Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 24.05.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НОВИЯ ДИЗАЙН  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано06.02.05 14:54



пиша тук, защото едноименния клуб е заключен, явно след обилен спам

та, ето ви първи бетатестърски отзиви - върнете bold-а на никовете плз, така са нечетими
и нека след login все някъде пише "здравей nickname" или просто nickname - по-удобно и прегледно е
а, и да не пропусна - няма различни цветови схеми? - много лошо : /

Редактирано от firefox на 06.02.05 15:04.



Тема подкрепямнови [re: firefox]  
Автор тxъмб (портокал)
Публикувано06.02.05 15:19



Напълно се съгласявам



Тема Re: подкрепям и азнови [re: тxъмб]  
Автор atzuv (тахион)
Публикувано06.02.05 19:30



Подкрепям с две ръце казаното от firefox



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор Jedi Council (Star Wars '74)
Публикувано06.02.05 20:17



Абсолютно на всички форумни скриптове, които познавам, прякорите са удебелени! И това не е случайно!
Това явно е характерно за всичко мейд ин беге - демонстрира се вършене на действие, без да се мисли, кое е нужно и кое - не!

Вместо да увеличат възможностите, те смениха кожата и бъгнаха всичко.
Тема, в която има сума мнения, не е видяна нито един път - i can see dead people...


Присъединявам се!



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: Jedi Council]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано06.02.05 21:36



Къф е тоя абсурд,бе!?Сега как да разбера кой не е регнат и кой е регнат ама му е в черно ника!То си изглежда еднакво!Върнете болда!А и лилавата схема си искам!



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор txl ()
Публикувано06.02.05 22:21



Подкрепям мнението.



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: RnB Fenka]  
Автор arrows™ (сияйна)
Публикувано07.02.05 01:10



Напълно подкрепям.
Това направо ми яде очите...
а и цветовата гама е отврат



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано07.02.05 01:23



ужасно бъгава работа



Art On Ice...

Тема Re: Подкрепям всичко казано дотук.нови [re: firefox]  
Автор HeCъмAтeиcтka (наивна)
Публикувано07.02.05 08:55



Нема ли некой да се разрови да попрочете отзивити, бе.
Къде са модераторите! Искам си стария изглед!
А-а--а-аа-а-а-а-а-а-аа--а-а-а-а-а--а-аа-а--а-а-аа--аа--а-а-а--а-а-а-аа--а-а-а-------а--а-а--а-!!!!!!

"..ОЧЕВИДНО Е, ЧЕ АЗ ЗНАМ. ПИТАХ СЕ ДАЛИ ИМА ОЩЕ НЯКОЙ" - Тери Пратчет


Тема Ето ГОЛЕМИТЕ простотиинови [re: firefox]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано07.02.05 11:16



от пръв поглед -
1. Никовете - регистрираните не са болднати - абсолютно грозно, неудобно и излишно.
2. Номерата на страниците - не са болд, не можеш да разбереш на коя страница си без да се взираш.
3. Глупавото поле отляво - преди можеше да се отстрани, ако дадеш "опън ин ню уиндоу" на някой линк. Сега не може - защо? грозно, излишно и заемащо място е, ако аз правех дизайна, дори бих му сложил вариант за премахване. Но ПОНЕ ДА СИ ОСТАНЕ КАКТО БЕШЕ, не го ща отстрани, заема ми място.
4. Къде са цветовите варианти бря? Сто пъти по-добре беше старият дизайн, но с 10 варианта, отколкото този в цветова схема Мордорски блата.
5. Линковете във мненията - абе трябва да си НАПЪЛНО УМСТЕНО УВРЕДЕН за да направиш линковете да излизат в същият цвят и стил като останалият текст. Може би "дизайнера" има навика да си следи редовете с курсора, докато чете, и му е лесно да открива линковете, но на мен не ми се "ловува"

6. Нека да имаме в главата идеята, че просто да разместиш нещата не е нов дизайн, че да вземеш всичко и да го обърнеш наопаки, просто за да си личи, че си правил нещо, не е креативно, и най-важноите две неща - обновяване се прави за да СЕ ПОДОБРЯТ И УСЪВЪРШЕНСТВАТ нещата, а не за да станат на гъз, и най-важното: АКО НЕ Е СЧУПЕНО, НЕ ГО ПОПРАВЯЙ

______



Тема Re: Подкрепям всичко казано дотук.нови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор lady oscar (lubopitka)
Публикувано07.02.05 11:38



Ужасно ми липсват цветовите схеми. Като видях новия изглед първата ми работа беше да отида да си сменя цвета и останах много разочарована като видях, че не мога не ми харесва и че линковете са също в черно и не се отличават от другия текст.аз така или иначе, затова харесвах клубовете - че си имаш индивидивуалност в тях, а не са безлични като другите форуми...и въобще какво обновление, като вместо към подобрения сме се върнали крачка назад

Това, което не ни убива, ни прави по-силни!...Който го е казал, да се гръмне!


Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано07.02.05 12:28



Лошо, лошо! Много лошо.

Да бяха направили едно проучване поне.

Изгледа - добре, ще свикнем ще го преживеем...

Останалите неща обаче

Tu Ridi

- Различните Видеотеки!

Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано07.02.05 13:11



Подкрепям!

Всичко стана напълно неудобно и нефункционално, дори да не считаме кичозния дизайн!



Тема А архива?нови [re: firefox]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано07.02.05 13:35



А какво стана с архивите на клубовете?

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Ууунови [re: firefox]  
Автор Shankly (SCARFACE)
Публикувано07.02.05 13:38



На кладата!

SAY 'ELLO TO MY LITTLE FRIEND!


Тема Re: А архива?нови [re: Black Wolf]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано07.02.05 13:50



няма такива, всичко е активно... Ето това е сред най-големите гафове на "новия дизайн".



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: RnB Fenka]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.02.05 15:00



И аз си искам лилавия скин!

Освен това почедртаването на линковете при постинтгите се редува - ту линковете са подчертани, ту не са, при това тези които са подчертани са в синьо а самия им текст е в зелено, баси, супер грозно е.

Редизайна е читав горе долу, но малко ми е разхвърлян. В началото ми хареса, нещо ново най-после, си казах, но после като почнах да го ползвам се оказа че е доста по-неудобен и разхвърлян от стария....с две думи ... Среден три (3)



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано07.02.05 15:24



Клубове в лявия панел под Смяна на парола е подчертано и аз очаквам, че е линк, обаче не, това някаква шега ли е? За сметка на това категориите клубове под него са линкове, ама не са подчертани! Това наистина го приемам като шега!



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано07.02.05 16:11



бате, не ми пука за никовете, обаче искам да има пак огнена цветова схема, тия умрели синьо-зелено-никви цветове ме убиват

проблем?



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор babaToHka (старило-патило)
Публикувано07.02.05 16:45



Не ми харесва Неудобно, безцветно... Ако толкоз има нужда да се симулира някаква работа по клубовете, да има възможност дали да избираш стар или нов дизайн.

If you voted Bush, you can't shit here. Your asshole is in Washington


Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: babaToHka]  
Автор Shankly (SCARFACE)
Публикувано07.02.05 17:01



Е, нали все някой трябва да прави гафове...

SAY 'ELLO TO MY LITTLE FRIEND!


Тема Re:нови [re: tchupakabra]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано07.02.05 18:04



съгласна съм за лявото поле - преди сайта ползваше фреймове, а сега цялата страница се генерира от скрипта, така че всичко е вградено; лявото поле съкс, но не мисля, че ще го махнат

цветови схеми за избор е НАЙ-ЛЕСНОТО нещо за правене - просто се взема скрипта за "избери цветова схема" и се добавя, в кукитата се слага нужното поле, а сегашните зеленикави картинки се colorise-ват във шопа за няколко минути

дотук единственото положително, което виждам, е че архива е живнал - можеш да отговаряш на теми от произволна дата и да ги съживяваш по този начин; хубаво начало, логическото продължение на което би било да се оправи и ДИРенето.



Тема ha! brother in schemes! :)нови [re: Viper X]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано07.02.05 18:05



и аз нея ползвах :)
сегашната е като умряла риба



Тема Re:нови [re: firefox]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано07.02.05 20:02



всички нормални сайтове като правят промени оставят линк "към стария дизайн"

но нали дира трябва да е иновативен и така :)

тия дни със сигурност ще има още промени, няма да оставят нещата така, ще ги омажат още повече :)))



Art On Ice...

Тема Re:нови [re: hendy]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано07.02.05 20:50



хм, това въобще не е вярно :) онзи ден сменихме дизайна на един сайт, стария дизайн потъна някъде дълбоко на дев сървъра.... обаче понеже не разбирам немски така и не разбрах какви са отзивите на потребителите на сайта

проблем?



Тема Re: ha! brother in schemes! :)нови [re: firefox]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано07.02.05 20:53



всички други промени мога да преглътна.. ще си купя по-голям монитор, ще включа на разделителна 10324324 на 234234 и няма да имам проблеми с лентите в ляво и дясно дето ми свиват екрана.. обаче цвета най-малкото не мога да определя с един поглед дали съм логнат или не..

проблем?



Тема Благините гледам продължават :))нови [re: firefox]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано08.02.05 09:57



туй животно що не пази кукита, ми трябва всеки път да сес логвам?



Тема Re: Забелявате ли?нови [re: firefox]  
Автор arrows™ (сияйна)
Публикувано08.02.05 11:33



Бог е чул молбите ни...никовете пак са болд...вече не съм такава рахитично, анорексично тъничка...
Сега ако се оправи и цветовата гама....грешка няма да има



Тема Re: Забелявате ли?нови [re: arrows™]  
Автор RnB Fenka (мноу фенка)
Публикувано08.02.05 12:54



Затаила съм дъх и си чакам с нетърпение лилавата схема!



Тема Re: НОВИЯ ДИЗАЙНнови [re: firefox]  
Автор Lorien (pure soul)
Публикувано08.02.05 21:22



Не ми харесваааа....
искам стария дизайн!!!

I studied silence to learn the music...
I joined the sinful to regain innocence...



Тема не работинови [re: firefox]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано09.02.05 18:57



забранителната функция при бележките. Дала съм опция да не получавам бележки, а получавам. Оправете и това.
Сори, ако повтарям нечие мнение.



Тема Re:нови [re: Lorien]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано10.02.05 20:40



забравете го тва със стария дизайн - няма да се върне та каквото ще да е
а прави и добро впечатление, че предложенията се следят и се работи бързо:
никовете са болднати, има надпис-приветствие с ника на потребителя, това с кукитата не е било проблем... т.е. то е проблем, в смисъл, че в никой друг (примерно phpBB) форум го нямам - като се логнеш от друга машина да не ти пази логина на първата, та като се върнеш на нея да се налага да се логваш пак (казано просто логина на една машина те логаутва от предходната)
сега остава само теми да направят и да се смени може би ужасяващо грозното лого горе вляво



Тема голямото бяло пространство отгоренови [re: firefox]  
Автор lex (безсмъртен)
Публикувано12.02.05 20:10



бялото пространство отгоре, където пише Дир.бг Клубове е прекалено голямо и дразнещо очите
по-добре да го няма и лентата ДИРЕНЕ да бъде най-отгоре като шапка
така все едно е отрязано и размито




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.