и анонимен този ник не е познат на никой от счетоводство.
Преди да се драчиш, регистрирай се, създай си авторитет в дир-а и после крещи кой става и кой не. ОК?



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Virgo]  
АвторSpix (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 12:01



Първо, доказателствата са си в самия постинг.
Как обикновен потребител без права може да види IP, че да се набере да звъни по доставчици да спирали интернета на потребителя.

Второ, нека отидем по далеч - рекламата тук е на счетоводна къща Лански и на ИПСБ (Институт на професионалните счетоводители в Бългрия), частна организация която за разлика от браншовата в България - Съюз на счетоводителите в България е с членски внос не 5 лв а 120 лв. Кой я управлява и представлява? Ами въпросния - по горе Таря Турунен. Тука тече такава яка реклама че ако някой каже нещо за други оргазнизации ще го изядат с парцалите и лански и господина "Таря".

Трето, форума се манипулира и се е превърнал в форум на ИПСБ - пишат си няколко човека само а външни мнения не се допускат. Затова и отлива на потребители към одит.инфо.

Четвърто, модераторстването пак ще кажа - пълна скръб. Допуска се явно триене и редактиране на мнения без причина, под предтекста че съдържали лична информация, която забележете господата сами са публикували. Като че ли няма примери в които се упоменава чие IP с чие било идентично.

Не смятам че този модератор трябва да има повече права от обикновен потребител защото явно не знае какво да прави с тях.

А ще се регистрирам когато има сигурност че IPто ми няма да бъде раздавано наляво и надясно.



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Spix]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано22.06.05 12:26



абе ти да не си от съюза на счетоводителите, че се опитваш да плюеш по ИПСБ..... много трябва да си жалък.... ИПСБ си има собствен сайт... ходи там да се жалваш колко им е членския внос и че не можеш да си го позволиш....

казаха ти.... живота е прекрасен и без да ставаш одитор.... а като следващият път ми напишеш името в клуба (за телофоните пък да не говорим) - ще се поинтересувам лично кой те е издирвал... познай защо




Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Spix]  
Автор nick cave (nik'vi titli!!!)
Публикувано22.06.05 12:36



Абе отворко, ти защо вместо да се регистрираш и да дадеш некое мнение по счетоводен въпрос, си взел да се правиш на Робин Худ, м? Пишели си били няколко човека - много тъпо изказване, явно даже и не четеш мнения достатъчно, герой смотан. А това за триенето е още по-тъпо и от тебе, лично аз чета доста мнения и такова нещо определено няма. А за отлива в одит.инфо - ХАХАХАХАХАХАХАХА... ще ме разплачеш, честно.. ми кои от дира пишат там бе, ми именно Лански, аз, Сър, Досев, Ала-Бала... или викаш - сами си се гоним от дира... смешник...



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Spix]  
Автор Aлa-Бaлa (хитруша)
Публикувано22.06.05 12:52



Първо гони те явна параноя...само това ще ти кажа. Не се регистрирай като не искаш-това си е твое право. Ама недей да говориш глупости ...или поне като искаш да кажеш на някой нещо направи го с достойнство.
Или я да кажеш кой да пише и кой не в Счетоводство, че да не те притесняваме ако искаш ...

Хей защо имаш два носа?
-Единият ми е за духане, а другият за фукане


Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: nick cave]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано22.06.05 12:57



А пък дали е регнат или не регнат е все тая за великото му IP, ама кой да му каже на детето........

Ох, що само НЕРЕГИСТРИРАНИ идиоти пишат тук
Предлагам този клуб да е само за регистрирани, че аман от помияри


Какви счетоводни консултации бе ник кейв? То най много да реве за някоя бланка и колко сме го нагрубявали заради тъпи въпроси.



Тема Re: Lansky и "Счетоводство"нови [re: Spix]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано22.06.05 12:58



Нещо жегата ти е нагряла мозъка и не можеш да мислиш.
Айде вземи си малко отпуска, попличкай се на морето па после ела да се жалваш напред-назад кое как е. ОК?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.