Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 28.04.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ignore опция за личните бележки  
Автор Xial (hybrid soldier)
Публикувано07.11.03 10:18



мисля,че е нужна>...

You ready to jump?
Come on,jump with me
From the top to the bottom...


Тема Има опция да не получаваш лични бележки,нови [re: Xial]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано07.11.03 10:29



влез си в личните настройки на профила и ще я видиш.



Тема Re: Има опция да не получаваш лични бележки,нови [re: fukla]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано07.11.03 12:34



едно е да не получаваш бележки, а съвсем друго е да не получаваш бележки от даден юзер...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Не съм забелязала това да е част от въпроса :)нови [re: mireto:)]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано07.11.03 12:41



За това, което ти предлагаш - да, би било добре може би, но ще трябва да го помислим.



Тема Re: Не съм забелязала това да е част от въпроса :)нови [re: fukla]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано07.11.03 19:55



така де:)) пак е идея...и не за първи път e предложено


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: ignore опция за личните бележкинови [re: Xial]  
Автор Бeзcъннa (далеч)
Публикувано09.11.03 11:40



Потърсих си

-те и взех, че си ги намерих:-)) Архив, та ако не се отваря, съжалявам, в момента работи.

Тия дни покрай коментарите за рекламата в дясно, а и отпреди нали се обсъждаше тук-там лявата лента, си мислех нещо. Фактически има цели три начина човек да се прехвърля от клуб на клуб - един от началната страница, втори от падащото меню (джъмпера или там сещайте се) в долния край на всяка страница, а третият - от дървото в ляво. Казвало се е преди, че джъмпера обременява зареждането (идея нямам защо, вероятно защото все пак списъкът вътре е Огромен), рекламите също идат много май за хора с кофти връзка, може би няма да е зле да може (от профил?) да се избира една възможност за прехвърляне и да се елиминират другите? Гледам по себе си - не ползвам нито дървото, нито падащия списък. Лично на мен нищо не ми пречи, добра си ми е връзката и ако нещо някакси натоварва, няма и да разбера, просто си мислех дали не пречи на някой друг, не знам дали си заслужава да се обсъди.




... изрязах слънчоглед в лицето си...



Тема Re: Има опция да не получаваш лични бележки,нови [re: fukla]  
Автор Xial (unstable)
Публикувано09.11.03 19:59



имах предвид точно да се забраняват личните бележки от даден юзър>...а и има един доста гаден номер,но по-добре да не го казвам,защото много идиоти ще почнат да го използват>...ако не ме мързеше щях да пратя лична бележка>...

You were so true, too good to be true
I trusted you, and fell apart again



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.