Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 02.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема закриване на клуб "Топ постингите"нови  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано14.05.03 15:43



Предлагам клуб "Топ постингите" да бъде закрит поради следните причини:


1. Повечето публикувани чужди постинги в "Топ постингите" са без знанието на техните автори. По принцип мненията и темите са лични и авторите им носят отговорност за тях. Следователно самите автори решават какво да правят със своите мнения. Ако искат ще си ги заврат отзад, ако искат ще ги разпространят из целия Интернет - това си е тяхно право! Най-малко елементарният нет етикет изисква разрешението на съответните автори, тяхното мнение или тема или връзка към мнение да бъда публикувано другаде. Освен това немалко от темите и мненията стигащи до "Топ постингите" са под формата на някакъв тип литературно произведение, статия и т.н. А пък такива неща са си интелектуална собственост - следователно без знанието и съгласието на автора никой не може да ги изкиха в друг клуб.

2. Нарушава се идеята за дискусионноста на темите в клубовете. На практика дискусията по една тема се пренася, без знанието на автора на темата и всички дали мнение по нея, в друг клуб. Тъй като най-често авторите и участниците в подобни пренесени теми не знаят, че са "станали жертва" на дискусия в "Топ постингите", не могат да защитят и обяснят своето мнение. Получава се нож в гърба. Дискусията по темата почва да се влачи като свински черва и на няколко места и става трудна за следена от всеки.

3. Клубните правила на "Топ постингите" окуражават скандалите и заяждането с другите клубари и с модераторите на клуба. Т.е. имаме си електронен вариант на в-к "Шок" описващ случките в Народното събрание. Това някак си не ми се връзва с идеята за добрия тон, дух и т.н., който трябва да цари из клубовете и който, струва ми се, се опитват да наложат админите. Изобщо явно за клуба е важно да цари интриганството - а на всички потребители на Дир-а им е писнало от постоянните скандали, модераторски войни и простотия.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: Ceвepин]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано14.05.03 15:59



ей пич споко бе
някой да каже една дума напреки на Али и ти взе да закриваш ... ако и нещо друго и направят, може би национализация ще поискаш




Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: no_future]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано14.05.03 16:14



Виж кво - клуба ме дразни много отдавна. А случая с Али е просто поводът. И потвърждава онова, което пиша - никой не те пита дали искаш мнението ти да се публикува в друг клуб или не. Никой не те уведомява, че си станал жертва на "Топ постингите". А човек не може всекидневно да проверява дали не го обсъждат тук или там.

За скачането - кво точно те дразни? Това че се случва в тоя или оня клуб да скачам за нея ли? Напълно е нормално да скачам за нея - нали съм й приятел.



Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...

Редактирано от Ceвepин на 14.05.03 16:33.



Тема podkrepiamнови [re: Ceвepин]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано14.05.03 16:23



prekaleno mnogo bezsmisleni klubove stanaha osven tova

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: Ceвepин]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано14.05.03 16:24



бравос мойто момче, добре че поне бързо си схвана грешката, а иначе предлагай смело, аз и за национализацията съм навит, особено за тази на хубавите гаджета



П.С. нищо лично ама не мислиш ли, че приемаш твърде насериозно ситуацията, по твоята логика всички журналисти са за затвора ... и да им се закрият вестниците, аааааааааа хаймани с хаймани

П.С. а на фукла лично ще и дърпам ушите




Тема Re: podkrepiamнови [re: AC]  
Автор no_future (пътник)
Публикувано14.05.03 16:29



ееееееееееее ти си като хиените бе, само чакаш нещо за закриване


П.С. те скоро и щатите ще закрият ...




Тема Re: podkrepiamнови [re: AC]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано14.05.03 16:31



Бе не знам - напоследък като тръгвам да зареждам някой клуб на Дир-а или пък тема - връзката получава уртикария... бави се ... абе мани... А не е връзката да ми е слаба...

Давай и "Лаф-а" да затрием - нещо и модераторите не се мяркат там напоследък...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: no_future]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано14.05.03 16:36



Каква грешка бре?

Аз не крия, че Али ми е приятелка.

А за журналистите - ми за затвора са си. Хаймани са големи.

Пък и тук става за етиката в Интернет условия...

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Пълна простотия.ПРОТИВ!!!!нови [re: Ceвepин]  
Автор stranger (Мрачен)
Публикувано14.05.03 21:44



Какво знание на авторите,какви авторски права?!Тук е интернет-всеки може да пише и да копира каквото си иска.Ами във вестниците като публикуват понякога ученически/студентски бисери?Или когато се правят скрити камери?Подобни неща има по цял свят,и само човек,тотално лишен от чувство за хумур,може да протестира.
И не гледай правилата на клуба,защото за всеки що-годе редовен участник е ясно,че въпреки тях,ако сравним "Топ постингите" с другите клубове,тук наистина комплексарските изпълнения и жестоки разправии са рядкост.Защото това наистина е клуб за забавление,при това единственият,бих казал-е,и клуб "Вицове",но сравнение изобщо не може да става.

Редактирано от stranger на 14.05.03 21:45.



Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: Ceвepин]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано15.05.03 09:49



Северинчо бе, ти си в Бългерия...тук всичко е възможно...

Ти си длъжен да правиш добро от злото,
защото то няма от какво друго да се прави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.